💥Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги💥тема 20

  • 10 882
  • 737
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 14 068
    Настроение с Ийт Козан, а динята от Цеци за десерт!









Последна редакция: сб, 27 юли 2019, 01:59 от Emiliya

# 631
  • Мнения: 3 373
Добро утро.








Да почерпя и аз рано рано с диня.........и още нещо

# 632
  • Мнения: 14 068

Здравейте, момичета!



"Щастието е вътрешното чувство, което има човек, когато живее, изпълнен с любов и благодарност всеки ден“  
Денис Уайтли

Пожелавам ви приятен уикенд!

Всичко да върви гладко по желания от вас начин! Усмивката да не слиза от лицата ви!

# 633
  • Мнения: 7 298
Здравейте! Слънчев ден с много настроение!


От изгрева на твоя поглед топъл –
обичам те до святост на безбожник!
Преди смъртта с тояжка да потропа,
аз нито миг любов не ще отложа!
Обичай ме такъв, сега и още...
Обичай ме без клетви и без прошка.
Безпаметно, безсрамно, без остатък!

Димитър Никифоров


Цвети, страхотно разнообразие от плодове. А Амине- красива както винаги
Еми, настроението с Ийт Козан - супер. За сетен път се убеждавам, че тази роля си е паснала като ръкавица на маминия

# 634
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Добро утро, момичета!

Малко се пооспах днес и закъснявам с кафето Smile



Съжалявам, че не мога да бъда редовна, но много отговорности ми се струпаха на главата и понякога дори нямам време въздух да си поема.
Ще се разхладя и аз от динята, че е голяма жега при нас от сутринта Smiley
Днес не започваха ли снимките на Шампион? Надявам се екипа да ни държи в течение от сета.
Мисля в 12 да пусна телевизора за малко да се насладя на нашите гълъбчета Нур и Ийт, че се затъжих и за тях.



# 635
  • Мнения: 14 068
    
     Нямам представа докъде са стигнали повторенията на сериала и затова пускам любими моменти.

Сезон 2, епизод 79

   


- Има рожден ден, а аз дори не се сетих! Главата ми е толкова натоварена, Иджлял сутринта ме подсети и то как ме подсети! Гордеех се, че не съм от хората, чиито секретарки им напомнят за рождения ден на децата им! Ако Иджлял не ме беше захапала, ако тя не ме беше захапала – щях да съм от тях!
- Скъпи, получило се е неприятно! Но не се обвинявай! Нещата се струпаха едно върху друго! Ако животът си течеше нормално, щеше ли да забравиш?

   

Скрит текст:


 
 




- Каквото и да е не трябваше да го забравям! Той е синът ми, той е всичко за мен! Какво по-важно от него може да има! Трябваше да се сетя и да подготвя нещо специално!
- Отнасяш се много жестоко към себе си! Иджлял много те е нападнала! Недей така, не позволявай да ти го причинява! И аз искам да взема подарък на Мерт! Много искам!

 

- Краката ми сякаш вървят назад! Не искам да си ходя у нас! Един ден ще успеем, нали любими! Един ден тази къща ще е нашият дом!

 

# 636
  • Мнения: 7 298
...но моето сърце винаги е принадлежало само на Нур! Така е било и  така ще бъде!

Много мило и същевременно категорично изказване на Ийт Козан.


Ох, Еми, толкова красиви кадри, че човек да се чуди какво да си избере по напред.

Последна редакция: сб, 27 юли 2019, 12:10 от cvetansk

# 637
  • Мнения: 14 068
    
     Цеце, опитвам се да наблегна на красивите моменти. Обичам да гледам Нур и Ийт Козан заедно и щастливи.
     Погледнах докъде са стигнали с повторението на епизодите и се натъкнах на физиономията на Фикрет и милото й братче Фатих - еййй, вярвай ми, за части от секундата ми "качиха кръвното". Такава непоносимост изпитвам към червенокосата, няма нещо, за което да се хвана - напълно отрицателен образ, изтъкана само от злоба, пресметливост и желание да причинява страдание. При Фатих поне се редуват бяло и черно, но по-симпатичен не можа да ми стане.
    

Сезон 2, епизод 81




- Виж, тук има само един жалък човек и това съм аз! Искам да разбера какво се е случило и как точно се е случило! Аз от сутрин до вечер слушам и двете как се оплаквате една от друга! Не издържам вече! Изморих се вече, а ти не ме разбираш! Наистина, уморих се, Нур!
- Ийт, ти не разбираш! Иджлял ни изморява, нейните интриги и капани и ти го знаеш!
- Знам, да, знам наизуст интригите на Иджлял! Знам на какво е способна! Но този път!
- Този път е различно, а?
- Моля те не пускай ръцете ми, недей! Нур, не ме разбираш правилно!


