Супер промоция на Nestle Junior!

  • 2 036
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 756
В Младост гледат да държат по-ниски цени,че тази седмица като отворят Кауфланд и ще стои празна Билата Mr. Green
а какво ще има в кауфленда
може би като Хит

# 16
  • Мнения: 46 518
Аз си го купувам на 6,99лв  Grinning

Кажи от къде деее  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 680
Аз пък мисля след годинката да давам кисело мляко.

# 18
  • Мнения: 1 187
И във Варна я има промоцията с мечето.  Wink
Само за информация, не че някой ме пита

# 19
  • Мнения: 46 518
Аз пък мисля след годинката да давам кисело мляко.

Аз давам, през деня само кисело, но сутрин и вечер си пие това, още не го е отказала  baby_neutral а и в киселото няма нито желязо, нито нещо от изброеното на кутията на тези за след годинка  Confused

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Кой ще ходи до Метро да ми купи мляко с мече?  Thinking
Нямам път натам, нямам време даже за пътешестване, но някоъ наминаващ може да възползвам за закупуване на мечо.

# 21
  • Мнения: 1 187
Аз ще ходя, но ако нямаш път към Метро, едва ли ще имаш към Влидисливово  Laughing
Между другото кърпичките Памперс също са много изгодни, два пакета за по 2,93 лв. Винаги на такива промоции се запасяваме с 4 или с 6 пакета и така чакаме другата промоция  Laughing Обичам прИмоЦииТе  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 46 518
... Между другото кърпичките Памперс също са много изгодни, два пакета за по 2,93 лв. Винаги на такива промоции се запасяваме с 4 или с 6 пакета и така чакаме другата промоция  Laughing ...

И аз, но харесвам повече тези "Джонсън" , пак под 3 лв. излизаха  Grinning

... Обичам прИмоЦииТе  Mr. Green

 smile3521 smile3508

# 23
  • Мнения: 1 187
Всъщност ако някой се интересува от цялата бебешка промоция, ей сега снимах брошурата им








Като цените са БЕЗ ДДС !

# 24
  • Мнения: 8 917
Благодаря! Само заради мечето съм там Mr. Green

# 25
  • Мнения: 5 622

 Между другото аз имам такова мече, още от преди да родя. Бях бременна и купих някакви пюрета на Нестле, и с етикетите участвах в томбола, която явно спечелих, защото ми пратиха мечето с куриер. Да ви кажа, че не е нищо особено това мече  Stop От хавлиен плат е и с нищо не впечатлява. Аз лично искам часовник за стена на Нестле, ама явно мечетата са им в повече, та раздават тях  Crazy

# 26
  • Мнения: 8 917
Бубе, колко е голямо - като размер? Peace

# 27
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
А дали го има във всички Метро?

# 28
  • Мнения: 46 518

А дали го има във всички Метро?

Да  Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 7 039
Klamerche и Никол   bouquet  bouquet  bouquet за инфото. След работа ще отида да видя и креватчето, ако го купя, веднага ще си спестя 75 лева, защото това, което бях харесала струва 230. Някой има ли впечатления от тези креватчета?

Общи условия

Активация на акаунт