Деца от всички страни, добре сте дошли-7!

  • 17 353
  • 743
  •   1
Отговори
# 90
  • USA
  • Мнения: 1 323
Брюксел как си?
Всички почиват активно и зачезнаха. Ние сме готови за училище. Колата ми от 2 седмици е в дилъра на ремонт. Чакам да ми я оправят и да тръгнем.До тогава съм с една тяхна.Мгледам да си върша работа с нея,но и ми е много притеснено къде я оставям,че да не я удари някой.Чисто нова е. Честно казано за един климатик и да ми оправят електричеството на едната плъзгаща врата не очаквах да ми я държат толкова време.
Иначе при нас разхлади малко и е толкова приятно за обиколки сред природата. Щом днес на обяд и тримата заспаха без много да се дърпат,добре ги уморявам.

# 91
  • На остров
  • Мнения: 13 498
При нас днес беше най горещият ден за лятото.
В Белгия стигнало до 42 в Лиеж казаха при нас.
Кала ти си супер активна и нямам капка съмнение, че ги изморяваш много добре.
Надявам се всички да са във чудесно ваканционно настроение.

# 92
  • Мнения: 505
Кали, добре сме. Още сме заедно с госпожицата и след днешния преглед, ще си вървя към термин. Дори обсъдихме евентуално преносване и дата за предизвикване ако се наложи.
Другата седмица съм вече на мониторинг с болницата. Тук са неописуеми жеги.


Засега се справям и не ми е толкова зле, но ми се подуват краката и нощем ми е супер горещо и топло...

Две е едно, не знам дали пропуснах или не, но какъв е резултата след трансфера.

# 93
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Брюксел за съжаление е отрицателен резултат. Много ми е мъчно .....

Аз не мога да разбера защо в Белгия климатиците не са били популярни. Всеки път като сме били през лятото е било супер жега.

# 94
  • Мнения: 277
Две в едно 🙁, много съжалявам. 🤗
Брюксел, успех ти пожелавам и всичко да мине бързо и леко.

Маманорие, у дома си е най-хубаво. ММ днес  намекна, че обмисля да се приберем по-рано. А преди години нямаше търпение да дойдем в България. Като цяло ние не сме доволни-нито си почиваме, нито морето беше добре. Единствено децата, включително и Емма си изкараха хубаво. Бяхме на хотел с басейн и Йоан не излизаше от водата по цял ден, ако не броим безкрайните скачания и гмуркания 🤣 Взехме и племенникът с нас и им беше много забавно. Последният ден посетихме воден парк. Неостана пързалка която Йоан да не е изпробвал. Включително и аз 🤪
Взехме акта за раждане на Емма. Учудващо бързо и безпроблемно стана. Попаднахме на много учтива служителка 😳 Направо неповяреах.
А_тита и в Бг е ужасна горещина. Незнам дали ние сме отвикнали или наистина е горещо, но всички едва издържаме. Добре, че климатикът работи, Та се крием вкъщи.

Плами, вие кога пътувате?
Ася, благодаря за полезните предложения. Въжките ги бях забравила, но на Йоан са му интересни. Брат му оредложи да играят на танкове и той започна да рисува истински танкове 😆

Приятна и спокойна ваканция на всички. Хубаво и незабравими лято ☀

# 95
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ступи тук тази седмица също е много горещо, вчера и днес е над 30 градуса.
Весела ваканция !

# 96
  • Мнения: 505
Две в едно, съжалявам много. Дано всичко си стане естествено от тук нататък и скоро да се похвалиш че третото е на път.

От десетина години, найстина в Белгия времето е чудесно. Имаме и лято и някаква зима....
Бяхме сложили климатик в първият ни апартамент и го оставихме там. Сега така и не сложихме, но това е най-лесното. Плащаш, идват и ти го слагат. Еле като сега сме в къща, в още по лесно.

Казах на мъж ми че ще поръчаме комарници да сложим на дограмата. Понеже има система на вентилация в нас, ММ не искаше комарници, защото нямало сме да отваряме....да, ама не. Откакто жегите започнаха, не ми пука колко комара ще ме захапят, но искам да ми е хладилно, и отварям през нощта.



# 97
  • Мнения: 2 473
Две в едно, много ме е яд, че опита е отрицателен. Да не би да има значение, че е сравнително скоро след предния? Ех, колко се надявах...остава да се получат натурално нещата. Дано стане чудо! Hug
Нашата ваканция върви с пълна сила. Водя малката почти всеки  ден на пръскалки и басейн, вечер излизаме. Снощи бяхме на джаз уличен фест, много е хубаво. Всяка година ходим там, довечера пак мислим да ходим.
Кала, чак не мога да си представя как ще започвате училище толкова рано през лятото? Нашите започват на 3 септември. А за организацията- шапка ти свалям!
Брюксел, да минава всичко леко, много малко ти остана!

