Дългото чакане след трансфер - Тема 76

  • 49 256
  • 740
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 10
Здравейте, според Вас 7.07 mIU/ml на 10 ден след ЗЕТ на 5-дневни ембриони отрицателен резултат ли е?

# 241
  • Мнения: 1 519
Здравейте, според Вас 7.07 mIU/ml на 10 ден след ЗЕТ на 5-дневни ембриони отрицателен резултат ли е?


За жалост,да.
Успех следващият път!

# 242
  • Мнения: 784
Момичета, видяхме малко тупкащо сърчице. Пожелавам ви го. Вие всички го заслужавате, защото само този, който не е преживял болката от отрицанието не знае цената на този момент. Знам, че тепърва нещата предстоят, но сега ще го караме седмица за седмица, месец за месец. Успех!!!

# 243
  • Мнения: 4
Здравейте! И аз съм с много добър резултат на 15ти ден ЧХГ ми e 1000! People Baby Symbol
Желая на Всички същите резултати! Успех! 🍀🍀🍀

# 244
  • Мнения: 101
При мен май за пореден пети път нищо. Сутринта направих един шуър и нищо. 10-ти ден след трансфер на две замразени и една прясна яйцеклетки. Във вторник ще пусна един кръвен, но надали Frowning1

# 245
  • Мнения: 118
При мен май за пореден пети път нищо. Сутринта направих един шуър и нищо. 10-ти ден след трансфер на две замразени и една прясна яйцеклетки. Във вторник ще пусна един кръвен, но надали Frowning1

Не бързай с отрицателната нагласа. На мен на 12- ти ден с пиклив тест ми показа въображаема втора черта ,а сега съм в 8г.с.

# 246
  • Мнения: 30
При мен май за пореден пети път нищо. Сутринта направих един шуър и нищо. 10-ти ден след трансфер на две замразени и една прясна яйцеклетки. Във вторник ще пусна един кръвен, но надали Frowning1
Не бързай, на мен на 14ти ден на трансфер ми беше отрицателен пикливия тест, а имам момче на 2,5г.
Не се шашкам и си пускай кръвния. Успехии

# 247
  • Мнения: 260
При мен май за пореден пети път нищо. Сутринта направих един шуър и нищо. 10-ти ден след трансфер на две замразени и една прясна яйцеклетки. Във вторник ще пусна един кръвен, но надали Frowning1
На 13 ден, кръвен 230,на пикливия чертата едва се виждаше. Не отписвай нищо още.

# 248
  • Мнения: 222
Как сте, момичета? Справяте ли се с чакането ..?
А при бъдещите мами всичко е наред, нали Simple Smile?
Аз пак започнах с ношпато понеже не се търпеше - с него една идея по-добре. И се чудя утре ли да пусна теста, да чакам ли петък...? Все си мисля, че утре вече би трябвало да си покаже...

# 249
  • Мнения: 32
Хей😊 аз съм добре, болките ди ги имам, постоянно ми се спи и ме гони вълчи глад😂 в четвъртък уринарен тест и на 25.07 сме на преглед, дай Боже всичко да е наред до тогава. Док ми каза да не пускам второ ЧХГ.

# 250
  • Варна
  • Мнения: 428
аз съм в сряда на преглед, като симптоми остана болката ниско долу в корема, за щастие вече не е постоянна и честото уриниране... вече едва издържам от страх и притеснение

# 251
  • Мнения: 32
Здравейте! И аз съм с много добър резултат на 15ти ден ЧХГ ми e 1000! People Baby Symbol
Желая на Всички същите резултати! Успех! 🍀🍀🍀
Честито 🍀😊

# 252
  • Мнения: 37
Здравейте, момичета. Вчера, 11 дни след 5-дневен трансфер на един бластоцист ми излязоха две чертички на общо три теста. Доста съм шашната. За пръв път ми се случва да видя повече от една. Имам час при акушерка днес по-късно и да видим.

Но исках да кажа за симптомите, понеже това търсех като луда последните две седмици. На мен в петък 9-ти ден след трансфер почна да ми тече носът, което беше странно, защото не се чувствах болна. Още е запушен. Чувствах се доста отпаднала. В петък както си вечеряхме с мъжа ми към 9 и нещо, му казах, че не мога повече и секунда да съм на масата и отидох да спя. На следващия ден имах няколко силни спазми в областта на левия яйчник, които отшумяваха бързо. Във влака една жена се лакираше до мен и миризмата ми се стори нетърпима. И още нещо интересно - последните няколко дни имам лека стегнатост в малка част от корема като мускулна треска след коремни преси, при положение че не съм тренирала от един месец.

# 253
  • Мнения: 961
Днес на ехограф нищо няма да се види, изчакай поне 20 дни от трансфер да минат. Честито и здраво бебе на финала.

# 254
  • Мнения: 17
Здравейте. Искрено ви желая успех момичета. Искам да се допитем до вас. Няколко дни след трансфера имам страшно подут корем. Възможно ли е това да е прогестероновия препарат? Слагам кринон сутрин и вечер

Общи условия

Активация на акаунт