Отговори
# 315
  • Мнения: 1 110
Дано успеем да се засе4ем на цаца с бира Peace

# 316
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Хей, и аз съм около Варна в началото на август за 2 седмици  sun Това е любимият ми град  Heart Eyes
Майка ми каза, че предупредили по новините, в южното черноморие имало опасност от хепатит. Канализациите били преляли заради наводненията  Confused Вие чули ли сте такова нещо?
Arwen, на знаех, че и Тойота вече е с двигател на Пежо  Mr. Green Мъж ми е фен на Пежото и аз покрай него Wink Два пъти Пежо щяхме да купуваме и двата пъти в последния момент купихме Ситроен, по-евтино излизаше. Ние с него все пестим пари и все нямаме  Crazy
Днес съм много щастлива, купих билети да гледаме Мери Попинс в Лондон  #Milti Ще ходя с Жорко и 2 други дечица, а Ели ще я гледат мамите на другите деца. Малко се притеснявам как ще се справят с госпожицата, но така ми се ходеше на тази постановка. Те сами предложиха, а аз не можах да откажа  Embarassed Мъж ми случайно видя цените на билетите, аз пак с моята карта ги купувах, защото знам каква ще му е реакцитята   pironi nono и малко ми развали настроението  Rolling Eyes

# 317
  • Мнения: 2 959
Слънчеви и топли привети, мили Момичета!

Момичета, за какво се усмихнахте днес? Аз се събудих и се усмихнах, като усетих топлата и рошава главица на Дана сгушена до мен, примляскаваща доволно, току що я бях накърмила. След това се усмихнах, минавайки пред спалнята на Татито ни, и чувайки тихото му похъркване изпод комфортъра, и сега се усмихвам гледайки слънцето и цветната поляна пред прозореца ни. А при Вас как беше? Thinking

Мистична Приятелко/  Mystic/ как си днес? Толкова много "защо-та" пълнят красивата Ти главица сега. Защо това, защо Аз, защо, защо ....Защото Ти си специална, уникална, пряма и откровена, малко натуралистична и първична, защото си млада и пълна с енергия, защото си просто Ти. Възхищавам се на хора полиглоти, а ти си такъв/ англ. френски, немски, испански/; на хора които са толерантни към другите религий. И не си мисли че Лени Те "манипулира", Тя копнее за ласката Ти, така че гушни малкото красиво, невинно създание и се усмихни, ще го направиш, нали?! Hug Не ми отговори за кармата и прераждането. И винаги си добре дошла сред нас, на никого не пречиш мила Предизвикателке, така че чакаме Те отново! Hug

Джорджа, ходихте ли таз седмица до новото жилище? Напредват ли? Ще се срещаш ли с някоя форумска мама тез почивни дни, Романтичке? Каза ли на Масимо за изненадата?Hug

Дидка, питаш ме как да ме наричаш, карай с ника ми, така се обръщаш към двете ни с Дана заедно. Желая бързо оправяне на крака на Мама! Hug

Майка, Томас обича ли животните, имате ли си вкъщи? Вашият тати е страхотен, малко татковци биха избрали книжки за подарък, по вечето биха се спряли на хубаво хапване или играчки. Hug А Светлето две дечица ли има? newsm78

Звездичка, и Ти ли си морско чедо като Майка? Много са странни отношенията Ви с зълвичката, но добре че са доста огарничени срещите Ви. Ходихте ли днес на разходка с Рос и Тоби? Hug

Зайченце, Вие чак другата седмица пътувате, а аз вчера ви пожелавам лек път, прощавай! Уреди ли зелената карта? Hug

Карилиус, страшна си, дори и в БГ намираш време за нас. Дано скоро се похвалиш и с готов морски апартамент. Започна ли вече листовките и курмуването? newsm78

Arwen, страхотни са дечицата Ти, да са Ви живи и здрави. Мирелка май е наследила не само приятната усмивка, но и артистичната дарба на мама. Дали няма сцената да привлече повече малката Ти художничка, чаровна Червена Шапчице?! А за колите, тук немските коли са на особена почит, може би защото за Канадците Европа е една красива и несбъдната мечта.Hug

