Чая на Hipp-какво ще кажете за него? Доволни ли сте?

  • 1 896
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 670
Доколкото разбирам, говориш за Чай за кърмачки на Хип. Изпих няколко кутии и не съм имала никакви проблеми.

# 16
  • Мнения: 1 744
Аз давах от чая Хип за храносмилането и почти нямаха колики, доколкото имат връзка с него. Имаха запек, но не знам дали е от чая.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз съм доволна , защото Влади го харесва.Пие от този с горски полодове.Инак не приема никакви други течности Sad
За запичане, не мога да ти отговоря, защото той така или инак ака на 2 дена веднъж  Sad, но едва ли е от чая  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 410
Аз съм доволна. Не е имала никакви проблеми.

# 19
  • Мнения: 2 494
Ние бяхме доволни! Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 3 996
В чая на ХИП има захар, аз ползвам на Хумана, в него има лактоза!

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Не е много ясно точно за кой чай става въпрос. За коликите не го искаше в началото, чак и се гадеше. Правих го с малко захар, постепенно намалях захарта и вече го пие без проблеми. Мисля, че помага, не се е запичала от него.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 007
В чая на ХИП има захар, аз ползвам на Хумана, в него има лактоза!
Чая Хип има доста разновидности и не във всички има захар  Naughty Примерно в чая от копър няма.Аз купувам вече 3-та опаковка от 3 различни вида и малката си го пие с голям кеф  Peace

# 23
  • софия
  • Мнения: 432
pri nas tozi, v koito ima menta, zasilva6e kolikite

# 24
  • Мнения: 422
4ая за храносмилането (за колики) не ни е запекъл, но и не помогна срещу коликите Simple Smile
Пиеше си го детето с кеф.
А тоя за кърма4ки не ми помогна, не забелязах да имам увели4ение на кърмата:)

# 25
  • Мнения: 8 505
Оплаквания нямам,но помагаше само при съвсем леки колики.

# 26
  • на североизток
  • Мнения: 285
Синът ми обожаваше този против колики.Пиеше го с удоволствие и карахме само на кърма и чай и не сме проблеми.Не знам дали от чая или не, но колики нямахме. Когато порасна опитахме и другите видове чай - плодови, против кашлица ...........но не му харесаха и така си и стоят.

# 27
  • Мнения: 942
За кой чай на HIPP става въпрос?Ти ли го пиеш или бебо? Чая за кърмачки на мен много добре ми действа,а за другите незнам, ние сме само на кърма.

# 28
Ползвала съм почти всички видове, но не съм забелязала синът ми да има проблеми.... Много ги харесваше и дори не искаше да пие вода, до към 7 месеца ги ползвахме нон стоп.

# 29
  • София
  • Мнения: 100
Моята щерка много го харесваше и си го пийваше.Получава се запек ако се пие постоянно и в големи количества, така действат и капките против колики.В умерени количества всичко е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт