Ние, по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 6

  • 57 301
  • 739
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 13 172
О, аз съм много доволна от клинчетата на Лидл. Имам 1 до коляното и един по-къс: нося ги вкъщи - супер са като качество и издръжливост. Не са ми станал на топчета, може би, защото са с високо съдържание на памук. На топчета стават материи, които съдържат повече или, само полиестер и други изкуствени влакна. Чистите естествени влакна не стават на топчета.
Става дума за клин Esmara със съдържание на памук 95% и 5% еластан. Wink

# 226
  • Мнения: 568
Точно на Есмара са и моите. Няма значение, няма да спорим излишно. В крайна сметка може да има и други причини, за да има недоволни от качеството. Аз лично, съм доволна почти от всяка дреха, която съм си купила от там.

# 227
  • София
  • Мнения: 16 071
За дълги рокли и поли това е най-удобното нещо през лятото. Жарсе е и не спарва
https://www.maksimoda.com/produkt/%D1%84%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0 … 0%BB%D0%BE%D0%BD/
 
Удобно, но неоправдано скъпо. Същите си купувам от пазара в Младост Сф, за  6 - 7 лв.  Може и по други места да ги има, не съм гледала.

# 228
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 006
Дами, от къде мога да си намеря от реален магазин или по интернет такъв тип панталони?

# 229
  • Мнения: 1 034
Аз съм пазатувала от Julia Style, коректни са и отговарят на въпросите.А и цените са по изгодни от реалните магазини.

# 230
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 006
Аз съм пазатувала от Julia Style, коректни са и отговарят на въпросите.А и цените са по изгодни от реалните магазини.
Е, точно там този модел е свършил и затова питах дали някой ги е срещал и другаде Simple Smile

# 231
  • Мнения: 1 137
Във Фейсбук има страница магазинчето на Дани. Там има такъв тип панталони.
Аз съм пазатувала от Julia Style, коректни са и отговарят на въпросите.А и цените са по изгодни от реалните магазини.
[/quote]

# 232
# 233
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 006
Благодаря!

# 234
  • Мнения: 96
Момичета помощ,много си харесах таьи риза търсих къде ли не и никъде дори нещо подобно не намерих в размер,подходящ за го 120...

# 235
  • Мнения: 22 867
Тук ги има и двете, но размерите са до ХL бялата, на черната L е най-големия.

# 236
  • Мнения: 96
Тук ги има и двете, но размерите са до ХL бялата, на черната L е най-големия.
Аз точно от тук ги видях ,но размерите в см са обидно малки на този сайт

# 237
  • Мнения: 748
Взех си тази пола от Дебенхамс, но ми е тясна и къса, ако някой си я хареса преди да я върна . Като е номер е 18 по UK  номерацията или 46 по немската.


# 238
  • София
  • Мнения: 61
Клиновете на Лидъл бяха с много добро качество преди време, сега за съжаление много бързо се прокъсват.
За да няма топчета, може би е по-добре да има и малко изкуствено в съдържанието си. Имах такъв, страшно удобен, при него се скъса кожата, която беше по дължината на крака - стана на парченца и се белеше.
От тази фирма бях доволна за клинове, но скоро не съм купувала и нямам наблюдение.

О, тия даже са на добри цени, ще пробвам задължително, благодаря.
Иначе тези в лидл май ги бях мярвала веднъж, ама ми изглеждаха плитки като за мен. Освен, че съм широка съм и висока и да Grinning

Докладвам за опита си с тези клинове - наистина изглеждат здрави, леко лъскави, взех си полиамид, защото търговеца ги препоръча като по-здрави.
И бързо дойдоха даже, обаче уви - щастието ми беше дотам. Не ми станаха на дължина и в ретроспекция май не трябваше да си взимам 5 Joy

# 239
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Ако не са от памук, тези клинове не запарват ли?

Общи условия

Активация на акаунт