Етка, много неприятности са Ти се струпали до главата миналата седмица. Дано вече всичко лошо да е зад гърба Ти. Целувки за Никата! Heart Eyes

Мери, дано да изкарате приятно в Лондон с Жорката! Hug

Анетте1104, как мина предлагането на "ау пеъра" Ви? Целувки за Нийчето и Стефчо! Hug

Амейка, забрави ни нас, покрай тези езера и басейни. Целувки за Шоки! Heart Eyes

Мамо Щтрумпф, ще чакаме снимката от зарята, макар и от телефона Ти! Разходихте ли се днес с Тони и Ваний? Hug

Тали Дан, кои е като теб с толкова дълго празнуване, но така е като си заобиколена от любимият човек и добри приятели. Лека и спорна нова седмичка. Hug

Лек и приятен остатък от деня ви желая!

# 318
  • Мнения: 1 526
Ако сте гледали новини, то знаете че при нас става все по- напечено. Вече си мисля, че стана по- добре че децата останаха при мама в БГ. Много ми е мъчно като ги гледам некролозите по новините, момчета загубили целият си живот, а семействата...

# 319
  • Мнения: 7 430
Ако сте гледали новини, то знаете че при нас става все по- напечено. Вече си мисля, че стана по- добре че децата останаха при мама в БГ. Много ми е мъчно като ги гледам некролозите по новините, момчета загубили целият си живот, а семействата...

Аз нищо не знам ooooh!...какво става  newsm78

# 320
# 321
  • Мнения: 1 860
Здравейте, момичета!

 Тали Дан, сега пак гледах новините. Големи трагедии при вас. А и в Ливан...Направо се чудя на къде отива този свят. Вие в Ерусалим ли сте или Тел Авив? Дано да сте в някой по-спокоен квартал, макар че трудно може да избяга човек от злото. Даваха сега как приемат в болницата деца и бебенца пострадали от поредният взрив.  Praynig

Мери, той нямаше право да влиза в контакт с нас, но нали аз го потърсих, заради документите и предполагам, че от там е събрал малко смелост.

 Аз реших все пак да им кажа, че могат да дойдат, но точно за рожденият ден си имам планове и не съм виновна, че те не са включени в тях. Нямам очи да лицемернича и да се правя, че ще ми е приятно да изкарам, точно първият рожден ден на Габи с тях, по-скоро с Майкъл. Добре са дошли, но мисля, че те са тези които трябва да се съобразяват с нас.
 
 Калида, не знаех, че още кърмиш Дана. Браво за това. На мен ми беше много хубаво да кърмя Габи, но за съжаление спрях по-рано отколкото възнамерявах.

 Изпращам една огромна  Hug на всички. И добре дошли, на всички които за първи път пишат в седмичката. Някой ги примамиха с тараторче, а аз все още си спомням бухтичките за закуска на Дидка.  Blush

# 322
  • Мнения: 11 329
Кате,разгледах и снимките от по4ивката.
Ти доста променена ми изглеждаш - много освежена, подмладена и с посветлени коси май, а?
Хахахаха, благодаря!   bouquet
Определено ме разсмя.  Hug
ЕГНто няма мърдане, колкото и козметики да ползвам. За освеженото - не знам, с тия перипетии дето ги имах. А косата ми е на руси кичури, да си прикривам вече доста побелялата коса  Embarassed


Arwen, на знаех, че и Тойота вече е с двигател на Пежо  Mr. Green Мъж ми е фен на Пежото и аз покрай него Wink Два пъти Пежо щяхме да купуваме и двата пъти в последния момент купихме Ситроен, по-евтино излизаше. Ние с него все пестим пари и все нямаме  Crazy

Тъй, тъй, Тойота е с двигател на Пежо  Joy Joy
Тази идея не ми беше дошла. Само знам, че Тойота и Ситроен в момента се водят най-добрите на пазара по отношение качество на колите. Това че Пежо иска да се вмъкне в групата е добре. Ама другите им модели издишат.
Слънчеви и топли привети, мили Момичета!

