МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 396
  • 769
  •   1
Отговори
# 585
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Пацолина , моя не лош, но не знам дали ще го купя.
Когато  мина  да пробвам IT , ще се опитам да изпрося отливчица от  CC кремовете(видях, че са два) , четох добри неща и за тях.

# 586
  • Мнения: X
Изпроси задължително. Ако си със суха кожа са разкош.
Аз също се нареждам в редиците на нехаресващите Rituals. Тази година за пръв път купих нещо от Боди Шоп от тийн годините ми насам. Взех маслото с тиква- никаква трайност на аромата. Племенниците ми обаче му се зарадваха.

# 587
  • Мнения: 31 193
Аз го усещам по цяла нощ. Много го харесвам.

# 588
  • Мнения: 621
Аз още съм много нещастна, за това че спряха онази готина шоколадова серия на Боди Шоп... никой друг боди бътър/лоушън не ми е действал така Sad от тогава спрях да купувам така често от марката. А преди да се запаля по грима, си купувах малкото гримове, които ползвах тогава само от там 😃 Тогава ми се струваха супер луксозни 😬 (бях студентка в чужбина и в България не се и чуваше за тях) Още пазя даже някъде първата ми палитра от там... една супер блестяща четворка за опушен грим Simple Smile)) бяха мн хубави, но падаха ужасно много. Много хвалят май един honey bronzer (май така се казва?), но не съм го ползвала...

# 589
  • Мнения: X
Ааааа сега се сетих! Body butter-ът с тиква мирише точно на един лосион за ръце и тяло на avon, който имах като тийн- Avon naturals cocoa butter hands and body. Определено предпочитам sol de janeiro като аромат, но не хидратира кожата ми достатъчно. Напоследък се въртя само около bath and body works sweet fig и mixa за много суха кожа.

# 590
  • Мнения: leet
На мен сьщо bath and body works са ми любими, особенно серията aromatherapy, всички са с много траен аромат и хидратират добре

# 591
  • Мнения: X
Аз аромати по бялата козметика включително и за тяло избягвам, но хидратация ми трябва много и от две години се придържам към Neutrogena. Hydro Boost серията и Body Oil вариантът без аромат са ми настоящите любими. За ръце, особено при студ, най-хубава работа ми върши heel chemistry и  extreme hydration на Chemistry Brand / Deciem, освен това са много икономични.

# 592
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Имах флирт с Боду шоп , който започна преди 20 години и приключи преди  горе долу около 15, когато минаха  под шапката на Лореал, но мисля че наскоро Лореал се "освободи" от тях.
С две думи не са моята марка.
С Rituals изобщо не си допаднахме, макар, че напоследък откриват много техни магазини и се продават във все повече аптеки.С две думи стават популярни.
Отдавна не влизам в магазините на двете марки.Считам го за загубено време.
На пазара съществуват много по добри неща.
Вчера успях да пробвам кореkтора на  IT, като текстура е доста плътен, и вероятно ще покрива добре, но ми се видя много плътен.Пробвах на ръката защото нямаха моя цвят.

# 593
  • Мнения: X
Check Please Ако не търсиш аромат, а би пробвала нещо, което хидратира добре- виж mixa, за супер суха кожа е ненадминат, но попива бързо.

# 594
  • Мнения: 31 193
Ааааа сега се сетих! Body butter-ът с тиква мирише точно на един лосион за ръце и тяло на avon, който имах като тийн- Avon naturals cocoa butter hands and body. Определено предпочитам sol de janeiro като аромат, но не хидратира кожата ми достатъчно. Напоследък се въртя само около bath and body works sweet fig и mixa за много суха кожа.
Мирише и на Аргановата серия на Л 'ерболарио.

# 595
  • Мнения: 6 876
На мен кремовете за ръце на Бодишоп ми харесва повече от тези на Ритуалс. Имала съм и масло за тяло, много ми хареса аромата, но мен ме мързи да се мажа и така и не го изразходих.
Гледам, че в България има 15 процента отстъпка в Дъглад, 30 процента на втори продукт в Сефора - чакам и при нас нещо подобно, понеже искам да си купя крем и серум, но да видим дали ще ме огрее или няма да дочакам.

# 596
  • Мнения: 3 047
Бутиците на Estee дали ще се включат в намалението?

# 597
  • София
  • Мнения: 2 666
Бутиците на Estee дали ще се включат в намалението?

Дано. Чакам ги с отстъпка като миналогодишната Grinning

# 598
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Лятото си бях купила олиото със златистите частички на Rituals,намазах се веднъж и до там!Много едри и блестящи ми идват за моя вкус.Гел-пяната им,също не ми допада(кожата ми е много суха),но и намерих приложение и с нея си бръсна краката.Няма да я подновя със сигурност.Харесвам течните им сапуни за ръце.

# 599
  • Мнения: 4 018
Момичета в Сефора има - 30% на втория продукт само така ли? Демек първият на реална цена, а вторият и по евтин на - 30%?

Общи условия

Активация на акаунт