Ние, по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 6

  • 57 447
  • 739
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: X
И такова имам, току що го намерих в шкафа си, още е с етикета (бежово е), но и преди съм имала такова
https://www.maksimoda.com/produkt/%d1%84%d1%83%d1%81%d1%82%d0%b0 … 0%bb%d0%be%d0%bd/
Тази материя даже държи хладно в жегите и е удобно като си с широка рокля (или пола), дори ако леко роклята прозира, това спасява положението.

# 496
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 013
И такова имам, току що го намерих в шкафа си, още е с етикета (бежово е), но и преди съм имала такова
https://www.maksimoda.com/produkt/%d1%84%d1%83%d1%81%d1%82%d0%b0 … 0%bb%d0%be%d0%bd/
Тази материя даже държи хладно в жегите и е удобно като си с широка рокля (или пола), дори ако леко роклята прозира, това спасява положението.
Леле това много ми харесва. А иначе такива клинчета има почти във всички магазини за бельо. Моите обаче са по - съки, до средата на бедрото и да сега не са се виждали, а и напоследък хич не ми пука. Нали ми е удобно? Simple Smile
р.р. Преди време имах едни с дантелка и сядайки в служебната кола се видяла дантелката и един колега вика: Аууу, че секси!" Иди ги разбери тези мъже - секси ми били кюлотите Simple Smile Joy

# 497
  • Мнения: X
Иди ги разбери тези мъже - секси ми били кюлотите Simple Smile Joy
😂😂😂
Е тая фуста ако се види, не е особено секси, но наистина е удобно за широки неща.

# 498
  • Мнения: 10 426
Аз пола не съм слагала повече от 10 години. На мен най-удобна са ми дългите клинове, тия над коляното нещо не са ми удобни. Тънките, понякога ги слагам под панталон, ако е много студено зимата.

# 499
  • Мнения: 3 417
Някоя от вас която е с размер 85 Д ще се радвам да сподели сутиен от който е доволна и е поръчвала . Линк и т.н.
Може и спортен - какъвто и да е . Или какви бяха онези без банели .

# 500
  • Пловдив
  • Мнения: 541
Някоя от вас която е с размер 85 Д ще се радвам да сподели сутиен от който е доволна и е поръчвала . Линк и т.н.
Може и спортен - какъвто и да е . Или какви бяха онези без банели .

На първо четене ще съм аз.
Рядко купувам онлайн, държа да пробвам....в гардероба ми преобладава Триумф.Първо минавам през няколко outlet  магазинчета за стари колекции Simple Smile.Не ме интересува че бил миналогодишен модел ...
Спортните ми обикновенно са от Декатлон (този е най новата ми покупка):

https://www.decathlon.bg/sutien-za-bgane-cherno-rozovo-id_8519273.html

Имам и един с предно закопчаване, но сега не го видях в сайта-той ми е по-удобен.

# 501
  • Мнения: 48 053
Много интересно, не знаех, че там има такива сутиени. Аз си взимам от бра клиник, 85 Е. Panache. Много хубави, ама доста по-скъпи. Но ненадминати, засега.

# 502
  • Мнения: 3 417
Благодаря . А какъв е този бра клиник
https://www.decathlon.bg/bjustie-kokoon-id_8526251.html а на този кой отговоря 85 Д - ХЛ ли

# 503
  • Мнения: 48 053
Магазин

# 504
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 081
Имам спортен сутиен от Декатлон, доволна съм, но в топло време много запарва.

# 505
  • Пловдив
  • Мнения: 14 703
Аз съм най-доволна от минимизаторите на Триумф и от спортните без банели тип "Shock absorber" и едни подобни на тях от Некст, ето такъв тип:
Скрит текст:
С Панаш спорт нещо не се спогодихме съвсем, вероятно заради твърдата чашка, а може и номерът да не е точен - знам ли, но и от тях имам, а и минават за обективно много добри. 85G съм в момента обаче (86 подгръдна, 112 гръдна).

# 506
  • Мнения: 349
Момичета откъде си купувате хубави и евтини бански голям размер?

# 507
  • Мнения: 2 897
Момичета откъде си купувате хубави и евтини бански голям размер?

От Лидл.

# 508
  • Пловдив
  • Мнения: 1 363
Момичета откъде си купувате хубави и евтини бански голям размер?
Зависи колко голям размер и за кой град питате. Както дали цял или половинки. Аз в на Лидл половинките горнището не мога да влезна, а цял не желая.

# 509
  • Пловдив
  • Мнения: 14 703
Аз съм виждала големи размери и евтини дори в добре снабден магазин тип "китайски" (обикновено в такива магазини няма големи бански, разбира се). Имаше и цели, и две части. Не съм купувала.

Вариант за бански от две части би могло да бъде и сравнително подплатено спортно бюстие твой размер, например като тези от Х и М + някакво долнище.

Общи условия

Активация на акаунт