Сексуалното ми желание намаля

  • 3 520
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте , с моята приятелка сме на година и седем месеца и сексуалното ми желание намаля , какво да направя , всичко води към раздяла , а аз не знам как ще живея без нея ... Дайте съвет , как мога да си възвърна интереса или поне да я задоволявам.

Последна редакция: сб, 29 юни 2019, 23:06 от Не се сърди, човече

# 1
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Заведи я на море . Имаш гола мотивация на плажа. Гаджето ще е в екстаз и ще ти се отблагодари за почивката. Ще пламнат нови , любовни игри . Sunglasses

# 2
  • Мнения: 1 447
На колко години сте? Свързваш ли намаленото желание с конкретна случка?

# 3
  • Мнения: 17 408
Други жени да ти дават акъл как да задоволиш своята. Направо се разделяй с нея, ако имаш гъз, де.

# 4
  • Мнения: 2 516
Лимонче
Скрит текст:
Много те харесвам. 😂 Скоро пак ти го споменах.

Към автора - много лесно губите желание и интерес. Може би и тя е изгубила. Как смяташ да си насилвате желанието през годините (ако мислите за по-сериозни стъпки)? Не си тровете животите излишно, освен, ако не е нещо моментно и породено от странични влияния.

# 5
  • Мнения: 4
Ами, след като не можеш да живееш БЕЗ нея и не искаш да я таковаш, си живеете като приятели, ти плащаш всички сметки и без да се сърдиш, че тя се нананай с друг.

Не я разбирам аз тази толкова силна любов към нея, пък без желание за любов.

# 6
  • Мнения: 2
Аз съм на 24 , тя на 18 , разделяли сме се веднъж , миналото лято...по същия начин и последните месеци ,просто почнах да уча и да се занимавам повече с учене и не оставаше време за каквото и да е ,отделно ,че работим.

# 7
  • Мнения: 50
Още сте млади, учите, търсите се... Разделете се, след като го няма желанието! Сега ви е времето да живеете, да обичате, да се влюбвате... Може би, след време, пак ще се срещнете, когато сте вече улегнали, и ще дадете шанс на тази любов, която за жалост угасва към настоящия момент.

Седнете, поговорете, останете си приятели, но си позволете да бъдете щастливи. Никой не е казал, че трябва да сте във връзка. Обърнете внимание на живота, на учението - дори на работата.

Пожелавам ви от все сърце всичко най-добро!

# 8
  • Мнения: X
Ходи на психолог - не е много хубаво това "да не можеш да живееш без .... "

Многоточието може да се запълни с много неща, не само с момичето.
Абсолютно добронамерено го казвам.

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Въобще ли намаля или конкретно към нея?

# 10
  • Мнения: 50
Ходи на психолог - не е много хубаво това "да не можеш да живееш без .... "

Многоточието може да се запълни с много неща, не само с момичето.
Абсолютно добронамерено го казвам.

Съветът е чудесен, но все още, за българинът, ходенето на психолог е тема табу - особенно ако младежите са от по-малък град. Другото, което може би ще е проблем, е цената на сеанс, понеже те са едва на 18 и 24 години, все още учещи... Моята психоложка взима 80лв, в София. В по-малки населени места, може би, ще е към 60лв, което си е доста на сеанс, за учещи хора - 1 сеанс няма как да помогне на който и да е било.

# 11
  • Мнения: 526
Човече ти ако не знаеш какво да правиш... По колко пъти седмично правите? По принцип е нормално,като мине година две нещата да поулегнат. Аз разбирам че няма страст от твоя страна и че тоя човек не те предизвиква. Наситил си се от към секс с нея. А задаваш ли си въпроса дали ако беше с друга щеше да е същото?Нормално е като изместиш фокуса с учене и работа да ти намалее желанието. Но желанието за секс с този човек или желанието изобщо?

# 12
  • Мнения: X
Какво се тревожиш ти. Казваш на нея, че нямаш желание за секс и толкоз. Като не й изнася да се спасява или да направи и тя нещо. Ако се задълбае в тая тема нещата ще станат много по-зле.

Последна редакция: нд, 30 юни 2019, 19:32 от Анонимен

# 13
  • Мнения: 257
Здравейте , с моята приятелка сме на година и седем месеца и сексуалното ми желание намаля , какво да направя , всичко води към раздяла , а аз не знам как ще живея без нея ... Дайте съвет , как мога да си възвърна интереса или поне да я задоволявам.



Ако конкретно към нея ти е намаляло сексуалното желание - напусни я.
1 година връзка не е изобщо стабилно,ами след още няколко години без никакво желание за секс?
Не прави компромиси,млад си,а младостта е до време,после няма да имаш тази възможност.

# 14
  • Мнения: 35
Аз съм на 24 , тя на 18 , разделяли сме се веднъж , миналото лято...по същия начин и последните месеци ,просто почнах да уча и да се занимавам повече с учене и не оставаше време за каквото и да е ,отделно ,че работим.
i nie sme taka toi na 24 az na 18 i pravim seks prez vecher ili 2

Общи условия

Активация на акаунт