Случвало ли Ви се е?

  • 1 346
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 760
Не ми се е случвало. Но не виждам нищо нередно - гладно бебе, нахранвам го.
А е странно просто защото много малко мами кърмят въобще... Едва ли някой би се учудил ако нахраня с шише бебето на комшийката  Wink

# 16
  • Мнения: 47 990
Не ми се е случвало. Но не виждам нищо нередно - гладно бебе, нахранвам го.
А е странно просто защото много малко мами кърмят въобще... Едва ли някой би се учудил ако нахраня с шише бебето на комшийката  Wink
нямам нищо против да нахраня чуждо бебе,нямам против и да накърмят моето бебе,само че трудно ще се намери кой да го накърми Sad

# 17
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Не ми се е случвало ,но съм фен да пробвам.Дори би ми било много интересно.  Grinning

Infinity,
лично аз усетих някаква разлика. Ама нали и всяко бебче си е индивидуално Wink

А е странно просто защото много малко мами кърмят въобще... Едва ли някой би се учудил ако нахраня с шише бебето на комшийката  Wink
нямам нищо против да нахраня чуждо бебе,нямам против и да накърмят моето бебе,само че трудно ще се намери кой да го накърми Sad

 newsm61 За всичко е виновна скапаната ни система, защото няма кой да обясни на майките колко е полезно да се кърми newsm61 Малко офф, обаче се сетих за една позната дето кърмила две седмици и после почнала с АМ, защото не можела да кърми повече #Cussing out #2gunfire

# 18
  • София
  • Мнения: 2 901
Не че някой ме е молил, ама винаги съм се чудила: ако чуждото бебе има някакви проблеми с гъбички или тем-подобни в устата, дали не може да ми ги лепне и после да ги предам на моето бебе. Може ли някой да ми каже компетентно, че поне ако ме помолят, да се отзова!

# 19
  • Мнения: 4 242
Мери, по този въпрос искам да споделя моят опит. Ние сме на четири месеца. Не пием от кърма от шише #Cussing out И тъй като ми се наложи да отсъствам, свеки води бебка при братовчедката. Първомачално Вики се дърпала и не искала да засуче  Sad Обаче после като я подгонил глада и  breastfeeding

Малко бебе по-лесно ще се излъже, но деца на по годинка и половина, че и повече?

Хриси засечем ли се на среща ще опитаме. Няма да оставяме нещата да стигат до бой обаче Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 926
Не че някой ме е молил, ама винаги съм се чудила: ако чуждото бебе има някакви проблеми с гъбички или тем-подобни в устата, дали не може да ми ги лепне и после да ги предам на моето бебе. Може ли някой да ми каже компетентно, че поне ако ме помолят, да се отзова!
Вале, може, мила. Ама честно да ти кажа имаше преди подобна тема по повод една мама, която намерила детенце във входа (май нещо подобно беше...), та въпросът беше бихте ли кърмили чуждо бебе. И да, бих, без да се замисля, че може нещо да се лепне на моето. Просто си представям гледката как намирам малкото беззащитно същество и то останало без силици едва ли не мяуче от глад, е - взимам го и директно на цицата. Пък после ако ще и ще ги стерилизирам със спирт Naughty

# 21
  • Мнения: 138
БРАВО. И аз съм кърмила и то 2. Едното на братовчедка ми защото беше оставила малката и беше отишла по работа, а другото на етървата защото беше неспокоен и пробвахме дали на нея се мръщи нещо или просто му е друг зора. Малко е smile3506, ама в крайна сметка си е едно малко бебче. Приятел в нужда се познава  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 735
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Пробвахме!  Sunglasses
Повлияни от темата ,днес с jkaterina си разменихме бебетата.  Mr. Green
Моята хубавица на 9 месеца ,а нейният красавец на 3 и половина. Party
Е ,беше много уникално преживяване. И двечките засукаха отволе.Грешка нямат.
Цица му дай на бебето и друго не му трябва.  Laughing

Е ,мойта понеже е по-големичка и много се върти на всички страни(нали е любопитка вече) ,по някое време просто спря и си ги върнахме обратно.
Не знам jkaterina какво е почувствала ,надявам се да влезе да напише по някое време ,но аз изпитах много топли чувства към нейното бебче.Пък и той един чаровник ,взе да ми се смее любовно и направо...  Heart Eyes

jkaterina ,хайде бе душа ,избутай мъжо от ПиСи-то за малко.  Wink

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Нищо странно...! Нашите старозагорски мами са разменяли бебета-кърмачета... Нееднократно... А се е случвало две бебета да сучат едновременно от една мама...  Едното чуждо... Даже някъде го имаше документиран този момент, ама не мога да открия снимката сега... Изобщо, комбинации всякакви... По една или друга причина...
В крайна сметка, приемаме го за нормално... Нищо особено...
newsm10

# 24
  • Мнения: 532
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Пробвахме!  Sunglasses
Повлияни от темата ,днес с jkaterina си разменихме бебетата.  Mr. Green
Моята хубавица на 9 месеца ,а нейният красавец на 3 и половина. Party
Е ,беше много уникално преживяване. И двечките засукаха отволе.Грешка нямат.
Цица му дай на бебето и друго не му трябва.  Laughing

