Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 58

  • 62 793
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 15 469
Това glow каква работа върши в серум?
Озарява. Серума не е лош, дава добра хидратация, плътен е, но добре се разнася и попива, дискретно озарява лицето. С една дума - серума си го бива, но чудеса, сега, нали, за 12лв., ами нЕма. Grinning Wink

# 661
  • Мнения: 315
https://www.bg-mamma.com/?topic=1132345 - Темата за Азиатската козметика

# 662
  • Мнения: 5 832
Имам нужда от нещо, от което да ми светне лицето, да ми се поизбистри. Много го хвалиха тоя серум, ама на мен ми трябва нещо, което да помага, а не да замаскира, ако ме разбирате. Така че съм отворена към всякакви предложения, без значение маска ли е, серум ли, или крем.
Днес си спечелих втора маска с глина от скреч картите в Лили и отнесох сешоара от промоцията им на Ремингтън с точките.

# 663
  • Мнения: 5 163
От този ценови клас преминах на the ordinary продуктите и съм супер доволна, серуми, пилинги, тоници и са къде къде по-добри от коментираните.

# 664
  • Мнения: X
Това glow каква работа върши в серум?
Озарява. Серума не е лош, дава добра хидратация, плътен е, но добре се разнася и попива, дискретно озарява лицето. С една дума - серума си го бива, но чудеса, сега, нали, за 12лв., ами нЕма. Grinning Wink
Мерси за описанието. 🌺
Аз не ходя самостоятелно по серум на лицето 😆 и въобще, серум ползвам само вечер, та всякакви glow частици ми е непонятно защо са в такъв пордукт, затова питах.

# 665
  • Мнения: 5 832
От този ценови клас преминах на the ordinary продуктите и съм супер доволна, серуми, пилинги, тоници и са къде къде по-добри от коментираните.
Ще ги пробвам, но къде се продават?

# 666
  • Мнения: 5 163
От този ценови клас преминах на the ordinary продуктите и съм супер доволна, серуми, пилинги, тоници и са къде къде по-добри от коментираните.
Ще ги пробвам, но къде се продават?

В България само в Дъглас, но повечето си ги поръчваме от beautybay или от официалния им сайт, над 25 евро е безплатна доставката. Вече от година си поръчваме с колежката и ги ползваме активно. Цените са направо смешни, дори на фона на дрогерийните, а резултат има. Бях се позанемарила покрай 2 месечния ремонт в къщи, от 1 седмица си поднових рутината и резултата е на лице. Имат опция да им пишете да ви изготвят рутина според възрастта или проблем, който имате (акне, петна или бръчки). Препоръчвам с 2 ръце. Има тема в бг мама за the ordinary, потърсете я и прочетете.

# 667
  • Мнения: 5 832

Много ти благодаря за изчерпателния отговор!

# 668
  • Мнения: 3 421
От този ценови клас преминах на the ordinary продуктите и съм супер доволна, серуми, пилинги, тоници и са къде къде по-добри от коментираните.
Ще ги пробвам, но къде се продават?

В България само в Дъглас, но повечето си ги поръчваме от beautybay или от официалния им сайт, над 25 евро е безплатна доставката. Вече от година си поръчваме с колежката и ги ползваме активно. Цените са направо смешни, дори на фона на дрогерийните, а резултат има. Бях се позанемарила покрай 2 месечния ремонт в къщи, от 1 седмица си поднових рутината и резултата е на лице. Имат опция да им пишете да ви изготвят рутина според възрастта или проблем, който имате (акне, петна или бръчки). Препоръчвам с 2 ръце. Има тема в бг мама за the ordinary, потърсете я и прочетете.
Може ли да се ползва по време на бременност?

# 669
  • Мнения: 5 163
Ретиноидите, алфахидрокси пилинга и глюколовия тоник мисля, че бяха противопоказни, но влезте и прочетете или ги питайте. Във фейса има и чуждестранна група, която се обсъжда само за тези продукти, и българската също на Надя.