# 98
  • Мнения: X
Две в едно, съжалявам...
Стискам палци нещата да се случат скоро време!
Като “заговорихте” за лято, аз направо не знам, къде се намирам. То са жеги, то е чудо. И не само час/два на ден 😂, като на старото място където живяхме, а до края на лятото го дават да е така.
Три дни обикаляме паркове, площадки и градини и се наслаждаваме на хубавото време. Вчера бяхме и на плаж.
Ходихме да си купум и летни дрехи, защото нямахме. 🤭
С мъжа ми се шегуваме, какви времена дойдоха за нас. Ако някой ми беше казал, че ще нося джапанки и къси ръкави в Норвегия, щях да му се изсмея.😁

Последна редакция: сб, 27 юли 2019, 00:52 от Анонимен

# 99
  • Мнения: 202
Здравейте дами 🌞.

Страхотна жега тази седмица 34-36 ужас е направо.
Ступи, утре сутрин в 6 ще ни вземе бус такси и полета е в 9:30. Всичко е готово с 8 куфара, количка 🤣 луда работа. Надявам се да мине полета добре с децата.
Ихаа, маманорге това вярно ли е 🌞. Нека и вие да видите слънце.
Две в едно,много се надявах всичко да бъде успешно. Желая ти го от сърце.
Кала, то не останало до вашето училище. Но като те чета, нямаш грешка 😊.

Брюксел, малко остана. Пожелавам ти бързо и лесно раждане.
Цяла седмица не съм се спряла с тези багажи. Чистене в къщи, перални колкото искаш, побърках се.

Та, това е при нас момичета. Ще се опитам да се включвам и от България 🌞.

# 100
  • USA
  • Мнения: 1 323
Две в едно съжалявам! Дано се получи естествено и неочаквано като при нас!
Брюксел,разписвай се,мислим те. Стискам палци да е бързо ,леко и да не стигаш до предизвикване!
Уау в западна Европа наистина ненормални горещини настанали.
Ступи, с малки деца е по-трудно на почивка.Децата се забавляват,но родителите в никакъв случай не си почиват.
Плами,добре сте с багажа! Ние пътувахме с 10 куфара + количка миналото лято + още два на свекърва ми. Снимах багажа преди да го чекират ама ние бяхме тръгнали за цяло лято тогава близо 3 месеца.
Дрехите от децата изобщо не пазя. От Анджи ги давам веднага щом умалеят на две приятелки,които имат момиченца с една и с 2г.по-малки от нея. Те се познават и се разбират кое на коя. От Андрей дрехите давам на друга приятелка с по-малки момченца,а миналото лято като си тръгвахме от БГ ,летните им дрехи на двамата оставих там на племенника ми и на друга приятелка. Много им се радвам на децата като гледма,че си носят всичко което съм им дала. Носят се по един сезон и няма как да се захабят,а и са качествени.  Та така дрехи не продавам,но пък разни други ненужни неща да.Нищо не обичам да пазя и трупам. Помня,че и моята майка така правеше.Не съм сантиментална за такива вещи. Пазя им по една първа дрешка и шапките теди им плетох за новородени.Ей така за сравнение на размерите им.
Добре,че се оплаках за колата ми.Най-после ми се обадиха,че е готова. Половината ми къща е в колата.Толкова са ми вързани ръцете без нея. Щяхме да ходим със съседката с децата на пикник,но първо моята кола се развали,а ден след като и разказах за моята ,се развали и нейната.С еднакви венове сме и тя ще трябва да ползва същия сервиз,че само те приемат гаранцията.Много са бавни.



# 101
  • Мнения: 505
Тук съм, кротувам си. Малката също.
На първи август съм на тонове. Мисля че към края на седмицата ще е момента.
И на мен ми в странно че децата започват училище началото на август.  Това си е още лято...

От утре съм официално в майчинство. Подготвям вече всичко и утре ще сложа последните неща в куфара.

Йоан е нетърпелив да види сестра си. Всеки ден ме пита кога ще се появи...Той си идва на 7-ми август, та и него си го чакам вече с нетърпение.

# 102
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Брюксел почивай активно и дано баткото успее да се прибере преди тя да се роди Simple Smile

# 103
  • USA
  • Мнения: 1 323
На мен ми е добре,честно казано.Да лято е,но те си имат климатици в училище и в автобусите и няма драма.След училище пак има много време за игра,защото денят е още дълъг и за басейни има време.Аз записах 2 класа да изкарам и започвам с тях.А и ние почивахме вече 2 месеца.
Направихме една бърза екскурзия и се прибрахме с 2 болни деца. Алексей вдигна температура и имаше главоболие от нищото и нямаше апетит за един ден,днес си е по старо му басейн ,скутери до библиотеката,все едно нищо не е било.Анджи също има някаква настинка със сополи,явно закачи някой капиляр,че на няколко пъти едва успявам да и спра кръвта от носа. Със солена вода стана,но си е бебе още и не слуша много.
Брюксел,такава да ти е кротка и като се роди! Почивах сега колкото можеш и спи!

# 104
  • Мнения: 505
Кали, видях момчетата, Страхотни са...да им върви по вода учебната година. Докато ти си на работа, кой гледа Анджи?

Аз днес съм много изморена. Нищо не ми се прави, само си угаждам. Вчера ми се дояде супа топчета в това топло време и си направих. Стана много хубава.
От няколко дни ми се хапват и тиквички. Сега експериментирам панирани на фурна с чеснов сос. Разготвила съм се щуро. Не ми е чисти и глади, но пък готвя.

Утре сутринта съм на мониторинг и вече ще посетя родилното. Сякаш Беба е още много горе, а имам чувството че леко корема ми падна...

Никой не се разписва....дано си прекарвате добре отпуските...

Общи условия

Активация на акаунт