Ние, по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 6

  • 57 166
  • 739
  •   1
Отговори
# 240
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Клиновете на Лидъл бяха с много добро качество преди време, сега за съжаление много бързо се прокъсват.
За да няма топчета, може би е по-добре да има и малко изкуствено в съдържанието си. Имах такъв, страшно удобен, при него се скъса кожата, която беше по дължината на крака - стана на парченца и се белеше.
От тази фирма бях доволна за клинове, но скоро не съм купувала и нямам наблюдение.

О, тия даже са на добри цени, ще пробвам задължително, благодаря.
Иначе тези в лидл май ги бях мярвала веднъж, ама ми изглеждаха плитки като за мен. Освен, че съм широка съм и висока и да Grinning

Докладвам за опита си с тези клинове - наистина изглеждат здрави, леко лъскави, взех си полиамид, защото търговеца ги препоръча като по-здрави.
И бързо дойдоха даже, обаче уви - щастието ми беше дотам. Не ми станаха на дължина и в ретроспекция май не трябваше да си взимам 5 Joy
Ох, съжалявам Sad
предполагам ще може да се разберете да ги върнеш?

The Iron Lady, аз лично не съм имала проблеми със запарване с тези клинове, но аз не ги нося през лятото.

milmich, къде ги публикува тези панталонки, влязох в това магазинче и си харесах, чакам да ми отговорят за размери и цена (много мразя това с въпросите цена под всеки пост Simple Smile ), но ми се струва, че ще са ми малки и ще си седя тъжна и безпанталонна Simple Smile)

# 241
  • Мнения: 2 250
Тъй като от 1 месец ровя сайтове за големи рокли ,попаднах на този с много приятни модели. Не съм купувала и нямам идея за качеството,защото за мен ми идват малки ,но някой може да си хареса нещо
https://twiggyshop.bg/collections/23042020

# 242
  • София
  • Мнения: 61
Ако не са от памук, тези клинове не запарват ли?
Честно казано, хич не ми пука, искам да не ми се виждат гащите и да държат малко повечко, иначе ако сте чувствителна към това може и да запарват, да. Satisfied

Клиновете на Лидъл бяха с много добро качество преди време, сега за съжаление много бързо се прокъсват.
За да няма топчета, може би е по-добре да има и малко изкуствено в съдържанието си. Имах такъв, страшно удобен, при него се скъса кожата, която беше по дължината на крака - стана на парченца и се белеше.
От тази фирма бях доволна за клинове, но скоро не съм купувала и нямам наблюдение.

О, тия даже са на добри цени, ще пробвам задължително, благодаря.
Иначе тези в лидл май ги бях мярвала веднъж, ама ми изглеждаха плитки като за мен. Освен, че съм широка съм и висока и да Grinning

Докладвам за опита си с тези клинове - наистина изглеждат здрави, леко лъскави, взех си полиамид, защото търговеца ги препоръча като по-здрави.
И бързо дойдоха даже, обаче уви - щастието ми беше дотам. Не ми станаха на дължина и в ретроспекция май не трябваше да си взимам 5 Joy
Ох, съжалявам Sad
предполагам ще може да се разберете да ги върнеш?

The Iron Lady, аз лично не съм имала проблеми със запарване с тези клинове, но аз не ги нося през лятото.

milmich, къде ги публикува тези панталонки, влязох в това магазинче и си харесах, чакам да ми отговорят за размери и цена (много мразя това с въпросите цена под всеки пост Simple Smile ), но ми се струва, че ще са ми малки и ще си седя тъжна и безпанталонна Simple Smile)

Ама няма за какво, подкрепих български производител, пък и мога да черпя мама 1-2, само ме е яд, че аз останах пак без гащи Joy

# 243
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
milmich, къде ги публикува тези панталонки, влязох в това магазинче и си харесах, чакам да ми отговорят за размери и цена (много мразя това с въпросите цена под всеки пост Simple Smile ), но ми се струва, че ще са ми малки и ще си седя тъжна и безпанталонна Simple Smile)
А, де? Аз откога ги следя и докато се натуткам все моя номер свършил. А веднъж пък си поръчах от един сайт и дойде толкова огромен, че се наложи да го върна Simple Smile
Тук също има цветни
https://www.maxifashion.bg/collections/smart-collection-2/products/7-28

# 244
  • Мнения: 568
Тъй като от 1 месец ровя сайтове за големи рокли ,попаднах на този с много приятни модели. Не съм купувала и нямам идея за качеството,защото за мен ми идват малки ,но някой може да си хареса нещо
https://twiggyshop.bg/collections/23042020
Аз ги заглеждах в една група във ФБ - интересни, ама и цените им са бая сериозни - и на този сайт, и там, в групата.
Купувала съм рокли  от lily.bg   https://www.lily.bg/rokli-XL-XXXL Доволна съм, а и цените са добре, горе-долу.

# 245
  • Мнения: 2 250
Ех как съм го пропуснала този сайт,има много хубави рокли. Поръчах вчера от Сирената,но е хубаво да го знам за някой следващ път

# 246
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Днес си получих пратката от Ганг - 2 панталона и блуза. Много са хубави, от естествени материи и стоят много добре.
Показаните рокли са много приятни, но повечето са ушити от полиестер. Масово се шият дрехи от изкуствени материи.

# 247
  • някъде по морето
  • Мнения: 809
За клинове здрави и памучни си взех от  klin.bg
Добри цени и качество.

# 248
  • Мнения: 753
Аз за клинове, бих препоръчала Мегс  само дето са Л. Иначе това дето го пише за втора кожа, стегнати е вярно. Аз съм доволна. Аз съм 80 кг.



И колана, който е горе е много удобен за пристягаме на корема

# 249
  • Мнения: X
Ти просто не си за тая тема... Grinning
Клинът изглежда много добре!

# 250
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
И аз си поръчах няколко памучни клинове от клин. бг. Как не съм го знаела преди този сайт. Благодаря за информацията!

# 251
  • някъде по морето
  • Мнения: 809
И аз си поръчах няколко памучни клинове от клин. бг. Как не съм го знаела преди този сайт. Благодаря за информацията!
Хубави са ще останеш доволна. Българско производство са. Можеш да погледнеш  и магазин Monic🙂

# 252
  • Мнения: 10 377
А как са с размерите Моник? Гледах едни клинове и видях, че на ХХL съответства ханш 84 см. Мисля, че в тази тема не сме с такива ханшове, за съжаление ... Ох, размечтах се ...

# 253
  • Мнения: 293
Момичета, онлайн в Манго аутлет сайта има големи намаления, включително и Plus size:

# 254
  • Мнения: X
Вчера си взех от Ганг тази туника https://gang.bg/product/maksi-bluza-ot-kenar-v-cherno
Страхотна е! Точно такава си търсех, защото имам подобна пак индийска, но вече е доста стара, пък през лятото много я нося, защото е тънка и ефирна, и много приятна в жегите. Тази ми е големичка, можеше размер по-малка, но тя пък се носи така широка и вееща се, а и нямаше по-малка. Купих я за 35 от онзиденшното нощно пазаруване.

Общи условия

Активация на акаунт