За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 78

  • 25 488
  • 764
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 595
Айде без генерални заключения. "По принцип" некомпетентна може да сте вие.
Има много добри специалисти дори.Не се  изказвайте така общо.

# 481
  • Мнения: 7 776
Може и да има, ама едно детенце е починало ей така...

# 482
  • Мнения: 2 124
Починало е от многото компетентни специалисти......

# 483
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Това е второто дете тази година. На моя син са му изписвали антибиотик при вирусна инфекция и бяха направени изследвания, които доказваха, че е вирус. На дъщеря ми един кърлеж не можа да извади докторката, та извика някой друг.
На моя приятелка отказаха да приемат дететето с алергична реакция от антибиотик с думите „ аз нали ви казах, че вашето дете няма да го лекувам”. И това защото беше отказала преди седмица да правят генетични изследвания на дъщеря й ( вече и бяха правили след раждането и просто не желаеше да търсят причината кой й е предал гена). И още много много случаи на некомпетентност и отвратително отношение.

# 484
  • Мнения: 3 439
А колко спасени живота, а колко безсънни дежурства и пренебрегване на своето семейство, за да помогнеш на чужди хора? Теб кой те лекува и децата ти? Врачките ли?

# 485
  • Мнения: 2 124
Нали ти обяснява по-горе, че лекували вирусна инфекция с антибиотици....

 

# 486
  • Мнения: 3 439
Малко уважение демонстрирайте, това ми е молбата. Мърша има навсякъде.

# 487
  • Мнения: 2 124
Ами нека демонстрират малко уважение към пациентите, то да не е еднопосочен път това.

Преди два месеца бях пренесла количката през едни стълби и много здраво се сецнах, та всичките ми прегледи при невролога протекоха докато си води някакви разговори по телефона.
Най-учтиво го помолих да си прекъсне разговора, че да ми направи истински преглед и стана изключително груб.

# 488
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Ще демонстрирам уважение, когато си го заслужат. Няма как да ви покажа всички коментари в плевенската група от майки, които са преживяли истински ужас в тази болница и то не от 1-2 лекарки, а от повечето. Така че мършата явно преобладава.
Иначе моите деца ги лекува педиатърката ми, която е невероятен човек и специалист. За щастие рядко се е налагало да търся лекар другаде.

# 489
  • Мнения: 284
Здравейте, искам да ви попитам как се справяте с кучетата които се разхождат без каишка и наморник на детската площадка, а собственика им казва, че питбулът му не хапел и бил много кротък?
Днес в Люлин имаше един такъв, на който направихме забележка,че се притесняваме да не изплаши детето, а те като се разкрещяха,че няма нищо да стане и не ги интересувало нашето дете, заплахи и обиди и за малко щяха с приятеля му да влязат и да ни набият,закани че ще го водят всеки ден,за не сме спокойни докато сме там....това нормално ли е?
Нямам нищо против животните, но все пак има някакъв ред и за тези неща.

# 490
  • Мнения: 35 110
Звъниш на 112

# 491
  • Мнения: 18 446

И казваш, че куче и стопани се държат агресивно.

# 492
  • Мнения: 595
И те докато дойдат на проверка станал панаира.Съберете се няколко жени /ако наистина са неразбрани стопаните/ и обяснете културно,че кучета и деца на една площадка нямат място.Без намордник, отвързани на всичкото отгоре.Какво друго може да се направи на място веднага..

# 493
  • Мнения: 7 776
Оптимистка! В Люлин се говори на друг език, къде ти културно общуване, живяла съм достатъчно дълго в тоя квартал, че съм и работила там, няма да стане с добро.😉 Сигнал и инфо точно кога си разхождат животното, ако трябва снимки направете. Или сменете площадката за разходка.
С идиоти няма как да се разбереш културно.

# 494
  • Мнения: 284
Проблемът е че двете майки,които бяха там станаха и защитиха кучето с довода,че животното не е било там за първи път и съответно до сега не е наранило никой и просто си играе там...да не говорим,че позицията им е основана на това,че мъжете им си пият бирата със собственика.
Ходим там от месец,защото на детето му хареса и си играе добре там. Аз вчера му казах на господина,че ще извикам полиция и да видим кой крив и кой прав...а той ами хайде де, да видим как ще докажеш...май наистина с добър тон никъде нещо не се постига,но човек гледа първо с добро.

Общи условия

Активация на акаунт