За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 78

  • 25 549
  • 764
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 124
ОК, и според мен така Mr. Green

# 406
  • Мнения: 2 408
Не виждам капаче, с което да се прибира сламката, но пък ще е глупаво, ако наистина няма. Ще се цапа постоянно и така да стърчи.
Ето снимка на шишето на дъщеря ми, капаче то се вижда.

# 407
  • Мнения: 6 269
Не се върти,само се прибира леко навътре и надолу сламката.Имахме такава,след няколко хвърляния почна леко да капи от самата сламка отстрани,замина и уплътнението.Най съм доволна от обикновена малка чаша,пробвах неразливаща,със сламки,с твърд накрайник,тип спортно шише, всичко хвърляше и съсипваше,поне 20 шишета счупи.Накрая му купих един стек малки като за кафе пластмасови,олива се 1 седмица и сега пие без проблем.

# 408
  • Варна
  • Мнения: 1 630
Аз съм много доволна от тази:
https://www.pakostnik.com/bg/chasha-s-s-slamka-easy-learning-nuk
Сламката се прибира, не връща нищо обратно в чашата, много месеци употреба има и не е проявила дефекти. Малкият свикна от първия път с нея.

# 409
  • Мнения: 13 083
Шишето на Мънчкин със тежеста на сламката е номер 1. С голямата го ползвах, сега имам подобно с тежест на Др. Браун.

# 410
  • Мнения: 1 134
Съжалявам, че се повтарям, но пак имам един въпрос във връзка с Лефакс. Като съм намалила дозата и видимо детето няма колики, докога да го ползвам? Педиатърката не ми вдига и ще я питам на място утре.

# 411
  • Мнения: 2 124
Ако детето няма дискомфорт няма смисъл да му даваш препарати на симетиконова основа.

# 412
  • Варна
  • Мнения: 1 630
Да, наистина няма нужда да ги давате, ако детето изглежда спокойно. Аз вече губя спомен, но сякаш давахме само 2-3 пъти на денонощие преди хранене в часовете на силни колики, които бяха най-силни след 4 сутринта, 1 впръскване.

# 413
  • Мнения: 1 134
Благодаря ви! Ще питам и педиатърката утре, но не ми се иска да тъпча детето с препарати излишно.

# 414
  • Мнения: 472
Здравейте, вместо днес да ни изпишат от болницата, сутринта доктора каза, че бебо е с жълтеница и каза че ще седи на лампа днес 3часа. Въпроса ми е към тези ,на които се е случвало да кажете колко дни и по колко време сте седели. Много се надявам утре нивата на билирубина да са паднали и да си ходим в къщи Blue Heart

# 415
  • Мнения: 13 083
Зависи, сина ми седя един ден за 4 часа и на следващия ни пуснаха. Дъщерята седя два дни по час.

# 416
  • София
  • Мнения: 39 845
Зависи от нивата на билирубина и как се повлиява от фототерапията.
Моят син го пекоха 4-5 пъти за по няколко часа. Но беше с много високи нива на билирубин.

# 417
  • Мнения: 4 008
Здравейте момичета,синът ми на 1,10м днес падна и си прехапа устната.Поду се и доста кръв изтече.Въпросът ми е с какво третирате прехапана устна.Педиатърът нищо не препоръча,каза че само ще зарастне.Но малкият видимо го боли и отказва да се храни.

# 418
  • Мнения: 18 609
Стефи, можеш да обтриеш с кубче лед ако ти даде, за да го облекчиш. На дребната много ѝ хареса след подобна “травма”. Ако не ще лед - има сладолед. Grinning Голямата ми щерка си е сцепвала кофти устата от вътрешната страна, тогава също нищо не изписаха.

# 419
  • София
  • Мнения: 360
Моят син стоя два пъти по 2 часа на лампа и на следващичт ден ни изписаха.

Общи условия

Активация на акаунт