Покрепете ни по проблема с млеката за дискусия в "защо не"

  • 993
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 760
Сега ще се разпиша!

# 16
  • Мнения: 2 614
Имате подкрепата ми!

# 17
  • Мнения: 422
И аз се включих!Дано най-накрая спрат с глупостите! Close

# 18
  • Мнения: 18
Майчета, много късно се включихме днес в темата по радио атлантик.
Понеже се оказа, че те са видели активност чак след като вече са приключили и никой не им се е обадил да се включи с мнение по темата.... си мислч че може пак да придизвикаме подобна дискусия, но ще трябва по-голяма активност от наша страна. Аз вече дадох моят тел и ако успеем да придизвикаме дискусия, ще ми се обадят. Ако има други желаещи могат да ми дадат тел, на лични съобщения.

# 19
  • Мнения: 4 181
Момичета, много добро писмо сте написали Peace От вчера разпитвам кой го е писал.
Днес го разпространих на доста места, само в работата ми сме 200 души Grinning
Искам да ви кажа, че миналата седмица бяхме на среща с Весела Драганова от НДСВ, обсъждахме исканията ни в писмото от 1-ви юли, но аз започнах с проблема с млеката, тъй като той изникна впоследствие за съжаление. Тя обеща да пратят запитване до касата и до Министъра на здравеопазването. Надявам се да има някакъв ефект Praynig
искам да ви питам, наясно ли сте в крайна сметка законно ли е това решение и може ли да влезе в сила след като не е подписано то БЛС?
Ако искате влезте в нашата тема за протеста http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=110871.new#new да обсъдим проблема, защото ние мислехме да правим протест пред касата, но после решихме да изчакаме да видим дали въобще ще влезе в сила.
дайте да се информираме какво точно става и ако няма развитие по въпроса, ще спретнем един протест, вече имаме опит Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 161
Подкрепям ви, Millena, ще пиша. Дръжте ни в течение и тук какъв е резултатът от Откритото писмо, защото темите на Движението на българските майки са ми много дълги, а съм им изпуснала началото и не ги следя.

# 21
  • Мнения: 4 358
Опитваме да държим всички в течение, но действаме на много фронтове.

Давам линк към една тема в клуб Алергии, там винаги се пише най-новото - ето темата  Peace

# 22
  • Мнения: 4 242
Писах! Въмутена съм до дъното на душата си! Дано имаме успех!

# 23
  • Мнения: 942
Имате и моята подкрепа!

Общи условия

Активация на акаунт