Отговори
# 330
  • Мнения: 7 914
А към кафенцето...една баничка? newsm53


Последна редакция: нд, 16 юли 2006, 10:48 от zwezdi4ka

# 331
  • Мнения: 5 476
Добро утро!  Hug
хапвам веднага от баничката,макар,че имам истинска във фурната!  Wink

Tali Dan миля се ситуацията при вас да се подобри...честно казано не разбирам произхода на този конфликт,но факт е,че както винаги страдат невинни хора!  Praynig


Arwen и на мен ми хареса ,колата която си избрала...и аз си падам по японските коли!  Peace

Ходихме вчера на строежа...имаме си вече паркет,трябва да го изциклят и да го полират...но вече всичко е почти към края...в началото на август ще го боядисаме...ядосах се малко ,че сложили всички контакти и ключове за осветлението -черни  Crazy ..ама какви са тези нови тенденции...ще трябва после да ги сменяме,че стоят като петно на стената...иначе сложили са мивки,бидета и тоал.чинии в баните,както и батериите на чешмите и баните са вече почти в готов вид...взех си парченце от паркета...но още не мога да си го представя като цвят след политурата..но не е много жълт  Rolling Eyes..нишките на дървото са нежни и е доста плътен..като погледнеш отстрани е като теракотна плочка...нали е южноамериканско дърво и се води едно от най-здравите!

  Целувки от мен и прекрасна неделя!  bouquet

При нас се разхлади и съм много доволна!  Wink
 


# 332
  • Мнения: 5 183

Майка, Томас обича ли животните, имате ли си вкъщи? Вашият тати е страхотен, малко татковци биха избрали книжки за подарък, по вечето биха се спряли на хубаво хапване или играчки. Hug А Светлето две дечица ли има? newsm78


Е, не е възможно ... да не си от ЦРУ, признавай  Wink ... За кое Светле ме питаш? ... И ако е Светлето, за която аз си мисля, отде знаеш за нея?!!  newsm78 ooooh! Калида, Направо ме изумяваш понякога, но този път 4ак ме стресна  Rolling Eyes Crazy Wink
А ина4е, нашия тати, освен книжките, беше помислил из а хапване, права си - беше купил пиле Терияки от японски тейк ауей. Томи много оби4а техните манджорляци - китайски и японски, 4е и суши даже.

# 333
  • Мнения: 11 329
А към кафенцето...една баничка? newsm53



Еееееееееееех, изкусителка такава. Това спанак ли е или коприва.
Аз смятам днес да си забъркам една простичка със сиренце. Че със зелении малките не я ядат. А татенцето вече прояде и даже капризничи да е с мас  hahaha

Славе, не му ли е люта китайската кухня на Томи? Аз съм взимала на моите, ама каката се мръщи, че и било люто, иначе малкия хапва, ама след това не смогва да си отпие ooooh!

# 334
  • Мнения: 5 183
Как люта? Нещо си в грешка  newsm78
тайландските, индонезиийските, малайзийските ... и т.н. са люти, а китайските преобладават сладко-кисели сосове и разни подобни, японците са разни териякита, сусамови заливки, оризи, нудъли и т.н. Поне нашите китайци и японци тук такива неща готвят  Wink

# 335
  • Мнения: 5 183
Тали Дан, при вас наистина си е страшно. Как ли те мислят близките ти ... Добре 4е поне децата са в БГ, наистина!

Звездице, само да ти обърна внимание, 4е си се обърнала към нас с "Добър ве4ер, мом4ета!"  Mr. Green Crazy Mr. Green  bouquet Явно наистина о4ите ти са били страшно изморени  Hug А бани4ката със спанак ли е? Ти ли я сътвори? Обожавам баница със спанак.

Гери, какво е това южноамериканско дърво?  newsm78

Нана, а какви са плановете ви за рождения ден на Габи по принцип, като изклю4им темата за желанието на Майкъл да присъства с родителите си?







