МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 457
  • 769
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 171
Както си говорите за палитри, я кажете какво ви е мнението за Nude dude на thebalm?

Тази не е добра. Най-добрите им палитри са Nude beach, Meet Mattrimony, Meet Matt schmaker.
Какво имаш предвид всъщност, не е достатъчно пигментирана, събира се в гънките, бързо изчезва от очите или се праши много? Цветовете на nude beach изобщо не са моите, а в nude dude са точно моите. Е, аз ще я пробвам все пак, защото така или иначе я поръчах още преди да прочета, че не е хубава, заедно със спиралата mad lash, дано да е хубава поне тя .

# 316
  • Мнения: 7 577
Не е добра като качество. Слаб пигмент, невзрачни и доста повтарящи се цветове. Не е добра неутрална палитра просто. И не си заслужава тази цена. Имах я и я продадох. С дрогерийна палитра ще постигаш по-добри резултати.

# 317
  • Мнения: 632
Не е добра като качество. Слаб пигмент, невзрачни и доста повтарящи се цветове. Не е добра неутрална палитра просто. И не си заслужава тази цена. Имах я и я продадох. С дрогерийна палитра ще постигаш по-добри резултати.

Не знам дали е по темата, но мога ли да попитам къде мога да си продам някои палитри? В olx или? И намира ли се що-годе бързо купувачи... все пак не са чистак нови, но някои са ползвани само 1 път... Бих искала да си разчистя малко колекцията...

# 318
  • Мнения: 7 577
Olx, да. И не, не се намират лесно купувачи, защото целият сайт е заринат от китайски ментета.

# 319
  • Мнения: 632
Olx, да. И не, не се намират лесно купувачи, защото целият сайт е заринат от китайски ментета.

Да, и на мен на такива ми изглеждат продаващите Simple Smile Аз лично не бих си купила - ама хора всякакви... А дали няма някъде да приемат дарения както в щатите по центровете за настаняване на жени, претърпели насилие? Единствено ми хрумна по групите тип “мами в нужда”

# 320
  • Мнения: 7 577
Можеш тук в групата за размяна да напишеш, че подаряваш. Ще има куп желаещи.

# 321
  • Мнения: 1 331
Има МАС във Варнааа👏👏👏.
И, сега въпросче-струва ли си да дам 100 лв да ме гримират?Обясняват ли какво ти правят, защо...питат как искаш да те гримират или те правят както те искат...някой, ако знае, нека сподели, моля?
И, да се оплача, реших да пробвам фон дьо тена на Диор, който похвалихте.Влязох в Дъглас, първо ми козаха, че нямали В Момента мостри, а като попитах не могат ли да ми отсипят-буквално се нацупи продавачката.След като ми отсипа все пак, трябваше да си измоля етикетче с номера на фон дьо тена😡

# 322
  • Мнения: leet
Тези 100 лв не ги въщат вьв вид на ваучер, плащаш 100 за грим и вземаш продукти за 100?

# 323
  • Мнения: 8 937
Здравейте, дами! Май съм за тази тема, ако не, моля да ме извините. Тъй като вече е септември, аз с нетърпение очаквам коледните грим календари. 2017 година в Douglas и Beauty zone се изчерпаха много бързо, така че, ако видите, че са ги пуснали и се сетите, разбира се, моля, пишете.

# 324
  • Мнения: 7 615
виж и в сайтовете-cultbeauty вече имат пуснат.

# 325
  • Мнения: 8 937
виж и в сайтовете-cultbeauty вече имат пуснат.
Благодаря! Като малко дете съм всяка зима.

# 326
  • Мнения: 7 615
По спомен мисля, че този на lookfantastic си заслужаваше доста.

# 327
  • Мнения: 1 331
Тези 100 лв не ги въщат вьв вид на ваучер, плащаш 100 за грим и вземаш продукти за 100?
Да

# 328
  • Мнения: 519
https://www.elemis.com/online-exclusive-advent-calendar-25-days- … uty-gift-set.html

Адвент календара на Елемис, сериозно се замислям дали да не го поръчам. Много пари е в лева, наистина, но пък продуктите си заслужават- така като гледам повечето са в голям размер Rolling Eyes

# 329
  • Мнения: 8 937
https://www.elemis.com/online-exclusive-advent-calendar-25-days- … uty-gift-set.html

Адвент календара на Елемис, сериозно се замислям дали да не го поръчам. Много пари е в лева, наистина, но пък продуктите си заслужават- така като гледам повечето са в голям размер Rolling Eyes

Изглежда добре, но някак не съм склонна да купувам на сляпо продукти за грижа за кожата. Може да имат страхотен ефект или да са крайно неподходящи.

Общи условия

Активация на акаунт