Майски бебета 2019г. Тема 1

  • 23 854
  • 770
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 609
Аз също съм много доволна от английските, само 1 пакет пуфис взех оттук, всичко ми е поръчвано предварително от асдата. Памперс pure, премиум протекшън и за проба 1 пакет little angels, да ви кажа те най-много ми харесват! Купих още 2 големи пакета от тя, но вече е 3ти номер. Отзад са стегнати и няма пропуск, занапред мисля само с тях да караме. Имам още няколко пакета на памперс и като ги изразходим само little angles ще купувам. А цената им е смешна направо......

# 91
  • Мнения: 988
На моя,ако не са коликите се издържа.Като стане много рано си говорим,разглеждаме,правим упражнения,абе каквото се сетих и си стане време за ядене,та и повече време е минавало.Откакто почнаха толкова силни колики нищо не помага,та и 2 часа са много да издържи.

# 92
  • София
  • Мнения: 4 011
Аз също съм много доволна от английските, само 1 пакет пуфис взех оттук, всичко ми е поръчвано предварително от асдата. Памперс pure, премиум протекшън и за проба 1 пакет little angels, да ви кажа те най-много ми харесват! Купих още 2 големи пакета от тя, но вече е 3ти номер. Отзад са стегнати и няма пропуск, занапред мисля само с тях да караме. Имам още няколко пакета на памперс и като ги изразходим само little angles ще купувам. А цената им е смешна направо......
Като ви чета и ми е мерак да ги пробвам тия little angels. С гъбко ли поръчваш или с някоя друга фирма?

# 93
  • София
  • Мнения: 5 727
borislavabgmamma ти провееи ли в интернет за изпъкнала фонтанела. Аз знам, че вдлъбната е на обезводняване.

И аз взех да се чудя дали да не поръчам Little Angels, но ще е по натам. Сега съм се заредила с памперси поне за 4месеца.

# 94
  • Мнения: 5 563
На мен ми каза, че вдлъбната фонтанела означава и, че му е топло.
П.П: Току - що бях на преглед при АГто, бях се притеснила, защото лохиите ми прикючиха, имах 3-4 дни пауза и пак започна кървене. Оказа се, че ми е дошло, 47дни след раждане, а си мислех, че няма да ми дойде в близките месеци.

Последна редакция: пт, 28 юни 2019, 11:38 от Autumn magic*

# 95
  • Мнения: 2 461
Привет,
аз още давам капки Абоколикен, но не знам дали има ефект. Ревем си, та се късаме.
За водата знам така, до 1 месец до 100 мл, след това до 150 мл. Аз давам вода, но не пие толкова много, ами няколко глътки само. Важно е да не е преди хранене, а между тях.
За нощните кърмения - досега ставах за да я кърмя, от днес ще спим заедно и на поискване. Яде в 3 и в 6 горе долу.

# 96
  • Мнения: 988
Аз проверих и за това съм така стресирана.Та слушам си лекаря и не се ровя много,че другите варианти бяха ужасни.Като го препълня с вода,иначе забелязах,че спада до нормалното си състояние,ама не е една беля,така пък няма да яде.
Зизу,100 милилитра на ден или хранене?

# 97
  • Мнения: 164
Аз пък не съм сигурна, че знам къде е фонтанелата Hushed
Нищо изпъкнало или вдлъбнато не напипвам, а има много коса и не се вижда.
И ние днес бяхме на месечен преглед и ваксини.
За 1 месец +1кг и + 4 см. Вече е 6,270кг и 58см. Blush
Усмихва се много и за сега не мога да се оплача от спането - през нощта яде на 4 -4,5 часа и после веднага заспива.
Но тези жеги ни разказват играта... И следващата седмица продължават. Нямам идея как да я разхлаждам. Сега след рева при педиатъра съм седнала в един Старбъкс - хем аз да си успокоя нервите с едно айс кафе, хем тя да поспи на прохладно. Сега събирам сили за жегата навън и 20те минути път към вкъщи...

# 98
  • Мнения: 609
ditmade поръчвам с габиели. Обаче тежат памперсите и трябва и това да се съобрази за цената. Иначе както и да ги погледнеш излизат супер на сметка, но просто съм очарована от тях. А и само те не са пропускали. Просто са идеални. Няма да съжаляваш

# 99
  • София
  • Мнения: 4 011
Много благодаря!

# 100
  • Мнения: 508
Щом толкова ги хвалите, ще купя и аз, ама за проба - от олх. 👍🏻

# 101
  • Мнения: 5 563
Мами, сложихте ли Ротарикс ваксината и имате ли странични реакции? Четох, че се увеличавали коликите от нея, а хич не ми се иска да се увеличават.

# 102
  • Мнения: 2 836
На мен ми каза, че вдлъбната фонтанела означава и, че му е топло.
П.П: Току - що бях на преглед при АГто, бях се притеснила, защото лохиите ми прикючиха, имах 3-4 дни пауза и пак започна кървене. Оказа се, че ми е дошло, 47дни след раждане, а си мислех, че няма да ми дойде в близките месеци.
Моята АГ е в отпуска, ще чакам още 2 седм за преглед, но мисля, че и на мен ми е дошъл цикъла.
Някоя мама да сподели в началото по колко време е цикъла и кога започва да е регулярен

# 103
  • София
  • Мнения: 4 011
Мами, сложихте ли Ротарикс ваксината и имате ли странични реакции? Четох, че се увеличавали коликите от нея, а хич не ми се иска да се увеличават.
Изобщо нямам намерение да я слагам.

# 104
  • Мнения: 988
И ние ще я пропуснем тази ваксина.Педиатърката се опита да ме убеди,че е мноооого важна и няма никакви странични ефекти,ама не на мен тия.Задължителните ще си ги направим,макар че не ми се иска заради възможността да вдигне температура...

Общи условия

Активация на акаунт