Ние, по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 6

  • 56 791
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 47 888
Погледнах няколко моделчета, изглежда има твоя размер. Аз съм 85 е/ф и си взимам,щерката 65 х и също взима, а има и съвсем нормални.

# 706
  • Мнения: 10 253
И аз ги разгледах, отдавна ми се носи някакъв много цветен и дантелен сутиен. Хареса ми един лилав, но май го имаше само в един размер, който не беше моя. Иначе, аз не съм с големи чашки, по-скоро обиколка.

# 707
  • Мнения: 560
Момичета помощ, няма наличност на сутиен с големи чашки. Кажете къде да си намеря в София. Под гръдната ми е 100, чашка F. То вярно Господ като е раздавал аз явно съм се редила с две ръце, ама ми писна. Купих си два немски уж, по 70 лева, ми то на 3 тия месец сдават багажа.
В Италия, Турция, Италия ми гледат ме като извънземно 😪, чак ме е срам.
Аз съм доволна от https://www.astratex.bg/ Имат доста разнообразни модели. Според техния калкулатор май трябва да се избере един номер нагоре или поне при мен така се получава с моите супер нестандартни размери. Имат и безплатно връщане и доста често безплатни доставки. Пратките идват за 4-5 дни.

# 708
  • Мнения: 47 888
Моят опит с асттатекс е крайно негативен,но вероятно има попадения

# 709
  • Мнения: 560
Моят опит с асттатекс е крайно негативен,но вероятно има попадения
Аз до тук уцелих 3 от 3 точно в десетката, може и заради нестандартните размери да е

# 710
  • Мнения: 10 253
Какъв е проблемът с Астратекс? И аз ги заглеждам, но се притеснявам дали ще си улуча номера.

# 711
  • Мнения: 948
Имат си собствена (не стандартната )номерация и нищо от поръчаното на ми стана. Като върнах пратката(тогава май не беше безплатно) ми забавиха връщането на парите.
Последно размер 90F поръчах от Амазон и съм доволна.Избрах модел на Триумф,който вече съм имала.

# 712
  • София
  • Мнения: 1 174
В Астратекс излизам 90 G, гледала съм ги не веднъж, просто не знам дали ще уцела. Връщането е за наша сметка, снощи доста рових по сайтовете, ще гледам днес пак, че нещо трябва да си взема.

# 713
  • Мнения: 255
Имам няколко неща от манго Виолета размер Л,които са ми излишни (големи са ми) а са на символични цени( цените от снимката) Отговарят на ххл или 46-48 по европейската номерация


Здравейте,
да попитам сивото палто на каква ГО отговаря?

# 714
  • Мнения: 3 334
Момичета помощ, няма наличност на сутиен с големи чашки. Кажете къде да си намеря в София. Под гръдната ми е 100, чашка F. То вярно Господ като е раздавал аз явно съм се редила с две ръце, ама ми писна. Купих си два немски уж, по 70 лева, ми то на 3 тия месец сдават багажа.
В Италия, Турция, Италия ми гледат ме като извънземно 😪, чак ме е срам.



Погледнете ETAM. цените са приемливи и много харесвам качеството и разнообразието, което предлагат.

# 715
  • Мнения: 2 020
Ето този сутиен е много хубав и удобен https://www.aboutyou.bg/p/lascana/sutien-2250474. Отговарят си номерата според мен. Връщането е безплатно, може да изчакате за код и да се намали малко цената.

# 716
  • Мнения: 10 253
И аз го купих, т. нар. форумски сутиен. Струва ми се леко уголемен и много се разлива настрани. Иначе е много удобен, наистина.

# 717
  • София
  • Мнения: 1 174
На вид ми харесва, сега ще видя дали ще уцеля размера, Благодаря ви момичета, страхотни сте.

# 718
  • Мнения: 131
Големите размери + по-нестандартни комбинации - полските марки като Ewa Michalak и Kris Line. Вторите ги вкарваха в бг, а от първите съм пазарувала онлайн и бяха много отзивчиви когато не си нацелих първия път размера.
Та в тоя ред на мисли след като Триумф си спряха готините спортни и повечето са им в малките размери - препоръка за марка/модел? Нещо без банели и арматура?

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 14 203
Момичета помощ, няма наличност на сутиен с големи чашки. Кажете къде да си намеря в София. Под гръдната ми е 100, чашка F. То вярно Господ като е раздавал аз явно съм се редила с две ръце, ама ми писна. Купих си два немски уж, по 70 лева, ми то на 3 тия месец сдават багажа.
В Италия, Турция, Италия ми гледат ме като извънземно 😪, чак ме е срам.
Големи сутиени - онлайн. Ако държиш да е от физически магазин, трудна работа. Триумф само знам физически магазин с големи номера. Може да има и други, но като цяло е трудна работа.

За Триумф по повод горния пост. И аз умирах от яд, че на Триумф хубавите спортни без банели са само малки номера, но наскоро уцелих такъв и в големи, във физически магазин. Аз съм 85G, но нямаше, та си купих 90F (нали, да не изпусна намалението от сто и не знам колко лева на осемдесет и нещо Wink) - става ми, доволна съм като цяло, ако не се брои това, че на мястото, където се закопчава отзад, ъгълчето дращи, но ако не се заглади с малко употреба и пране, ще видя да го покрия с "бродерия" с дебел конец или друго.

Иначе спортни без банели и твърди чашки има в Next - имам един и съм напълно доволна, но сега с Брекзита и митата не знам как са цените за доставка.
В Алиекспрес понякога се уцелват добри имитации също.
И Brastop, но понеже поръчвах оттам наскоро - 15 (или 17 беше?) английски лири е само доставката вече.

Последна редакция: ср, 13 окт 2021, 09:58 от Магдена

Общи условия

Активация на акаунт