Е ,мойта понеже е по-големичка и много се върти на всички страни(нали е любопитка вече) ,по някое време просто спря и си ги върнахме обратно.
Не знам jkaterina какво е почувствала ,надявам се да влезе да напише по някое време ,но аз изпитах много топли чувства към нейното бебче.Пък и той един чаровник ,взе да ми се смее любовно и направо...  Heart Eyes

jkaterina ,хайде бе душа ,избутай мъжо от ПиСи-то за малко.  Wink
Hug Hug Hug
Аз  малко се съмнявах,че ще се получи, Мила каквато е щурачка  Grinning...ама си засука детенцето.После взе да се върти,после пак си цокна.Интересно ми беше,но честно казано малко особено...Бих пробвала пак с удоволствие  Grinning
Все си мислех,че като е по-голямо човечето и си познава циците(може би повлияна от постинга на Хедра),та таке де имах чувството,че дребната суче,гледа ме и се пита"ти пък коя си?"...
Infinity,ти каква хубава детегледачка може да си ми от време на време а??? Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 2 901
Не че някой ме е молил, ама винаги съм се чудила: ако чуждото бебе има някакви проблеми с гъбички или тем-подобни в устата, дали не може да ми ги лепне и после да ги предам на моето бебе. Може ли някой да ми каже компетентно, че поне ако ме помолят, да се отзова!
Вале, може, мила. Ама честно да ти кажа имаше преди подобна тема по повод една мама, която намерила детенце във входа (май нещо подобно беше...), та въпросът беше бихте ли кърмили чуждо бебе. И да, бих, без да се замисля, че може нещо да се лепне на моето. Просто си представям гледката как намирам малкото беззащитно същество и то останало без силици едва ли не мяуче от глад, е - взимам го и директно на цицата. Пък после ако ще и ще ги стерилизирам със спирт Naughty

Е, да ама в такъв случай, не бих рискувала да навлека нещо на бебето си - ама говоря само и единствено за случаите, в които ще кърмя чуждо бебе ей така за кеф и от любопитство. Иначе, ако има бебче в беда или гладно без майка си някъде, ще се отзова, защото не бих могла да обърна гръб и да продължа!

Асинка, май стерилизирането със спирт няма да е от голяма полза, т.е. не можеш 100% да гарантираш дезинфекция...

# 26
  • Мнения: 942
И аз не съм кърмила друго бебе, ама много ми се иска да пробвам........... Rolling Eyes

# 27
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Само да поясня за тези, които не са разбрали, че аз го направих от нужда Blush

# 28
  • Мнения: 1 735
Млечница , друг път! Laughing Нали си има симптоми на заболяването за Бога ,като те никак не са незабележими ,нито безболезнени. Много по-голяма е вероятността да хвана млечница сама ,отколкото от чуждо бебе.  Wink

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Пробвахме!  Sunglasses
Повлияни от темата ,днес с jkaterina си разменихме бебетата.  Mr. Green
Моята хубавица на 9 месеца ,а нейният красавец на 3 и половина. Party
Е ,беше много уникално преживяване. И двечките засукаха отволе.Грешка нямат.
Цица му дай на бебето и друго не му трябва.  Laughing

Е ,мойта понеже е по-големичка и много се върти на всички страни(нали е любопитка вече) ,по някое време просто спря и си ги върнахме обратно.
Не знам jkaterina какво е почувствала ,надявам се да влезе да напише по някое време ,но аз изпитах много топли чувства към нейното бебче.Пък и той един чаровник ,взе да ми се смее любовно и направо...  Heart Eyes

jkaterina ,хайде бе душа ,избутай мъжо от ПиСи-то за малко.  Wink
Hug Hug Hug
Аз  малко се съмнявах,че ще се получи, Мила каквато е щурачка  Grinning...ама си засука детенцето.После взе да се върти,после пак си цокна.Интересно ми беше,но честно казано малко особено...Бих пробвала пак с удоволствие  Grinning
Все си мислех,че като е по-голямо човечето и си познава циците(може би повлияна от постинга на Хедра),та таке де имах чувството,че дребната суче,гледа ме и се пита"ти пък коя си?"...
Infinity,ти каква хубава детегледачка може да си ми от време на време а??? Crazy


Ми нямаш грижи! И без това се харесахме с малкия.  Laughing Hug

# 29
  • Мнения: 4 242

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Пробвахме!  Sunglasses
Повлияни от темата ,днес с jkaterina си разменихме бебетата.  Mr. Green
Моята хубавица на 9 месеца ,а нейният красавец на 3 и половина. Party
Е ,беше много уникално преживяване. И двечките засукаха отволе.Грешка нямат.
Цица му дай на бебето и друго не му трябва.  Laughing

Е ,мойта понеже е по-големичка и много се върти на всички страни(нали е любопитка вече) ,по някое време просто спря и си ги върнахме обратно.
Не знам jkaterina какво е почувствала ,надявам се да влезе да напише по някое време ,но аз изпитах много топли чувства към нейното бебче.Пък и той един чаровник ,взе да ми се смее любовно и направо...  Heart Eyes

jkaterina ,хайде бе душа ,избутай мъжо от ПиСи-то за малко.  Wink
Hug Hug Hug
Аз  малко се съмнявах,че ще се получи, Мила каквато е щурачка  Grinning...ама си засука детенцето.После взе да се върти,после пак си цокна.Интересно ми беше,но честно казано малко особено...Бих пробвала пак с удоволствие  Grinning
Все си мислех,че като е по-голямо човечето и си познава циците(може би повлияна от постинга на Хедра),та таке де имах чувството,че дребната суче,гледа ме и се пита"ти пък коя си?"...
Infinity,ти каква хубава детегледачка може да си ми от време на време а??? Crazy

Ей страшни сте значи! Браво на вас!

Общи условия

Активация на акаунт