Нова функция във форумите - ПРОВЕРКА НА ПРАВОПИСА

  • 3 062
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 292
хубаво е да има, само трябва да знаем, как да си поправим грешките  Wink
аз пред ималко използвах  #Crazy - хвана ми го като грешка, не го поправих и не ми хвана после останалите грешки, разбира се  Wink

# 31
  • Мнения: 5 622

 Сега като написах стриЙ и нищо не направи. Аз честно казано не мога да я вдяна много тази опция  Thinking Каза ми, че проверката правопис е завършена, пък "стриЙ" си стоеше  newsm78 

# 32
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033

 Сега като написах стриЙ и нищо не направи. Аз честно казано не мога да я вдяна много тази опция  Thinking Каза ми, че проверката правопис е завършена, пък "стриЙ" си стоеше  newsm78 
Абе, Буба, чукча писател. В началото Мамма е обяснила феномена стрий-идва от заповедната форма на глагола стривам, т.е. има такава дума

# 33
  • Мнения: 3 334
чудесно Hug

# 34
  • Мнения: 5 622

 Сега като написах стриЙ и нищо не направи. Аз честно казано не мога да я вдяна много тази опция  Thinking Каза ми, че проверката правопис е завършена, пък "стриЙ" си стоеше  newsm78 
Абе, Буба, чукча писател. В началото Мамма е обяснила феномена стрий-идва от заповедната форма на глагола стривам, т.е. има такава дума

Ей..верно беее  doh

Пак сЪ изложих  hahaha

Тогава остава контракциЙ  Joy

# 35
  • Мнения: 927
Браво, MAMMA !!
Честно казано се дразня като видя правописни грешки особено в заглавията на теми. В постингите как да е, ама като ти се набият в очите думички като "доло", "молиа", "осигоровки" и т.н. в темите  smile3511

# 36
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Може филоложките да отговорят. На принципа една лъжа, казана 100 пъти става истина, може би контракций вече е дума, навлязла в нашия речник и се води вярно написана  Mr. Green


ПП. Проверих, дава си го грешка, не е загубен още българският език за масите

# 37
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А как могат да се добавят нови думи?
Например Старосел го няма. Предлага ми Стар осел hahaha
Да не споменавам възклицанията от форумския жаргон. Можеше поне майкоуу да сложат Joy

Всъщност много ме кефи новата функция. Особено като ми изпише Проверка правопис завършена без забележки. bowuu

# 38
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз пък защо нямам такъв бутон? newsm78

# 39
  • Мнения: 6 323
В случай на възникнали проблеми или претоварване на системата проверката на правописа може да бъде спряна.

Временно!

# 40
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
В случай на възникнали проблеми или претоварване на системата проверката на правописа може да бъде спряна.

Временно!

Аз точно щях да питам защо от 3 поста нямам проверка, ама разбраххх!!!! Mr. Green
Айде на грешкитееееееееееееееее Grinning

# 41
  • Мнения: 2 495
Първо-поздравления за тази функция!Идеята е чудесна Simple SmileИскам между другото да попитам нещо друго, за да не отварям нова тема-защо сайта е толкова бавен от няколко дни насам?Само при мен ли е така?От 14:30 се опитвам да отворя форума и само ми се изписва "The page cannot be..."и т.н.Тръгна да преминавам от Клюкарника в Дом и Семейство и чакам 10 мин.за да ми се отвори новата страница...почна да пиша и в момента в който натисна "Побликувай " и хоп-"The page cannot..." #Cussing outЗащо така?Само при мен ли е така или някой е забелязал същото?

# 42
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Първо-поздравления за тази функция!Идеята е чудесна Simple SmileИскам между другото да попитам нещо друго, за да не отварям нова тема-защо сайта е толкова бавен от няколко дни насам?Само при мен ли е така?От 14:30 се опитвам да отворя форума и само ми се изписва "The page cannot be..."и т.н.Тръгна да преминавам от Клюкарника в Дом и Семейство и чакам 10 мин.за да ми се отвори новата страница...почна да пиша и в момента в който натисна "Побликувай " и хоп-"The page cannot..." #Cussing outЗащо така?Само при мен ли е така или някой е забелязал същото?

И при  мен се получи така, но само днес за 1-2 часа. Сега вече всичко е ОК.

# 43
  • Мнения: 603
 newsm10честитоооооооо

# 44
  • Мнения: 4 176
И сега правописната полиция ще остане без работа Wink
Погледни от добрата страна на нещата. Ще се научим на првопис.  Wink
Не,че не правя грешки, но има потребители, дето направо им трябва за елементарни думи.
Браво за идеята. Аз съм за прогреса.

Общи условия

Активация на акаунт