Забравете за досадното почистване на бани и прозорци! Нека Betty свърши мръсната работа!

  • 24 472
  • 662
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: X
Мия банята почти всяка седмица , а прозорците на няколко месеца( много ми е  досадно и изморително )

# 241
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Банята я чистя веднъж месечно за половин час. Прозорците - два пъти през годината, отива половин ден, и ми е много изморително.
С удоволствие бих изпробвала роботчето.

# 242
  • София
  • Мнения: 272
  Чистя банята ежеседмично. Прозорците се старая да почиствам всеки месец. Не ми е от най-любимите занимания, но става по-приветливо и уютно. Затова не си го спестявам.

# 243
  • Мнения: 2 495
Банята я чистя 1 път седмично,прозорци мия през 3 месеца

# 244
  • Мнения: 361
Банята един път седмично, при нужда по- често. За прозорците веднъж на два месеца. Понякога и повече, тъй като живеем на главна улица и движението на мпс-та е натоварено.

# 245
  • Мнения: 1 389
Банята почиствам веднъж на седмицата, но прозорците 2-3 пъти в годината. Нямам възможност за по-често, а ми се иска ....

# 246
  • Мнения: 190
Банята чистя 1 път в седмицата събота или неделя, а прозорци 2 пъти в годината на пролет и на есен

# 247
  • Мнения: 268
Банята я чистя 2 пъти седмично,прозорците веднъж седмично по принцип,но след като е валял дъжд отново се цапат и ги чистя и тогава. Този робот би ми бил доста полезен. Успех на всички участници!

# 248
  • Мнения: 200
Банята я чистя на 2 седмици, а прозорците горе-долу на 3 месеца. Тъй като прозорците вкъщи са доста ми отнема близо 1,5 - 2 дена. С банята спрявам за около 2 часа. Сега като се замисля, че горе-долу годишно в миене на прозорци и бани минават 2 седмици и направо се втрещих. Не се бях замисляла хахахаха

# 249
  • Мнения: 344
Мия банята два пъти в седмицата,а когато нямам време един път. Прозорците всеки месец някои път може и повече особенно когато е валяло от гадният дъжд и станат на кафяви капки.

# 250
  • Мнения: 997
Банята основно я чистя веднъж на месец ,а прозорците на 3 месеца. Но чистенето на прозорци ми е най омразната работа ,тъй като имаме големи прозарци в спалнята и на терасата. И ми отнема доста време . Може би 4 часа.

# 251
  • Мнения: 432
баня - веднъж седнично
Прозорци - веднъж на 3,4 месеца

# 252
  • Nesebar
  • Мнения: 568
Банята мия всяка седмица прозорците ги мия рядко поради липса на време

# 253
  • Мнения: 67
Много ми е трудоемко почистването на прозорци,отнема ми почти половин ден-доста са големи и широки. Мия ги 2 пъти годишно -преди Великден и преди началото на учебната година,докато децата ги няма вкъщи. Банята основно почиствам веднъж месечно, иначе тоалетната вътре- всяка седмица,а ежедневно се забърсва пода след душ.

# 254
  • Мнения: 4 588
Имам две бани и ги чистя всяка седмица. Прозорците мия веднъж в годината.

Общи условия

Активация на акаунт