Момичета, за какво се усмихнахте днес? Аз се събудих и се усмихнах, като усетих топлата и рошава главица на Дана сгушена до мен, примляскаваща доволно, току що я бях накърмила.

Arwen, страхотни са дечицата Ти, да са Ви живи и здрави. Мирелка май е наследила не само приятната усмивка, но и артистичната дарба на мама. Дали няма сцената да привлече повече малката Ти художничка, чаровна Червена Шапчице?! А за колите, тук немските коли са на особена почит, може би защото за Канадците Европа е една красива и несбъдната мечта.Hug
Аз се усмихнах на децата си. Оставям ги събота и неделя да си поспиват, че и ние покрай тях и е разкош като дойдат да ни "нападнат" като хуни и да ни се нагушат.
Мирел наистина все повече заприличва на мен. Какво ще излезе от нея, оставям сама да пробва и избира. Балет, пеене и рисуване - все отнякъде ще изскочи зайчето. Всичко е по нейно желание.
Иначе не знам защо в Северна Америка са на голям почит немските коли. Освен Мерцедес, Порше и БМВ, другите не струват кой знае колко. Ама и те са достатъчни. Laughing

# 323
  • Мнения: 7 430
.... а аз все още си спомням бухтичките за закуска на Дидка.  Blush

Ихи...кефя се, че аз съм те примамила Наталинке - Хубавинке

..и се радвам за решението, което си взела Peace

Арвенке, тук в Монреалско за толкова време от както съм тук ни една кола Опел или Пежо не съм видяла newsm78

MrsG - благодаря   bouquet

ТАли, има ли надежда да се оправи положението при вас newsm78

# 324
  • Мнения: 1 526
Цитат
Дано да сте в някой по-спокоен квартал, макар че трудно може да избяга човек от злото
При нас живота си тече нормално за бомбите и ние научаваме от новините. Лоша е ситуацията по граничните райони- от едната страна ни обстрелват Хамас, а от другата Хизбула. Жал ми е за отвлечените войници, които едва ли ще се върнат живи.
Цитат
ТАли, има ли надежда да се оправи положението при вас
от създаването си до ден днешен Израел винаги е била във война- гласна или не. Така че едва ли... Но не си мислете, че живеем в стрес. Тук живота ни е доста спокоен, дано поспрат бомбите Praynig
Нана, браво много разумно решение си взела! Peace

# 325
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
3драсти, бандата Hug Heart Eyes
цял ден днес бяхме по немско и време не остана....
Калида, вярно, че с това хубаво време при нас сме непрекьснато навьн с дребното и не смогвам и да ви прочета ...и в отчетната не сьм  вли3ала ooooh! , а всички юлчета пра3нуват годинката сега...вечер сьм каталясала и само гледам да си гушна одеялото и да спинкам.....

# 326
  • Мнения: 7 914
Добър вечер момчета...аз само да си кажа, че се наработих!... и утре има вероятност да не ходя... така,ч е може все пак да имам един ден уикенд Crazy

Ще ви чета утре, че днес очите ми са страшно изморени
  love001 до утре! Hug

# 327
  • Мнения: 2 959
Арвен, тук много харесват Фолсвагена- Джета и Пасата, но не европейските варианти, а доста по- мощните кубатури. Peace Приятна неделна почивка на цялото Ви сем-во! Hug

Нана, успех с реализиране на вече взетото решение. Това е май най- неприятната част от задачката! Hug

...дано поспрат бомбите...
Дано Тали Дан, моля се да се сбъдне желанието Ти.  PraynigВиж колко предвидливо постъпи като се вслуша в желанията на Мади и Викито/ а може би и на Майчето Ти/ да останат в БГ. Hug

Звездичка, приятна почивка тогава и утре на линия, нали?! Hug

# 328
  • Мнения: 1 110
Добро утро моми4ета Hug

Кафе ?

# 329
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро и от мен  Hug Heart Eyes....
а3 сьм 3а кафе, kari  Flutter Grinning , благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт