МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 420
  • 769
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 7 569
Maybelline fit me. Като дрогериен двойник. Или Нарс от английски сайт.

# 436
  • Мнения: 7 577
Аз харесвам и на Too faced-покрива много добре и не се събира в линиите.

# 437
  • София
  • Мнения: 202
Сега е моментът да похваля новия коректор на Benefit - Cakeless. Взех си минито преди около месец и много ми харесва, планирам да си взема и пълноразмерен по-натам. Наистина е покривен, но не е тежък и не мърда цял ден. Ползвам го и върху пъпчици.

# 438
  • Бостън
  • Мнения: 13 516
За базата да кажа само, че не блърва и не прави нищо за пори и тънки линии. Просто хидратира хубаво и продуктите се нанасят и стоят много добре отгоре й.
Съгласна! И мирише силно! Аз съм голям фен на такъв цитрусов аромат, но не всички ще са очаровани!

Купила съм си тестери на KA SSE и последните месеци експериментирам с него, понякога дори го докарвам до лицеприятен, но е капризен продукт, на който трябва да му хванеш чалъма и отнема време да се блендне до красота.

Под очите по-често нищо или озаряващ серум или peach correcting drops, рядко блендвам коректори за всекидневието.

Изоставила съм си всички бронзъри (които така или иначе никога не съм ползвала активно) заради 104 Tan-Tastic na Marc Jacobs. Идва ми най-естествен и ми мирише хубаво. Като избелея докрай ще си ползвам Physicians Formula Butter Bronzer-a (моят е цвят light).

Имам и два продукта, които се водят бронзиращи пудри уж, но аз ги нося вместо руж - ВВ Antigua  и TF Peach Bronzer
 

Последна редакция: пн, 30 сеп 2019, 21:48 от Agent Provocateur

# 439
  • Мнения: 31 208
И аз нося прасковата вместо руж.

# 440
  • Мнения: 624
От къде купувате Physician’s Formula? Много го искам тоя прословут бронзър... а в европейски сайтове не съм мяркала марката Sad

# 441
  • Бостън
  • Мнения: 13 516
От къде купувате Physician’s Formula? Много го искам тоя прословут бронзър... а в европейски сайтове не съм мяркала марката Sad
Аз съм отсам океана - във всяка дрогерия го има!

# 442
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Golfo_di_Orosei, погледни в парфимо /извинете за сайтовата препратка/, там имат доста неща на марката. Оттам си купих къшъните аз. Simple Smile

# 443
  • Мнения: 7 569
Има Physicians formula във Feelunique.

# 444
  • Мнения: X
И в makeup.bg. И на мен ми е любим когато съм светла.

# 445
  • Мнения: 624
Леле къде съм бляла за Feelunique - уж често пазарувам там😬 благодаря, момичета!

# 446
  • Мнения: 204
Някой ползва ли серумът за лице на Fenty, ако може да сподели личните си наблюдения?

# 447
  • Мнения: 2
Здравейте, мамита 😊. Гледам от доста време темата и исках да попитам, можете ли да ми препоръчате някоя от фризьорките в MAC. Интересуват уроците им по "Цялостен грим".

# 448
  • София
  • Мнения: 4 752
Алис в Мол София.

# 449
  • Мнения: 31 208
Да или Ани в Парадайз. В Дъ мол Мануела управителката.

Общи условия

Активация на акаунт