Юбилейна гореща НЕМСКА тема- 200 !!!

  • 22 755
  • 739
  •   1
Отговори
# 345
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 898
Честно казано като пътувам за работа с метрото, такива секси мъже в кожени гащи виждам, че ми е трудно, много трудно Simple Smile

# 346
  • В страната на мечтите
  • Мнения: 737
Съгласна съм за туристическото облекло, масово носят  Jack Wolfskin. Иначе на мен ми прави впечатление, че са много татуирани. Ама МНОГО. И пиърсинги имат, но татуировките бият по точки.

Последна редакция: чт, 01 авг 2019, 22:43 от life_is_love

# 347
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
О, да и това. Толкова ръкави, по прасците, около врата, мъже, жени, наред. Simple Smile)) Мен ме кефи, но аз не бих се татуирала.
Готини немци аз не съм видяла обаче или поне не истински немци.😄

# 348
  • Мнения: X
Тук таме съм виждала аз готини немци. Дълбоко съм изненадана обаче от количеството готини холандци. И от холандки де. И всичките говорят английски, а като говорят на техния език мяукат, не лаят като тези и не са сандъци като тях. 😂

# 349
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Аз все дебели холанци виждам. Иначе в по-големите им градове има и добре сложени, тренирани и докарани, но с тяхната мазна кухня доста закръгленки има...

Иначе и аз се потрисах преди как си слагат Джак Вълка и тръгват из града, та даже и с пасващи на якето обувки, но им свикнах.

В Бг все питам какъв празник има и защо момиченцата са изтупани с такива рокли. Светнаха ме, че е нормално облекло. Момченцата са доста неглиже...🙄

Аз трудно си намирам тук дрехи, които да ми харесват и да ми пасват.

# 350
  • Мнения: X
В сравнение с германците, холандците са като фиданки. Всъщност като тополи, че много високи. Навсякъде е пълно със слаби, високи и много дългокраки хора, включително и възрастните. При това не с ужасни прически, дрехи и обувки.

# 351
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 898
Как няма хубави немци бе? Вие сте явно в грешната Германия Simple Smile Тук е пълно със секси готини мъже, в кожени гащи.

# 352
  • Мнения: X
За кои кожени гащи говорите? Да не са тези?



Добре че такова нещо само в Бавария съм виждала. Даже в момент на умопомрачение си купих дирндл, чорапки и меденка. 😂

# 353
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
Ми аз съм в Берлин, тука, ако харесам някой, 60% няма да е немец.😄 То зависи и от квартала, де, но все пак. А може и немците да не са мой тип.

# 354
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 898
Чек, такива, ама къси Simple Smile при които се виждат добре оформените крака, прасците с мускули Simple Smile Както и подчертават стройните задни части Simple Smile

# 355
  • Мнения: 9 456
Ние с кожени гащи нямаме. Пък и на мен не ми харесват. При нас има всякакви слаби, стройни, пълни, дебели. Просто дрехите като цветова гама не ми харесват.

# 356
  • Мнения: X
 Оф, аз съм срещала в гр. транспорт много красиви мъже, само че с велурени поли и дълги чорапи до коленете и расти на кок. Направо съм се чудила, как може красив, снажен мъж да се направи на ...не знам си какво. Направо убива всичко секси в него. Това някаква носия ли е или нещо традиционно? Говоря за сутрин рано, явна тръгнал на работа човека. А, и с тротинетка в ръка. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 357
  • Germany
  • Мнения: 2 036
Deni, браво на теб, колкото по-цветно, толкова по-добре 👍 Geia, тъкмо щях да питам за тези ли кожени гащи говориш 🤣 На мен са ми далеч от секси, но факт, готини мъже тук има. Високи и спортни. Аз бих казала, че и хубави жени има в Мюнхен, но дали са германци всички тези хора не съм сигурна 😉
Когато малкото беше в градината имаше един татко, който целогодишно си ходеше с тези им кожени гащи. Беше супер симпатяга, но с тия гащи и вълнени чорапи... някак си забавно ми изглежда. А, в началото когато дойдох, карах стаж в една фирма. Един от програмистите всеки ден идваше по домашни чехли на работа. От тези големите, кучета ли, мечки ли.  Беше симпатичен, строен, двайсет и няколко годишен младеж, но по чехли. Мисля че само аз се пулех в началото, никой не му обръщаше внимание 🤣

# 358
  • Мнения: X
Немци има готини, доста при това.
И немкини има готини. Особено ми харесват жени, които след една определена възраст не заприличват на тетки. Спортни, със собствен стил, със свежо излъчване... и аз смятам така да остарявам. Joy

Geia, ами освен да правиш по няколко кръгчета с метрото. Laughing
Аз съм много смотана значи, не ми е хрумвало да заглеждам народа в трамвая. От понеделник няма да чета, а ще гледам за готини мъже. Joy

Днес видях, че една позната ливанка си е зачалмосала главата. Преди никога не съм я виждала с кърпа. Не знам какво да си мисля. При първа възможност ще я питам що така...

# 359
  • Мнения: 10 808
Заради предстоящия мюсюлмански празник, може би?

Общи условия

Активация на акаунт