Парфюмни размисли и страсти - 227

  • 48 371
  • 731
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 344
Alexandre.J The Collector: Mandarine Sultane е разкошен парфюм с взривно цитрусово начало, но не и кисело и после нотките се усещат много хубаво. Търпи сериозно развитие и има добро излъчване и трайност. Мек е и сладък, гушлив и вкусен. Унисекс и стои страхотно и на двата пола.
Продава се в страхотна кутия, която може да стане за очила и има махащи се аксесоари като пръстени по него. Аз съм почитател на марката и харесвам няколко техни аромата, като този ми е най-любимия, след него са Zafeer Oud Vanille Alexandre.J и Morning Muscs Alexandre.J
Цената му е страхотно и е парфюм, който много си заслужава, но е добре да се пробва. Марката се предлага в Campo Marzio70
Благодаря ти много ....доста интригуващо звучи,и обезателно ще го потърся за проба.

# 301
  • Мнения: 1 403
На мен ми прилича на Narciso Rodriguez For Her EDP в базата (който аз харесвам). Добра трайност има и при мен. Аз го носих в края на зимата/ началото на пролетта.

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 16:57 от Фенси

# 302
  • София
  • Мнения: 1 344
От белите аромати имам само Ноа.
Нооооооооооооо
Не мога да не сподаля колко се кефя на последните минита, които ми подари един приятел и те са:
малки сладури по 5-6 мл. в оригиналните флакончета, някои си имат и крачета
Aqua Allegoria Mandarine Basilic by Guerlain
Black Orchid Tom Ford
Black Opium Intense YSL
Morsure d'Amour Lolita Lempicka EDT 2011
Scandal
Scandal A Paris
Alien Mugler

# 303
  • Мнения: 5 235
В Парфимо открих мостра на Диорисимо ЕДТ и си поръчах. И за да не е само мострата, че някак си не върви, добавих 30 мл Аура ЕДП, да си правят компания.

# 304
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Нещо ново за туберозни любители. Бутилчето си е класическо, обаче този син цвят (любимият ми) и тайнствено име много ме привлича....
https://www.fragrantica.com/perfume/Bvlgari/Splendida-Tubereuse- … stique-55838.html

# 305
  • Мнения: 74
Здравейте Simple Smile От седмица се каня да попитам, дали някой вече има впечатления от новия парфюм на Ланком - https://www.fragrantica.com/perfume/Lancome/Id-le-55795.html
Като фен на марката, ми супер ми е любопитен. Вероятно в чужбина вече е зареден за проби Simple Smile

# 306
  • Мнения: 31 198
Нещо ново за туберозни любители. Бутилчето си е класическо, обаче този син цвят (любимият ми) и тайнствено име много ме привлича....
https://www.fragrantica.com/perfume/Bvlgari/Splendida-Tubereuse- … stique-55838.html
Този е точно като за мен, дано ми хареса.

# 307
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз също се надявам на същото, особено и с този цвят, уникален. Дано и сокът е такъв, за да си имаме нови любови. Simple Smile

# 308
  • Мнения: 31 198
Никога нищо не ме е впечатлило от тези колекции, та не вярвам много, но обичам тубероза и давана много.

# 309
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Здравейте Simple Smile От седмица се каня да попитам, дали някой вече има впечатления от новия парфюм на Ланком - https://www.fragrantica.com/perfume/Lancome/Id-le-55795.html
Като фен на марката, ми супер ми е любопитен. Вероятно в чужбина вече е зареден за проби Simple Smile
И аз в очакване на новото творение на любимите ми Ланком.Премиерата му е на 22 август.

# 310
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Дано ни изненадат сега. Simple Smile))

# 311
  • Пловдив
  • Мнения: 1 194
Благодаря отново на Denci за споделеното мнение за Lancom la vi e belle edt наистина много хубава и доста по-поносима версия 🌹

# 312
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
Благодаря отново на Denci за споделеното мнение за Lancom la vi e belle edt наистина много хубава и доста по-поносима версия 🌹
Тестерът с капачка ли е?

# 313
  • Мнения: 31 198
Благодаря отново на Denci за споделеното мнение за Lancom la vi e belle edt наистина много хубава и доста по-поносима версия 🌹
О, много се радвам, честит! Колекционерски спрян парфюм, за такава цена е супер успешна покупка. Цената му ще расте, търсенето му също. Просто хората не знаят още, че е спран и то отдавна и заменен с Флоралния и сега с роза версията.

# 314
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Може ли 2 думи за този парфюм JIL SANDER NO.4 и за CARTIER MUST DE CARTIER

Общи условия

Активация на акаунт