Сексуалното ми желание намаля

  • 3 523
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 407
Психолог наистина би бил полезен. Във Варна е 30лв за 60мин, и то съвсем на централно място. Аз съм доволна.
80лв е прекалено.
То един Орлин Баев (но записването при него е невъзможно почти Wink ) от София вземаше поне доскоро 50лв.

# 16
  • Мнения: 3 716
Аз съм на 24 , тя на 18 , разделяли сме се веднъж , миналото лято...по същия начин и последните месеци ,просто почнах да уча и да се занимавам повече с учене и не оставаше време за каквото и да е ,отделно ,че работим.
i nie sme taka toi na 24 az na 18 i pravim seks prez vecher ili 2
Малката тайна не е ли още ученичка?

# 17
  • Мнения: 2 516
The Stranger, не знам дали е ученичка, ама от миналата година правят опити за бебе 😱

# 18
  • Мнения: 35
Аз съм на 24 , тя на 18 , разделяли сме се веднъж , миналото лято...по същия начин и последните месеци ,просто почнах да уча и да се занимавам повече с учене и не оставаше време за каквото и да е ,отделно ,че работим.
i nie sme taka toi na 24 az na 18 i pravim seks prez vecher ili 2
Малката тайна не е ли още ученичка?
не съм омъжена съм

# 19
  • Мнения: 3 716
Малката тайна не е ли още ученичка?
не съм омъжена съм
Омъжена на 18? Значи си напуснала училище и нямаш средно образование. Ранните бракове не водят до нищо добро...

# 20
  • Мнения: 35
Малката тайна не е ли още ученичка?
не съм омъжена съм
Омъжена на 18? Значи си напуснала училище и нямаш средно образование. Ранните бракове не водят до нищо добро...

Да така е но не съжелявам имам добър съпруг и много грижовен

# 21
  • Мнения: 2 516


Цитат
Да така е но не съжелявам имам добър съпруг и много грижовен
А продължава ли да ти посяга, заради майка му?
Преди време имаше драма около теб.
Един мъж вдигне ли ръка - ясен е. И е всичко друго, но не и грижовен и много добър.

# 22
  • Мнения: 35


Цитат
Да така е но не съжелявам имам добър съпруг и много грижовен
А продължава ли да ти посяга, заради майка му?
Преди време имаше драма около теб.
Един мъж вдигне ли ръка - ясен е. И е всичко друго, но не и грижовен и много добър.


Ами с втори брак съм вече с другия нещата много се влошиха сега съм с втори брак човек които ме обича уважава и много съм му ценна

# 23
  • Мнения: 257


Цитат
Да така е но не съжелявам имам добър съпруг и много грижовен
А продължава ли да ти посяга, заради майка му?
Преди време имаше драма около теб.
Един мъж вдигне ли ръка - ясен е. И е всичко друго, но не и грижовен и много добър.


Ами с втори брак съм вече с другия нещата много се влошиха сега съм с втори брак човек които ме обича уважава и много съм му ценна



Шок и ужас!:flushed:
На 18 години без образование,но зад гърба си с 2 брака... ConfusedNo Mouth

# 24
  • Варна
  • Мнения: 14 554
При малцинствата е традиция .

Общи условия

Активация на акаунт