# 670
  • Мнения: 20 242
Някой ползвал ли е олиото или маската, да каже как са?

# 671
  • Мнения: X
Днес минах през ДМ да видя корейската и японска козметика, и като питах за нея, малко с неразбиране ме погледнаха, но все пак накрая разбраха какво питам. Laughing Беден асортимент. Корейска предимно маски и серуми. За сега имам за доизразходване и даже не ги разгледах подробно.
Японската марка била №1 по продажби в Япония, чак не мога да повярвам... Ако нещо е №1 някъде другаде, нямаше да се замисля изобщо. Обаче Япония е някак специално място и ако нещо е любимо на японките, може би все пак си струва. Де да знам, така си разсъждавам просто. Гледах влога на Антоанет Попова за тези продукти и избрах Лосион супер хидратант по няколко причини. Първо тя, Антоанет, казва в ревюто си, че не знае защо е наречено нещото лосион като то си е крем, а на мен такова точно ще ми върши работа. Второ, опаковката е 150 мл за 32,90 лв и трето е с помпа. Отделно това, че хидратацията ми е важна, а тя била супер и супер хиалуронова киселина наблъскана вътре, и въобще е супер дупер хипер! Ще го видим. Тестери няма. Но продуктите са затворени в онези пластмасови кутии за скъпи продукти, които ти отварят на касата и няма шанс някой да ги пробва на щанда, за щастие! Кремът и той е горе-долу на тази цена, ама е в една нюню кутийка, досвидя ми се за него. Има и едно измивно нещо, което ще си спестя за сега.
https://youtu.be/d3IuX8Tco3s?t=177
Скрит текст:
Взех и маска тюрбан за коса на Балеа и една за около очи на Гарние.
Скрит текст:

# 672
  • Мнения: 6 622
Като пробваш маската, кажи дали си доволна.

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 4 803
calabaza, аз ще те помоля за супер хидратанта да пишеш като го пробваш. Simple Smile

# 674
  • Мнения: X
Още довечера ще го пробвам и утре ще пиша. И за маската също, когато я сложа.

ПП. Пробвах го!
Явно все пак този продукт и онзи, който показва Антоанет Попова не са едно и също, макар да изглеждат еднакви в опаковката и тя да има тези четири продукта, които имаше и в магазина - маската, кремът-гел, измивният продукт и това нещо, което и аз купих. Но... нещото не е крем, както тя твърди. Или е друг продукт или не го е пробвала и е останала с впечатлението, че е кремообразно. То е точно това, което пише на него - хидро гел. Водниста, прозрачна гелообразна консистенция, която е почти без аромат, което за мен е супер. Ще напиша какво пише отзад на опаковката, защото не се чете добре от снимката:

Изключително лек гел, който прониква в кожата за секунди. Съдържа Супер Хиалуронова киселина, която хидратира кожата в дълбочина. Формулата LOCK-in-MOIST уплътнява водата в кожата, като предпазва тя да се изпари. Забавя стареенето. Може да се нанася върху грим.
Начин на употреба: Използвайте на почистено лице, преди нанасяне на серум, крем или гел. Затоплете количество колкото грахово зърно в ръцете си, след което нанесете нежно на лицето и шията си до пълното му абсорбиране от кожата. Използвайте толкова често, колкото е необходимо, дори и през деня върху грим. За да повишите хидратиращия ефект, използвайте с Hada Lobo Tokyo Супер Хидратиращ Уплътняващ гел ден/нощ.


Количество "грахово зърно" от нещо, което е течно няма как да оформя, но количеството, което би представлявало обем на грахово зърно е твърде малко за лицето ми. Две помпички са идеално количество. Попива светкавично. И кожата има моментално леко загладен вид. След  минути вече все едно нямате нищо на лицето и можете да нанасяте друг продукт. Лицето изглежда гладко, чисто и свежо.
Скрит текст:

ПП. Върнах се на видеото на Антоанет. Е, точно този продукт показва и казва, че е крем. Ами не е крем.

Последна редакция: нд, 01 сеп 2019, 23:06 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт