Хайде всички отпускари морски бриз да ги погали! 10.06-16.06

  • 5 156
  • 111
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 333
Мая, страхотни неща разказваш и мисля че колкото повече срещи толкова по-добре за децата.Това означава че сме чути и че не ги оставяме да забравят че ги има децата ни.

Ще направя всичко възможно да дойда в събота и в сряда.

# 91
  • София
  • Мнения: 2 356
Момичета, благодаря на всички ви за милите думи. Вече съм по спокойна, вчера и днес не е ходила на пръсти като че ли, и аз само се радвам  Grinning. Из парка още не смея да я пусна без коланите, защото много се спъва и пада, само вкъщи и на гости в апартаменти тепа сама. Ама как бяга, като я извадя от количката и не мога да я стигна...  Laughing

Мая, браво на вас, страхотни сте, искрено ви се възхищавам, знам, че ще успеете да промените нещата...   bouquet   bouquet   bouquet

Силве, накъде повече отслабна, ти си се свършила сигурно вече, като знам колко си финна...  Flutter

Светле, пиши как сте...  Hug

Нанди, радвам се че сте си починали от големия град  Hug

Пращаме ви прегръдки на всички  Hug

# 92
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Denat , честити ходещи крачета и от нас, бързо да тичкат и по-малко да се спъват  Simple Smile
s_vasseva , това отслабване хич не е добро, щото е от преумората, а и ти си си слаба по принцип и 6кг за това кратко време не е добре  Naughty Внимавай и намери поне малко време за почивка и разтоварване...
Нанди, мислих си за Мими, може би е рагирала толкова добре на Тетевен заради разнообразието, спокойствието... Защо не пробвате пак да я извеждате в парка (ако не го правиш, де), знам, че дълго си стояхте в къщи заради лечението... И както са ти казали момичетата, по-добре първо опитайте просто по-често да ходите натам, не задължително да оставате завинаги, може пък и някъде из София да откриете местенце, което да и влияе така положително... Дано скоро започне пак да ви се усмихва постоянно и да ни я документираш със снимки   bouquet
Мая, толкова много неща сте свършили, много ми е гузно, че не мога да помогна с нищо... Даже срещата отново ще я пропуснем, че Иво е пак на работа в събота  Sad, а Младост ни е толкова далече...
На всички пътуващи към морето желая слънчево време и много приятна почивка заредена с положителни емоции!

П.П. Йепе, от къде тез овце ги откри, сутринта се стресирах като ги видях  Laughing

# 93
  • Мнения: 1 271
Denat честито ви пешеходка все така напред и още по-смело...
  bouquet
ами по-добре сме че сега я тормозим бебка с играчки (как прозвуча добре сме че я тормозим) и взе да ги заглежда и дърпа, а тате се пробва на Войта не я е забравил и с малко помощ вярвам ще дръпне - та имаме надежда

Наде и за нас няма море но не е за пръв път имай се свиква

Иги погали бебка от нас с Ради и дано успееш с дилемата за Мишо

на останалите слънчево моренце и прохладна София

# 94
  • Мнения: 2 543
П.П. Йепе, от къде тез овце ги откри, сутринта се стресирах като ги видях  Laughing

 hahaha Петя, не бой се! Това е във връзка с постоянното ми блеене, мучене, кукуригане и т.н., четейки на Йоан книжки за животните! Просто, вчера като се замислих, тази седмица това, понеже сме си сами от сутрин до вечер, май са най използваните от мен думи! Joy Превърнах се в овца, това е!