- Когато сърцето ти бие заради друго сърце не може да си свободен!
- Любов и наказание!
- Любовта връзва ръцете! Споделяш любовта на две сърца и това ти харесва!


     Цвети, сега с удоволствие ще се почерпя с плодовете, които ме изкушават от цяла сутрин. Благодаря ти!

     Велви, снимките на "Шампион" са започнали вчера, но още нищо не са публикували, пак сме в затъмнение. Ще чакаме - все нещо ще се появи!

# 638
  • Мнения: 7 298
Споделяш любовта на две сърца и това ти харесва!
Тези сценаристи определено знаят как да докоснат човешката душа.
Еми, аз за това не смея да пиша за Фикрет, защото неминуемо ще засегна темата и за брат й. А Нур я оправдавам за това, че не вярва в не намесата на Иджлял във връзка с СМС-а. След всичките мизерии, които спретна, особено фалшивата изневяра и бременност, след като настрои Мерт срещу Нур, и аз не бих й повярвала.
Не се ли случи същото и по въпроса с Елмаз и бебето, само че в обратния вариант. Две жени, които са свикнали само да правят номера и да плетат интриги дори и да казват истината трудно може да им се повярва. Добре, че Елмаз се оправи, а за Иджлял поне накрая показаха, че може и да има слаба надежда за нещо по- добро. Много ме е яд, че половината от героите съсипаха живота си в името на невъзможното и най- лошото е, че го съзнаваха, и въпреки всичко направиха тези не здравословни избори за тях и се погубиха.

# 639
  • Мнения: 14 068
    
     Цеце, можеш да пишеш, каквото ти е на сърце. Аз се ограничавам да коментирам Фатих и Фикрет, защото разсъждавайки върху тяхното поведение, действия и постъпки се ядосвам, преживявям и се напрягам максимално. Не успявам и след толкова време да говоря спокойно за тях. Не мога да контролирам мисълта си, вадят ме от равновесие - не понасям лъжци, манипулатори и лицемери. /Доволна съм, че през всичките години само служебно съм се сблъсквала с такива твари./
     Изостанала съм с цели 4 епизода, но има няколко диалога, които искам да си припомним:


- Ние не сме скарани! Различно е! Налага се заедно да го превъзмогнем! Досега сме успели с много по-сериозни проблеми!
- Еее, в любовното гнездо ли се срещнахте?
- Ние искаме да се оженим не заради преживяването, а за да се  будим заедно всяка сутрин! Фикрет, говори по-открито с мен! Имаш да кажеш нещо, но аз се изморих да разшифровам думите ти!



- Хайде, момчето ми! Порасни, порасни и стигни ръста на баща си! Тогава ще говоря с теб! Ще ти обясня, ще разбереш какво се случи, как се случи, какво преживяхме, всичко ще ти обясня! Тогава ще ме разбереш! Ядосвай ми се, нервирай ми се, но не ми се обиждай!


- Да, Ийт!
- Нур, нямаше да ти звъня, но изчаквах да се успокоиш! Искаш ли да излезеш да поговорим?
- Не, изморена съм, а и утре рано имам снимки, ще си лягам!
- Още се правиш на сърдита!
- Не, не се правя на сърдита, просто съм изморена! Да се чуем утре!
- Добре!

# 640
# 641
  • Мнения: 14 068


Цитат
sampiyontrtv - Текуща информация🔹
Заснемането започна! 😍😍


Set🎬




Цитат
sampiyon_arab
Подготовката за първия ден на заснемането на "Шампион"

Последна редакция: сб, 27 юли 2019, 17:09 от Emiliya

# 642
# 643
  • Мнения: 7 298
Aз такова зло като Фикрет не съм срещала никъде освен във филмите, но щом ги обрисуват така добре значи ги има и в живота, и никога не е късно да срещнеш. С личност като Фатих съм се сблъсквала и изобщо не ми е харесало, затова и тук не го харесвам. Да вярно е, че за някои може и да съм крайна, но за типа действия и постъпки ала Фатих съм такава и не правя компромиси по отношение на тях. Фикрет, Назан и Айтюл са жените, чиито образи се развиха в градация, но в алчност, интрига, злоба, завист, с течение на времето все по- голяма и по- голяма.

Да се подкрепим малко

Ооо, Цвети чудесна почерпка, идеална за разхлаждане

# 644
  • Мнения: 3 373
Момичета, отрицателните образи навсякъде-в живота, в изкуството, в литературата са затова, да откроят, подчертаят и изтъкнат положителните такива.
Призовавам ви и ви моля да оставим настрана разбора на Ф-тата, наистина негативизма идва в повече.
А навън е лято, слънце, море, цветя, радост, веселие, любов.












Общи условия

Активация на акаунт