Последна редакция: нд, 16 юли 2006, 13:50 от Maika

# 336
  • Мнения: 7 914
Giorgia,
що не направи някоя снимчица? newsm78 Уф дано да ви е светъл пода, че  да не излезе както искаше свекървата ooooh!
Обаче ако се мине с по-светъл лак, пак ще стане светъл....вие само ли го избирате лака? newsm78


Arwen Undomyel,
 аз мисля, че писах, ама ако се повтарям сорри - моя мЪж я хапва само със супер дебел слой ягодово сладко, че хич не обича сирене ( кашкавал яде  #Crazy ), ама да му правя баница без сирене -  то баница ли ще е  #Crazy newsm78 Crazy


Maika,
 Калида и ЦРУ  hahaha , неее Майка тя е нашия мемоар...имах подобна приятелка дето помнеше всичко за всеки... има просто хора с подобна памет...

На баничка аз съм и майстора  chef bowuu и е със спанак...аз не, че не мога да я ям без спанак...ама със спанак ми е най- любима...с минимално количество мазнина и бухнала Heart Eyes


За " добър вечер"- та си е правилно( не че е изключено да сгреша...понякога съм наистина супер разсеяна, даже ръся тук таме по нещо и после ходя да се извинявам)  -  виж часа е 22.00  - вчера9събота) работех от 14 до 22  ! Mr. Green И не казах "добрУ УтрУ" понеже ме бяха изпреварили:
Добро утро моми4ета Hug

Кафе ?


kariluis,
 ти май ме пита кога ще си ходя към варна... и аз не знам зависи от работа.. ще ми сменят отдела... и като го сменя ще видя каква е обстановката и при първия удобен случай се прибирам! newsm68

мама В, чакаме те с рапорт от тюлените ( дали не бяха моржове  Crazy newsm78 Embarassed )


Дидке,
къде се изгуби? newsm78
 Hug  bouquet

Аз ще чакам още час да видим дали и днес ще ходя да работя.... ако не, ще пиша пак! Hug

# 337
  • Мнения: 5 183


За " добър вечер"- та си е правилно( не че е изключено да сгреша...понякога съм наистина супер разсеяна, даже ръся тук таме по нещо и после ходя да се извинявам)  -  виж часа е 22.00  - вчера9събота) работех от 14 до 22  ! Mr. Green И не казах "добрУ УтрУ" понеже ме бяха изпреварили:
Ще ме умориш, да знаеш ... пак не видя какво имам предвид ... "Добър ве4ер!" е ОК, все пак сме в разли4ни то4ки на света, и аз отдавна не се о4удвам, 4е при нас е ве4ер, а в Европа ден, и обратно ... я пак се върни маалко назад и виж какво искам да кажа  Mr. Green "Добър ве4ер, мом4ета!"  Mr. Green  bouquet Hug Joy

# 338
  • Мнения: 7 914
Ето за това писах, че понякога такива ги ръся...че после ми ида да потъна в земята от срам! Embarassed
 Blush
Моля за извинение момИчета ( те пък как са ги измислили толкова сродни думи -  да затрудняват такива разсейки като мен)  bouquet

Казвайте какво да черпя!

Ама като се върна, че сега отивам да   typeuu

 Hug Hug

# 339
  • Мнения: 5 183
Е, де, 4ак пък срам и извинения ...
Просто ми стана смешни и мислех 4е и ти ще се посмееш, но ми стана още по-смешно, когато ти не разбра какво имам предвид   bouquet
Не съм искала да те засрамвам ... не съм зълва ти  Stop Mr. Green

# 340
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ехе, пак се отворила ра3думка.... Hug Heart Eyes

# 341
  • Мнения: 5 183
Раздумката е на ниво, ами ти ... съвсем ни разлюби  Crossing Arms Wink

# 342
  • Мнения: 7 430
Добро утро от мен Hug скъпи сЪнародници

Нахраних малкото и средното зверчеТа и сега чакам голямото да стане, че и на него да дам Mr. Green

...звезди, мерси за баничката...отивам, че пискат ooooh!

