Мила мамо не тъжи, няма да ме чакаш дълго ти! 10.07 - 16.07

  • 4 316
  • 101
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 272
Верити, ниска е тази долна граница. Аз от Диферилина поддържах много ниско кръвно. Долната даже стигаше до 40, но и се чувствах много зле. Ти как си? Не ти ли се спи или да ти се вие свят? Трябва да пиеш много течности, кока-кола...а пък си мисля, че напоследък и времето много често се променя. Ту пекне слънце, ту завали. може и това да оказва влияние на кръвното.

# 46
  • Мнения: 4 036
Жабче, честито за етърва ти, аз така съм се отплеснала newsm78, че чак съм го пропуснала докато ти писах преди малко в другия форум.
Дано всичко е наред и да поврече крак Grinning

# 47
  • Мнения: 4 324
Lea миличка благодаря за бързия отговор!
Да много ми се спи през деня, а вечер трудно заспивам. И наистина малко свят ми се вие. Ще се опитам да го кача с течности и шоколадче Simple Smile

# 48
  • Мнения: 553
Жабче, честито и на теб, и на етърва ти  Hug Хайде ти да си следващата в семейството  Wink Praynig Praynig Praynig

Лея, дано вече си добре след токовия удар, не е шега работа. И дано лошата серия да прилючи с това и да започне хубавата най-сетне  Praynig Praynig Praynig

Лали, радвам се, че вече си добре. Стискам силно палци скоро да се похвалиш и с друго  Praynig Praynig Praynig

Дара, дано все пак този път фоликулите да се спукат, успех!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Гризката и на теб успех днес на прегледа, закаквото и да е  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Ако пропускам някого, успех и на всички останали  fingerscrossed

Аз този месец го пропускам, а после идва отпуската и дай Боже чудото да стане докато почиваме и не мислим за процедури, фоликули и т.н.  Praynig

# 49
  • Мнения: 2 120
Верити, може да пиеш айрян със сол, също вдига кръвното.

# 50
  • София
  • Мнения: 4 272
Петя, като спомена, че пропускаш този месец, се сетих за нещо. Сутринта, събуждайки се, усетих силни болки в корема. И още сънена, започнах да изчислявам кой ден ми е днес, възможно ли е толкова скоро след Диферелина да идва цикъл...и едва като станах и се разсъних хубаво, осъзнах, че имам мускулна треска от вчерашните коремни преси Joy Нали не съм тренирала отдавна и някакви си 20 коремни преси ме умориха.
Та и аз пропускам месеца, но другия месец, живот и здраве, ако мине без инциденти от всякакво естество Praynig и аз ще съм на фронта Grinning Но този път нищо няма да изчислявам Naughty Оставям се на късмета и дано стане.

# 51
  • Мнения: 553
Та и аз пропускам месеца, но другия месец, живот и здраве, ако мине без инциденти от всякакво естество Praynig и аз ще съм на фронта Grinning Но този път нищо няма да изчислявам Naughty Оставям се на късмета и дано стане.
Само така Лея, от сметки и напрежение няма полза  Simple Smile. Само дано наистина да успеем да не го мислим Confused
Колкото до коремните преси, аз съм голям мързел и при предишното инсе като не се пукаха фоликулите такава мускулна треска получих, че вече не можех да разбера от какво ме боли корема - от пукане на фоликул, от двата неспукани фоликула ли или от мускулната треска  Embarassed

# 52
  • Мнения: 1 951
Миленка, аз както винаги съм пропуснала новината и чак сега се включвам да ти честитя newsm51 Много се радвам за теб  Hug

Стискам палци и на всички които имат нужда  Flowers Four Leaf Clover

А защо ми се струва че са ми струва че са ми намаляли мненията? Пак ли пропускам нещо?

# 53
  • Мнения: 1 329
Здраствуйте девойки Mr. Green
Фоликула е станал 19 мм на 15 ден/ вчера/, днес ми взеха Естрадиол и ще видим дали ще бием конска доза прегнил днес newsm78
 
Лея, браво за коремните преси. Прави и странични за да имаш по-голям ефект.

# 54
  • София
  • Мнения: 4 272
Дарилка, браво за фоликулчето! Дано се пукне!
Правя и странични коремни преси и такива за долните коремни мускули Grinning И още нещо хубаво. Не мога да повярвам. Не искам да се хваля де, но от сутринта не ми се е случил нито един инцидент и кръвното даже ми е в норма Grinning Направо съм щастлива!
А Гризката къде е да даде и тя отчет от прегледа при Стаменов newsm78

# 55
  • Мнения: 7 716
Дарилка, браво. Laughing

# 56
  • Мнения: 4 324
Дарилка - браво на теб Simple Smile Айде стискаме палци!

Lali миличка, не знам защо ама имам някакво странно усещане, че вече е твоя ред! Много силно ти стискам палци! Дано да стане!

# 57
  • Мнения: 2 120
Лали, много се надявам да успееш този път. Това, че мислиш за име, подготвяш детски кът е нещо като шесто чувство, срува ми се. Силно стискам палци. Peace
Дари и на теб също - късмет.

Последна редакция: ср, 12 юли 2006, 18:02 от Дара

# 58
  • Мнения: 547
Здравейте,момичета!Не ми се иска да пускам нова тема и реших тук да споделя притесненията си.Понеже е след 21ч. ми е неудобно да звъня на мобилния на лекарите които ме следят/едната даже е в отпуска/ и до утре следобяд /тогава най-рано мога да отида на лекар в който имам доверие/ си имам само вас.След операцията и диагнозата ендометриоза вече трети пореден месец съм на противозачатъчни /тъй като здр. каса спря приема на документи за Золадекс,а той е много скъпо лекарство/.Не ги понасям добре,но досега точно такъв проблем не беше избивал.Днес ми е 14 хапче от опаковката /изпих го преди около час/ и 18 ден от цикъла.Е,няма как да съм в овулация заради противозачатъчните,но се появи такава слуз подобна на цервикалната,само че с кръв и сега вече съвсем се шашнах.Откакто пия противозачатъчни-от втория цикъл след операцията нямам нито един нормален цикъл,но това и за цикъл не може да мине-прекалено рано е.Уплаших се от тази нова изненада и се надявам да има момиче,което да може да ме ориентира какво става.Откакто съм с един яйчник се притеснявам и от най-малкото.

# 59
  • Мнения: 7 716
Няма повод за притеснение. Изчакай спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт