А какво ще кажете за привличането между жени?

  • 1 795
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539
Трябва ли ти? Да ти я пратя, ако искаш? Mr. Green Ама после да не съжаляваш hahaha

# 16
  • Мнения: 4 734
Трябва ли ти? Да ти я пратя, ако искаш? Mr. Green Ама после да не съжаляваш hahaha
Че няма да ме яде бре Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Заглеждам се и се възхищавам на жени, но чисто естетически...Нищо отвътре не ми трепка и не изпитвам привличане.

# 18
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  И аз се заглеждам, когато мине красива жена. Просто се възхищавам на момичета поддържани и облечени с вкус.

# 19
  • Мнения: 2 550
Не се задоволявам само със заглеждане Flutter

 Laughing  Peace
Много сме всеядни Simple Smile)

# 20
  • Мнения: 260
Да, изпитвала съм веднъж такова привличане, към много добра моя приятелка, но то беше много странно, просто тя учи далече оттук и когато се видяхме една Коледа след като замина емоциите избиха в една много продължителна целувка, която дотам си остана.
Иначе са ме налазвали всякакви, и откровени лесбийки, и обикновени девойки, но винаги съм ги пращала у лево...учтиво разбира се.

# 21
  • Мнения: 214
Заглеждам се по хубави жени и хубави мъже.
Ако някоя мадама ми предложи защо не  Hug
А колкото до това да ми признае как ме сънува ще съм поласкана,значи още хващам окото Laughing

# 22
  • Мнения: 1 107
Дженифър Гарнър ако ми падне... няма да й простя   Sunglasses

# 23
  • Мнения: 2 495
Незнам защо, ама покрай снимките на Камелия в Плейбой, ми се искаше да я.... Mr. Green

# 24
  • Мнения: 189
Заглеждала съм се и съм изпитвала привличане, но не съм предприемала нищо.

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Подтикна ме темата за красивите жени...
Мисля, че всички смесъгласни, че женското тяло е далеч по-секси, по нежно, чувствено и изящно от мъжкото.
Категорично не съм съгласна.
Нищо не може да се сравни с едно красиво мъжко тяло. 
Дори не мога да си представя, че целувам жена.  Sick
Винаги съм се разбирала по-добре с мъже, и ги харесвам повече от жените - дори за разговор. Аз съм изявена мъжелюбка.  bowuu

# 26
  • Мнения: 5 877
За секс не ми е много интересно... но често съм се питала какво ли е да си имаш съпруга... а и има жени, чийто ум и характер ме кефят определено.

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мъжката красота е различна от женската. Не бих могла да кажа, че някой от двата пола е по-привлекателен.
Харесвам и жените, но друго са си мъжете.

# 28
  • Мнения: 2 631
И още нещо - ако на вас някоя мадама ви признае, че си ви представя гола и често ви сънува как ще реагирате?
[/quote]

Случвало ми се е, макар да не са ми казвали, че си ме представят гола, няколко представителки от моя пол да имат свръхинтерес към мен  Innocent и да го показват, но съм им давала да разберат, че няма да стане...

Някак си не мога да си се представя с жена... Друго си е "мъжкото достойнство"  Whistling

# 29
  • Мнения: 3 423
Ами привличането между жени е като привличането между мъже.

Нагледала съм се на всякакви подобни констелации - от скромни до
турболезбизони и от неосъзнати до хардпедали , не ми е интересно.


Общи условия

Активация на акаунт