# 343
  • Мнения: 2 959
Слънчеви и топли неделни привети и от мен, Момичета!

Усмихнахте ли се днес, направихте го нали? "Колко малко му трябва на човек да е добре и щастлив..." Hug

Дидка, честит Ти нов, ник! Каквото и да сменяш мила, Ти си оставаш за нас, нашата предизвикателна и секси Дидка Любопитка и Бандидка. Целувки за Викича и Микито, и поздрави за големият Ти мъж! Hug Той работи ли днес? newsm78

Майка, съжалявам че съм Те страснала. Просто преди време беше говорила доста ентусиазирано за НЗ "духовна" приятелка и съседка, и понеже аз имах добра позната с подобно име направих асоциация. Прощавай отново, не ми се връзвай, обещаваш нали?! Вече ще внимавам какво пиша! Прости отново! Целувки за Томазо! А за сушито, какво предпочитате с туна или краб- мийт? Hug

Звездичка, доста хубава и апетитна изглежда твоята спаначена вкусотийка, след като и 1/2 Ти я хапва с удоволствие. Как може да си морско чедо и да не ядеш риба? newsm78

Арвен, как стана твоята баничка? С мас ли я прави за да угодиш на Татито? Hug

Джорджа, честито Ви разхлаждане. Сега вече е добре и във Вашият апартамент без климатика. Свършили house- keeping-a, върнаха ли се свекърите? Hug

Карилиус, купи ли си боза вчера? Къде ходихте днес с малкият Ти чаровник- Алекс? Hug

Амейка, уреди ли час за диетолога, или още я караш на "будистки" режим? Hug

Тали Дан, желая Ти спокойна и приятна работна седмица. Вече почти навлизаш в силният си период, с презаредени "емоционални батерий" симпатично Раче. Поздрави за Вики, Мади и баба като се чуете!

Нана, правихте ли днес барбекю? Целувки за Габсъна! Hug

Френските дами, къде сте?
Мамо Щтрумпф, пак ли си на разпродажбите, да се похвалиш после!
Свети, къде се загуби, след ролерското състезание ни поизостави, оправи ли се вече глезена на 1/2- та?
Мариакара, Ти вече си с мама подръка, и си се отдала на почивка. Как е Янчето, коремчето добре ли, рита ли юнака?  Hug
Mystic, как сте днес с малката бубка- Лени? Гушкате ли се, на какъв език си пеете с малката принцеска?

Зайченце, докъде стигнахте тез почивни дни, ходихте и на плаж с Криската и Тати?
Кала, как е Марко, върви ли кърменето, изкара ли новото зъбче?
МакДиРок-че, прибра ли се бабата?

Етка, желая Ти една много по- лека и приятна седмица. Целувки за Никата!
Анетте1104, чакаме разказа за предлагането на ау-пеъра Ви, обеща ни да разкажеш за интересното събитие! Целувки за Нийчето и Стефчо!

Мери, за кога е планирано голямото събитие- ходенето до Лондон и посещението на мюзикъла?

Хулиганче, как е по Испанските земи? Още ли Ви тормози горещината? Как е малката Ти красива принцеска със собственото мнение, избира ли все тоалетите си и парфюмите на мама? Heart Eyes Ти ни остана испанската мама, след като Скарлетчето и двете красавици- Маги и Моника си заминаха за БГ! Hug

Лек и хубав неделен остатък Ви желая!

Последна редакция: нд, 16 юли 2006, 17:29 от Kalida

# 344
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Раздумката е на ниво, ами ти ... съвсем ни разлюби  Crossing Arms Wink

не сьм бе, Майка Hug Heart Eyes...даже ви обичам повече с всеки и3минал ден Flutter  love001  love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт