Парфюмни размисли и страсти - 227

  • 48 413
  • 731
  •   1
Отговори
# 90
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Ох, в последно време все повече съжалявам, че споделям каквото и да е в тази тема ... Confused

# 91
  • София
  • Мнения: 1 974
Базила - благодаря за споделения опит с Lalique Le Parfum Hands Plus1
Аз също много го харесвам и смятам, че и на мъж би стоял отлично. Страхотно и много качествено предложение от Лалик Hands Ok Hand

BoMarina - радвам се, че си преслушала Authentic Man Abercrombie & Fitch и не те е разочаровал Smiley  Аз ще го вземам със сигурност към някой момент.

kovatcheva - страхотни описания!!! Animal Heart Eyes Cat Честито ново гутие! С кеф да си го ползваш Kissing Heart

macadamia - много се радвам да прочета хубавите думи за Aoud Orchid Purple Heart
И за мен е невероятен и супер секси ориент Lips За трайността и шлейфа нямам думи - просто фантазия!
Признавам, че и на мен доста ми повдига...това, как се казваше, ааа да де - настроението, когато го усетя наблизо. Stuck Out Tongue Closed Eyes Между дургото, в развитието си има и ууд, който го усетих наскоро, когато влезнах в колата на жена ми и цялата мирише невероятно! Питам я -  какво е това чудо, с което си се напръскала??? И като ми каза Aoud Orchid, първоначално не можах да повярвам, защото не го свързвам с ууд, но си има изкусителен дървесен нюанс в развитието. Чудо ми е!
macadamia - ако имаш възможност, потърси този -  Mancera Jardin Exclusif
Скрит текст:
Тази красота пък каква е - лудница! Въобще, Мансера за мен е фантастична марка!

Последна редакция: нд, 30 юни 2019, 10:55 от Deetron

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Ох, в последно време все повече съжалявам, че споделям каквото и да е в тази тема ... Confused

Защо бе,прекрасна феичке,ето сега мен пък ме провокира да се вдигна хаха,понеже днес при мен е хладно и не става да плажувам:stuck_out_tongue_winking_eye: и да отида да пробвам новите на Готие.С усмивка и добро настроение тръгвам към мола.Bowtie Снощи в прохладната вечер се осмелих да понося Journey Woman Amouage,Боже колко му ходи хлад на този парфюм и нощем край морето е истинско вълшебство,сега ако трябва да съм искрена не е любов,ноооо пък е поредното предизвикателство за мен.Много пищност,присъствие и добра изработка от Амуаж,далеч съм от мисълта,че би допаднал на много хора,но то не е нужно.Bowtie Добри трайност и сияж,много мед,мимози,жасмин,тютюн има за моя нос в тази композиция и меки цветя имам чувството,че ме обгърна цялата.Мда,ще го понося в друга хладна нощ отновооо! Флаконът е изящен,дааа!!!

Последна редакция: нд, 30 юни 2019, 11:20 от Bright Crystal

# 93
  • Мнения: 2 849
Ох, в последно време все повече съжалявам, че споделям каквото и да е в тази тема ... Confused


kovatcheva, благодаря за поредното красивото описание, и да не си посмяла дори и да си помисляш да спреш да споделяш парфюмните си емоции! Ревютата ти са като мехлем за душичката ми, въпреки, че не мога да нося много от парфюмите, които описваш, те чета със най-голямо удоволствие и вината за най-големите ми парфюмни любови е твоя!  newsm51
В крайна смета колкото хора сме тук, толкова и носове и вкусове. Всеки е в правото си да сподели мнение и впечатление.
Със здраве и кеф да си носиш новото Гутие! Аз само минах покрай него, даже и не го помирисах, но още утре ще го тествам.  Embarassed Мен например бутилката изобщо не ме привлече, не харесвам бутилки без капачка, като обезглавени са ми. Дори да и да не ми хареса аромата поне ще знам, много парфюми съм подминавала точно така и после след години ги преоткривам.   

Честити нови придобивки на всички! Толкова ми е хубаво да чета за парфюмни любови, чувството ми е познато и го съпреживявам отново и отново с всяка една от вас!  love001

Аз в момента съм в един в парфюмен покой. Нося си това което имам и си ме радва. Вчера носих Eau des Merveilles Hermès, е обичам го този парфюм! Цял ден жънах комплименти и не стъпвах по земята от удоволствие.  newsm76
Парфюм за деня Christian Dior Dune, красота е в жегата!

