За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 78

  • 25 507
  • 764
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 13 082
Арабескче, какво даваш? Моят снощи е така изкара ноща. За щастие ме подгонила инсомнията и не ми беше драма, уж гледам, но не виждам нови зъби. Той си има четири кътника, явно някой по-назад ще избива.

# 736
  • Мнения: 5 478
Камилия, Дентокинд, Осадент, Бочко... Осадент работеше за другите зъби, но тук няма шанс явно. Unamused

# 737
  • Мнения: 13 082
Ох, а кучешките като тръгнат, направо не знам. От други съм чувала, че били най-тегавите. С голямата не съм имала такива драми.

# 738
  • Мнения: 5 478
Искаш да кажеш да си купя кофа за кафе, а не чаши?

Интересното е, че през деня няма драми... Ама то ако и през деня беше така, мисля щях да съм пред самубийство вече Satisfied

# 739
  • Мнения: 35 115
При моят син само кучешките ги изстрадах... другите излязоха без драми

# 740
  • Мнения: 18 483
Пфуу, кучешки. Егати зъбите. Единствените, при които с избиването се разболя. Дори при предкътниците, които избиха с хематоми, нямаше такива сополи и лиги. Явно се е насложило вирус и зъби, защото ни го лепна с баща ѝ.

# 741
  • Мнения: 7 776
При моето диване едните резци избиват с истерии, направо не ми се мисли как ще оцелея при кучешки и кътници, като ви чета 😖.

# 742
  • Мнения: 5 478
Кактусче, не се знае. Моя позната даже не беше разбрала, че детето имало кътници вече Grinning Може сега да е за сметка на после, току виж избили без драма Grinning

# 743
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
При всичките резци беше ад. После никнаха всички  кътници, сега кучешките няма му нищооо, нито денем, нито нощем. Само се лигави.

# 744
  • Мнения: 13 082
Не кофа, сестро. Направо венозно ще ходим да ни го вливат.

# 745
  • Германия
  • Мнения: 3 431
Аз за кътниците давах директно Ибупрофен по една доза преди лягане в особено коселите дни, но като цяло всичките зъби избиха без големи драми

Тортиколис имаше детенцето на бегла позната от САЩ, също и брахицефалия. Коригираха главичката с помощта на каска в рамките на 3-4 месеца ако не се лъжа. Ако е само тортиколис може би може да се оправи само с физиотерапия? Съжалявам, че не мога да съм от помощ 😔

# 746
  • Мнения: 2 369
Мамите, които ползват безконтактен термометър-доволни ли сте и от кой?

# 747
  • Мнения: 18 483
Взех този с най-много положителни отзиви в Амазон и до 36.6 мери идеално. Висока t - с градус отклонение. Изобщо не мога да разчитам на него. Може и аз да съм попаднала на калпав. И за лидълския знам, че е такова положението.

# 748
  • Мнения: 6 222
Кехлибар.16 зъба,включително 4 кучешки пробили за 2 седмици без проблеми.

# 749
  • Мнения: 2 369
Градус отклонение си е много, може доста да те подведе. Явно не си заслужава.

Общи условия

Активация на акаунт