Юбилейна гореща НЕМСКА тема- 200 !!!

  • 22 702
  • 739
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 9 406
От моя скромен опит немците не си правят забележки. Обикновено се жалват помежду си, но на провинилия се, не казват нищо. Затова са те погледнали странно, но как стои въпросът с пушенето на открити стадиони, не съм се интересувала.
Настойчивите хора по улиците са същите като в България или са пияни, или луди, или дрогирани.

# 331
  • Мнения: 10 706
Единственото генерално, което съм казала, е че немците много пушат и обичат бира. Други обобщения не съм правила, само казах, че ми е странен начинът им на живот. Понеже нямаше живот в събота вечер по улиците. То няма и пейки, което предразполага хората да си стоят на закрито.  Дори в Олимпиапарк, огромен парк, не видях пейки. Седят по поляните. Другото странно нещо е връзките им. Жени, които нямат женствени черти до мъже с приемлив външен вид.

Съжалявам за детенцето. Sad За заловения какво казаха? Немец ли е бил?

# 332
  • Мнения: X
Не е немец. И за жената и детето не е ясно дали са немци.

Жени има и хубави, и смотани, мъже също. А това, че немците обичат бира не е голямо откритие. И аз обичам, особено немска. Пейки има рядко, да.

Мюнхен и на мен ми се вижда малко заспал град, особено откъм нощен живот, но отиди да видиш какво става събота вечер в Хамбург или Кьолн. Каквото и да е, обобщения така бързо не могат да се правят. И аз мислех, че масата германци примерно пет пари не дават за мода и въобще външен вид, докато не видях как са в Дюселдорф.

# 333
  • Мнения: 9 406
Според мен в България има повече живот, повече хора по кафетата и през деня.
Заловеният е еритреец, живеещ в Швейцария. Май има психични проблеми.
Има добре облечени немкини и такива без вкус. Повечето за мен са с "измити" лица - няма контраст между чертите и косата да речем, особено без грим. 

# 334
  • Germany
  • Мнения: 2 020
Но в Олимпияпарк е пълно с пейки Laughing Нищо де, сигурно не сте ги видели в тъмното. За пушенето не знам, според мен и тук, и в България се пуши много, но сигурно защото аз не пуша и ми прави впечатление. За нощен живот, аз малко съм далеч от нощният живот, но може би не сте уцелили района. Мюнхен е доста голям град:wink: Покрай Фрайхайт например е пълно с барове и работят по цяла нощ, че и хора има в тях.

# 335
  • Мнения: 7 430
Подкрепям напълно, че в Кьолн има нощен живот и че в Дюселдорф голяма част от хората са много добре облечени. Второто междудругото, доста ме изненада.

# 336
  • Германия
  • Мнения: 3 445
За много немци други неща са важни, не се впечатляват чак толкова от външността. Има и хубави и грозни германки, както има хубаво и грозни българки. Айде да не си въобразяваме че всички българи сме много красиви 😉

# 337
  • Пловдив
  • Мнения: 1 311
Реално вие сте били в Бавария, което е мнооого различно от Германия😉.

# 338
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 814
В центъра на Мюнхен си кипи живот Simple Smile На олимпия какъв живот да види човек - в парка освен патици, лебеди, няма друго Simple Smile А, може някоя лисица, белка да закачи

# 339
  • Мнения: 7 150
В центъра на Мюнхен си кипи живот Simple Smile На олимпия какъв живот да види човек - в парка освен патици, лебеди, няма друго Simple Smile А, може някоя лисица, белка да закачи

Потвърждавам.

# 340
  • Мнения: 1 474
Но в малките градчета около Мюнхен мога да кажа,че от бебе до баба ,всички са облечени еднакво! Joy Спортните обувки ,спортните панталони и тишърти! Аз като си сложа рокля с токчета и ме гледат странно! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 341
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Ние вчера се върнахме от Байерн - как всички ще са с т-шърти. Колко кожени панталони видях и разни 60+ с къси панталонки, от които им се показват дупетата и разни модни обувки надолу.🤪
Също и копринени рокли. Бях впечатлена, защото все пак бяхме в гората 🤣
Явно се бяха нагласили за уикенда.

Бяхме на Wald Wipfel Weg и имаше табела “ресторант”. Оказа се огромна Kantine, с още по-огромна тераса, мисля беше за над 1000 човека. Разбира се препълнено. Определено имат странно чувство за хумор да нарекат подобна столова ресторант.

Но доста жени на възраст бяха наконтени, не по бабешки, а по последна мода, слаби, стегнати. Много по-малко затлъстели жени видях, отколкото при нас. Дори и по тениски и маратонки.

Като говорят по между си и нищо не разбирам.
Дори и тийновете говорят диалект...

# 342
  • Germany
  • Мнения: 2 020
Синът ми учат по малко байриш в шулето. Нищо не му разбирам като говори 🤣 Бабите в бяло и на колело са ми любими. Аз харесвам разнообразието от облекла в Мюнхен. Колкото по-щуро, толкова по ме радва. Имам една позната бразилка, която все повтаря “Вие Европейците сте толкова скучни, само черно и сивo“.  И аз понеже съм от скучните се радвам на смелите и цветните пък били те и недобре облечени, каквото и да значи това 😉

Последна редакция: чт, 01 авг 2019, 12:17 от PeaPink

# 343
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
На мен пък ми прави впечатление, че се носят доста дрехи тип туристически, също и обувки. Не супер туристически, но от такива брандове. Поне това е по-различно в сравнение с България. Иии много високи жени. 😄 Аз, с моите 155см, направо завиждам. Simple Smile))

# 344
  • Мнения: 9 406
Peapink,
Бразилката за мен е права. И аз обичам да нося по-цветно. И на мен ми прави впечатление при нас, че основно черно, сиво и бяло + кафяво се носи. На право полудявам. Сигурно за блондинки е добре.

Общи условия

Активация на акаунт