# 94
  • Мнения: 2 971
Deetron,тази Мансера ми е следващата набелязана цел 👌
Kovatcheva,моля пиши,и то често-ако знаеш само колко пъти съм се запалвала по парфюм и то Единствено по приказните ти описания/и до сега винаги всичко си е било право е десетката/ 💐
Парфюм на деня lilac love....ех като се натренирам едно хубаво и като се изкъпя след това така ще се полея.....нямам търпение-този аромат на люляци,посипани с натурално,горчиво какао.....приказка-точно за приказен ден като днешния....
А относно Aoud Orchid,от опит казвам,че това е един от най-лесно носимите парфюми на Мансера,лесно се харесва и направи ли химията с кожата ви,ще стане ваш подпис.🌷

# 95
  • Мнения: 72
Ох, в последно време все повече съжалявам, че споделям каквото и да е в тази тема ... Confused

Не, не съжалявай, и моля - не спирай да пишеш тук!
Преди време написах, че твоите постове са причина да отварям и чета тази тема, сигурна съм, че това важи и за много от момичетата, не е нужно да уточнявам защо....
И още една молба, може ли още няколко думи за дамския Abercrombie & Fitch Authentic, марката ми е интересна и се изкушавам да го взема.
Благодаря!

# 96
  • Мнения: X
Boss Ma Vie L'eau. много хубав, бе! Помирисах го понеже го обърках по опаковка с Dior Addict Fraiche. Много повече ми хареса.
Какво мислите за него?
Знаете ли някой не тежък аромат с флорални нотки и задължително сандалово дърво?

# 97
  • Мнения: 515
Deetron в този ред на мисли, като ти остане време  и си тествал разбира се , би ли споделил  как ти се струва от мъжка гледна точка  L’Homme Ideal Cool Guerlain ?

# 98
  • София
  • Мнения: 1 974
Честити нови придобивки на всички! Толкова ми е хубаво да чета за парфюмни любови, чувството ми е познато и го съпреживявам отново и отново с всяка една от вас!  love001
Hands Plus1Hands Plus1Hands Plus1 
Sysly - чудесни думи! Абсолютно подкрепям! И аз така усещам нещата.

macadamia - подкрепям те за Ауд Орхида, а за Mancera Jardin Exclusif само за те подготвя, да не се стреснеш, има вариант да попаднеш на бутилка с магнитна капачка, а не на винт, както е типично иначе за Мансера. Моята е магнитна.
Скрит текст:

BoMarina - при първа възможност ще го напръскам хубаво и ще споделя тук. Simple Smile 

# 99
  • Мнения: X
shalimar initial добър ли е?

# 100
  • Мнения: 2 971
Wow....обожавам магнитните капачки....

# 101
  • Мнения: 31 231
И аз обожавам магнитни капачки.

# 102
  • София
  • Мнения: 6 304
Аз пък го имам и не го нося Aoud Orchid. Хубав е, но нещо не ни се получава. Харесвам го и го нося само на море, а това са 20 дни лятото и то го редувам с много други.
Никога не го купувайте без тест, не е лесен парфюм.
И аз не успях да се спогодя с него. Хубав е парфюма и много летен, но аз се чувствам все едно съм се заляла с летен коктейл - много сладък, с безброй съставки. Не обичам да пия такива, нито да мириша на тях. Бях казвала и преди, че обрах десетки комплименти с него, често се случва с парфюмите, които не усещам мой, почти никога с любимците ми Joy 

Много ми харесва как се развива Рози и Шоколад през миналите седмици, носих го на вечерни излизания. Хич не е чудовище обаче, розите поне при мен ги няма много много.
Рози и Ванилия е звяр обаче, но там розите са много и не моите и ми докара страхотно главоболие.

Нося много новия летен Ангел откакто го купих, нетраен ми е обаче, пръскам по много и подновявам, но е глътка свеж въздух. Много фриволен, младежки, страхотно настроение създава.

Последна редакция: нд, 30 юни 2019, 14:03 от ~Étoile~

# 103
  • Мнения: 1 575
densi, благодаря за новата тема!
Включвам се с това:

Страхотна бутилка, харесва ми как мирише, но почти не го усещам и затова го ползвам много рядко.
Да се оплача от Chloe edt, за съжаление останах разочарована, не знам защо много ми бие на сапун и тази миризма си я усещам докрая върху основата на chloe edp.
Получих Idylle Guerlain, поръчала съм edp вместо edt, но съм очарована. Страхотен е. Една посока с Chloe ми е, налага се да го подновявам, защото бързо спирам да го усещам, но не съм разочарована, много е красив.

# 104
  • Мнения: X
Dari, разкажи повече за Electric rose. Много отдавна го гледам и няколко пъти се спирам да го взема без тест.

Общи условия

Активация на акаунт