Ние, по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 6

  • 57 140
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 376
Аз бях показала една рокля от Манзара, не знам защо мислех, че са сръбски, но Азалия ги показа в Али Експрес на много по-ниска цена. Иначе има много хубави модели, не знам как са наживо като материя и като кройка и размер.

# 691
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Сякаш са от Али- то, но има интересни неща. Чудя се дали да не поръчам нещо, но не знам и размерите дали си отговарят, затова попитах.

# 692
  • Мнения: 10 376
И аз имам една туника в отметките, но доста й се чудя. По-скъпи са наистина, но поне лесно могат да се върнат и ще пристигнат по-бързо. Аз лично си поръчвам само от български сайтове с наложен платеж, не смея да поръчвам от чуждите, а не ми се ще да ангажирам хората около мен. Тази опция си я пазя за крайни случаи.

# 693
  • Мнения: 301
Някой скоро връщал ли е артикул на Ulla popken, в сайта им пише, че връщането е безплатно, а на една бележка при поръчката пише, че връщането е за сметка на клиента. Не ми вдигат на телефона, а трябва днес да го изпратя. За тяхна или за моя сметка да е връщането?

# 694
  • Мнения: 422
Някой скоро връщал ли е артикул на Ulla popken, в сайта им пише, че връщането е безплатно, а на една бележка при поръчката пише, че връщането е за сметка на клиента. Не ми вдигат на телефона, а трябва днес да го изпратя. За тяхна или за моя сметка да е връщането?

Вчера връщах и имаше лека драма. Понеже и аз се зачудих относно това разминаване се обадих по телефона (отговарят на стационарния телефон, посочен в сайта). Потвърдиха ми, че връщането е безплатно. Изпратих нещата по ЕКОНТ, но те отказали да ги приемат понеже (по думите на куриера) доставката не била платена. Пак им се обадих, разговарях със служителка, различна от първата, която пък от своя страна разговаря с управителя и най-накрая стана ясно, че доставката е безплатна, но ако е изпратена със Спиди. При следващи поръчки да съм го имала предвид, сега само по изключение щели да ми приемат пратката. Но куриерът вече си беше тръгнал от магазина и сега не зная какво ще стане.

# 695
  • Мнения: 301
Благодаря! Със Спиди ще изпращам.

# 696
  • Мнения: 47 981
Имам няколко неща от манго Виолета размер Л,които са ми излишни (големи са ми) а са на символични цени( цените от снимката) Отговарят на ххл или 46-48 по европейската номерация

# 697
  • Мнения: 383
Здравейте момичета,имам нужда от вашето мнение.😊
Някой пазарувал ли е от nott.bg?
Харесах си една рокля,разгледах сайта и някой неща са същите като в lily.bg.
Благодаря ви,предварително 😊

# 698
  • София
  • Мнения: 1 176
Момичета помощ, няма наличност на сутиен с големи чашки. Кажете къде да си намеря в София. Под гръдната ми е 100, чашка F. То вярно Господ като е раздавал аз явно съм се редила с две ръце, ама ми писна. Купих си два немски уж, по 70 лева, ми то на 3 тия месец сдават багажа.
В Италия, Турция, Италия ми гледат ме като извънземно 😪, чак ме е срам.

# 699
  • Мнения: 47 981
Бра клиник
Скъпи са обаче

# 700
  • Мнения: 12 122
Хепи ме изпревари. Цифра са си, но си струва.

# 701
  • София
  • Мнения: 1 176
Координати и цени дайте, моля. В момента съм с един немски, супер удобен ми е, но няма размери вече.
Откачам купувам евтини, хмм на Оапал по 45, ми няма начин, на третия месец няма я банел, я през рамка, ми не благодаря. Не искам да ме надживее, а само да издържи поне 6 Месеца и да не ми откъсва рамото. Ма не искам бабешки, а нещо по... не държа да е супер секси, ама да хваща окото де 😬.
Нали и ние сме хора...

# 702
  • Мнения: 47 981
https://brastudio.bg/page/bra-size-d
Твоят размер не е супер непопулярен. Може да се намери също в немските магазини ( където продават поизостанали модели триумф) и други подобни магазини

# 703
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Аз напоследък само от С&А сутиени нося. 95E съм. Нямам забележки към качеството, удобството и цената. Последният е този  минимайзър https://www.c-and-a.com/de/de/shop/minimizer-bh-glaenzend-2154949/2

# 704
  • София
  • Мнения: 1 176
Happy точно тия нямат моята чашка, много е малка.
Papurshe малка си на размер 😁😁😁.
С голям кеф ви гледам, поръчвам, връщам... То щото връщам по 10 лева на обратно не ми е на оферта, искам да меря, ма няма какво.

Общи условия

Активация на акаунт