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 16:24 от Ieppe

# 95
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  И мен ме шашнаха оФчиците  Mr. Green
  И ние с Бояна си блеем и мучим, но от вчера пък е на вълна Жанка, т.е. Снежанка  Laughing Но повече и харесва лошата царица... newsm78

  Аз отивам да досъбера морските куфари, че трети ден се боря с багажа  Embarassed

  На всички ви желая само хубави емоции през следващите две седмици поне /докато ни няма/. Като се върнем, да четем много, много добри новини за усмихнати дечица и щастливи и спокойни мами!  Hug

  Ще ми липсвате  Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 2 116
 Здравейте мили мами!  Hug Днес за пореден път ходихме при докторката и минахме на друг сироп за отхрачване!  Tired Май няма подобрение от антибиотика и се разбрахме в понеделник отново да съм там на преглед! Ако пак няма напредък ми каза че сме си за болница!  Tired Иначе нищо му няма! Много си е весел, жизнен няма Т, но това хъркане направо ще ме умори!  Confused Трябва да му се правят инхалации за отхрачване! Дано се разминем, ама май трябва да се настройвам на болнична вълна...  Sick

# 97
  • Мнения: 4 414
мили мами,
ние с Ния заминаваме при баба в Силистра. ще се върнем чак другата неделя. лека и здрава седмица на всички  bouquet

# 98
  • Мнения: 3 698
И ние заминаваме утре сутрин.Целувам ви много Heart Eyes !

# 99
  • Мнения: 1 710
Приятно на всички отпускари, а оставащите тук да не се отказват от ходене по мъките и парламентите и депутатите и политиците и дневните центрове..... обиколката продължава - не се отпускайте. И моля, останалите като се върнете - да поемете малко та и ние да вземем въздух  Wink Sunglasses
Срещата мина в тесен кръг, но поне се видяхме и си побъбрихме и за да завиждате - видяхме мама Игиииии нека вии, с голям тумбак  preggo ето такъв  Hug

# 100
  • София
  • Мнения: 9 887
Еее,стига де,Мая Grinning,и без това съм в дълбока,ама много дълбока депресия-нали съм много контактна,та затова за един месец само едно мама познавам.Ако не беше толкова хубав града щеше да има бегом-марш към София.А и мъжа ми е все на работа,спи при войниците-не при мене Mr. Green.Аз обаче към края на месеца ще си идваме до София и специално ще дойда в Ресурсния център,ако си там,де!Нали приемаш гости!

# 101
  • Мнения: 1 710
Съжалявам Валенце - идеята беше да подразня мамите в София  Wink
не знам дали ще сме тук - надявам се всъщност да сме на морето:
Щом баба дава пари - бягай и ги оползотвори,
а щом са за море - още по-добе!!! Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 102
  • София
  • Мнения: 9 887
Ами дано тогава сте на морето и да си изкарате хубаво.Ние живот и здраве ще ходим в края на август,евентуално ако господин капитана го пуснат отпуска. Hug

# 103
  • София
  • Мнения: 2 262
Бреййййййййй таз Мая! То голямо събитие беше моя поклащаш се тумбак из София, като имате предвид, че живеем до гарата и колата ни е счупена, и първо замъкнах моя мъж до Люлин 1 до една борса да гледаме бебещорски му работи, помпи и стерилизатори, ама май ще си караме и без тях, после с 111 обиколихмееееееееееее София и стигнахме до ресурсния! Много ми беше хубаво да видя различни муцунки, от моята смръщена в огледалото и на близките ми! Но накрая едва се занесох до спирката на 305, помислих че ще си остана на пътя, така ме болеше ниско долу, вече не съм май за меропирятия, а и се раздух подобаващо! Така че, ако сте видяли едно хипопотамче по улиците, аз съм билааааааааа, а всъщност бяхме две хипопотамчета - аз и мъжа му! Хехехе, малеййййййййй като родя какъв тормоз ще бъде да се вталяваме!!!
Хубаво да си прекарате по всички краища на България, може и ние да се включим септември, знаеш ли!
Прегръщам ви!

# 104
  • Мнения: 882
Иги, приготвила съм ти една диетка, за след около година.
Ще те направим от голямо хипопотамче, малко :rotfIma

Общи условия

Активация на акаунт