Забравете за досадното почистване на бани и прозорци! Нека Betty свърши мръсната работа!

  • 24 502
  • 662
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 1 073
Височината и външната част

# 571
  • Сливен
  • Мнения: 4 255
Време е и за втория ни въпрос към вас. Той е:
Кое най-много ви затруднява при почистване на прозорците?[/b][/size]

Височината и самият препарат,понякога замазва стъклата.

# 572
  • Мнения: X
почистването на прозорците от вън е най трудно

# 573
  • Варна
  • Мнения: 562
Трудният достъп /живеем на високо/.

# 574
  • Мнения: 385
Банята чистя обикновено в неделя. Това ми е и денят за почистване вкъщи.

А прозорците... една част чистя всеки месец, други на 2-3, поради това, че съм на 9 етаж и отвън трудно достигам (половината не се отварят).

# 575
  • Мнения: 1 392
Най трудно ми е почистването на неотваряемите прозорци от външната страна. И на втория етаж имаме един голям неотваряем който няма стигане, живеем в къща. . Вземаме специално стълба за да го стигнем и мъжа го чисти де, че на високо не се качвам аз. Ама колкото да се свали мръсотията и прахта.

# 576
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 085
Кое най-много ви затруднява при почистване на прозорците?

Затруднява ме броя на прозорците, всички си имат тераси и реално не ми е проблем миенето им, просто  ми трябва  време за всичките и понякога ги чистя на етапи.

# 577
  • Мнения: 465
Живеем на 19 етаж и миенето на прозорците си е екстремно изживяване.

# 578
  • София
  • Мнения: 6 010
Кое най-много ви затруднява при почистване на прозорците?

Определено броят им ме затруднява.

# 579
  • Мнения: 13
Чистя банята веднъж седмично за около 2 часа.Прозорци 5-6 пъти годишно- и там е драмата- бавно и трудоемко

# 580
  • Мнения: 524
Най - трудно е почистването на прозорците от външната страна. А вътрешните ни щори затрудняват още повече почистването

# 581
  • Мнения: leet
Достъпа определено ме затруднява

# 582
  • Мнения: 642
Определно ме затруднява и броя на прозорците 15прозореца 5 от които големи а  другите са опасни .. и комшиите не ме улесняват хвърлят боклуци и прозорците ми се цапат. Домът трябва да служи на теб , не ти на него Wink

# 583
  • Мнения: 146
Най-много ме затруднява височината и ширината(трудно стигам го края на прозореца при почистване)

# 584
  • Мнения: 8 864
Не ме затруднява, невъзможно ми е, имам артрит. Мъжът ми чисти. Несполучливо. Confused

Общи условия

Активация на акаунт