спят ли децата при вас?

  • 2 910
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
Само сутрин от 7:00 до 8:00 часа Mr. Green.

# 16
  • Мнения: 1 259
Аааааа всеки да си знае леглото Crossing Arms.Няма такива филми.

# 17
  • Мнения: 8 505
Не.Никога не е спала при нас.

# 18
  • Мнения: 510
Откакто се е родил досега нито веднъж не е спал при нас.През цялата нощ си спи и чак на сутринта се буди.За щастие със спането в неговото си легло нямаме проблеми.
  Peace

# 19
  • Мнения: 119
Ами от време на време се гу6каме. И на двамата ни е приятно, само 4е когато е при мен се буди по-4есто, отколкото като си е в кошарата. Ако се събуди рано сутрин и пла4е безутешно го вземам. Когато има6е колики се успокоява6е като спинка6е върху мен.
Според мен не трябва да се прекалява със съвместното спане, но пък всяко дете иска ласки. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 992
от както се е родила малката не е спала при нас, слава богу няма проблем със спането във собственото й легло

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Калина спи при нас също. Баща й протестира от време на време, на мен обаче ми е приятно детенце да си е при мен и засега така ще оставим нещата...

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
ДА -когато това се налага /нервно е, иска да се гушка, кърмя през нощта или просто за удоволствие/. И за двете даца се отнася / кога по отделно, кога заедно/

# 23
  • София
  • Мнения: 1 511
... Аз не виждам някакъв особен проблем в това детето да спи при родителите си, ако това го успокоява. Моят син от раждането си спи почти до мен, защото дърпам детското легло плътно до спалнята и когато той пожелае си идва направо при мен. Приятно ми е да го гушкам, мъжът ми няма нищо против детето да спи при нас - на всички ни е ок. Не мисля, че ситуацията трябва да се драматизира и ще дойде ден, когато детето само ще пожелае самостоятелност. В момента то има нужда от успокоението от моето и на баща му присъствие и не мисля да го лишавам от това и да си вгорчавам излишно живота отделяйки го насила, против неговото желание. Просто ще изчакам. Hug

 smile3501
Много ми харесаха думите ти...радвам се,когато срещам толкова всеотдайни майки.

По темата: Тано спи на своето легло,плътно залепено до спалнята,без решетката да е сложена...досега не е изявявал желание да спи при нас Simple Smile

# 24
  • Мнения: 603
случвало се е да спят при нас,но не е удобно нито за тях,нито за нас,така,че само по изключение оставят леглата си

# 25
  • Мнения: 1 165
здравейте майчета!Пак ще се допитам до вас по един въпрос.Проблемът ми е следният-дъщеря ни предпочита да спи при нас , а не в кошарката си.Като я сложим в кошарата се започва един неистов рев и накрая нито тя ,нито ние сме спали.Само че детето е на 1 месец и да ви кажа честно се притеснявам от това спане при нас-все пак като е в кошарката се чувствам по-сигурна за нея, а при нас-знам ли...Струва ми се опасно.Има ли някоя мама чието бебе е спало при нея?И това няма ли да доведе до един трудно изкореним навик в бъдеще?

# 26
  • Мнения: 1 489
колкото  да е трудна трябва да я отделиш да си спи в нейното легло.Занапред като почне да се върти за вас няма да е удобноИ ние имахме такъв период,но се събуждаше през нощта и искаше при нас.Но един ден ми писна да спя все на ръба,да гледам да й е широко,да не я натисна,да не събудим тате(макар,че и той не спеше спкойно) и я оставих да си мрънка.Мрънка няколко вечери,но свикна.

# 27
  • Мнения: 7 474
Намирам го за опасно, неудобно и ненужно! Бебето ти е още много малко и можеш да го научиш да спи отделно , залепи неговото легло да спалнята ви и махни решетката!

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 09:10 от Leo

# 28
  • Мнения: 2 673
имаше период  ,в който детето спеше с мен. Било когато го кърмя , унася се и го слагах да спи до мен. Или когато е раздразнен - гушкам го , а той заспи, сложа го до мен и така и аз си поспивам. В този случай като се събудеше, усещаше че съм до него и се успокояваше и заспиваше . Но това само през деня съм го правила, вечерта не .
Случваше се като беше по-малък.
Скоро пътувахме и спахме на др.място тогава не можа да се успокои и спа между нас, но то едно спанеее ooooh!
По принцип избягвам да го оставям при нас, така не можем да си починем , а и той вече порасна и обикновено си спи в леглото Wink
Но ако има начин обичам да го гуша и да заспиваме двамата, като обикновено това става в неговото легло. Не питай как се свивам на 4 Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 804
Ние си спиме  и четиримцата заедно!!!  Embarassed
 Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт