МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 340
  • 769
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 7 563
Нито една от всичките тези нови палитри не ми харесва дотолкова, че да я купя. Пазарът се пренасите, а с това лансиране на нови палитри всяка седмица съвсем губят интерес купувачите.

# 556
  • Мнения: 408
Само аз ли не мога да се разбера с тази Худа? Купих си я през пролетта и до ден днешен не мога да й свикна. Имам Rose gold remastered, никак не съм доволна от нея. Матовите са ми като тибешир сухи, не мога да ги блендвам получават ми се петна при опит за разнасяне, а наситеност на цвета получавам с мъка. При блестящите пък имам проблем с нанасянето върху клепача, не мога да получа плътност на цвета нито при нанасяне с четка, нито с пръст, по никакъв начин. Нещо да ми препоръчате по въпроса?

Дали някоя от вас е запозната с цената на спиралата 3d extreme dimension на MAC по българските магазини?

# 557
  • Мнения: X
Нямам rose gold, но имам(х) другите и големи палитри и няколко минита- всички са доста пигментирани, аз харесвам ярък грим, а шимърите са жестоки-особено нанесени с пръст.
Което не значи, че ще си купя поредната със сходни цветове.

# 558
  • Мнения: X
То вече има страхотни и шимъри, и мат на всякакви марки, в т.ч. и по дрогериите. И въобще, при сенките вече няма как нещо да е уникално. При червилата и фдт също, но да се хванат и да направят хубави коректори. При спиралите също има какво да се желае, но не, всички се занимават със сенки. Подозирам, че инвестицията е най-малка при сравнително висока крайна среда.

# 559
  • Мнения: 31 154
Всичките големи на Худа имам и две малки, наситени, пигментирани, прелестни. Много ги харесвам, много.

# 560
  • Мнения: 6 873
На мен ми хареса най-светлата от новите палитри на Худа, но не ми се поръчва. Ако я има налична в Сефора докато ми дойде пътуването, може и да я купя. Не знам дават ли ми се 30 евро за палитра за очи, понеже не слагам почти никакъв очен грим.

# 561
  • Мнения: 620
Аз също ще съм пас с тези нови палитри... Харесвам много Тати и ще чакам втората ѝ палитра - сигурно ще е по- интересна и цветна Simple Smile Със сигурност като за първи продукт е заложила на тея неутрални тонове, за да я изкупят за секунди масата... :/

# 562
  • София
  • Мнения: 5 562
Поръчах си я аз най-светлата от новите нюд на Худа. И си я чакам вече Simple Smile Дано ми пасне, че имам още едно мини на Худа, което супер рядко слагам. Защото има разлика между това цветовете да ти харесват и цветовете да ти отиват Simple Smile Да не говорим, че има и трето нещо - цветовете да са подходящи за дневен грим. Wink Здраве да е! Понякога купувам импулсивно. Ето, сега например, заедно с палитрата поръчах и едно червило на Becca. Досега не съм имала тяхно. Дано е хубаво!

# 563
  • Мнения: 31 154
Честита! Heart Eyes Палитрата е много хубава. Нося е през деня и стават дневни гримове чудесни с нея. Може да се сложи малко и само да се подчертае гънката на клепача, има чудни цветове за това.
Но правих един по-сериозен грим с лилавото, който Худа показа и се получи феноменално просто.

# 564
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Дами някой ползвал ли е балата козметика на It cosmetics.
Заредилинса ги в квартална парфюмерия, ноноще нямат тестери.
Харесала съм си някои неща и  им се чудя.

# 565
  • Мнения: X
Аз харесвам anti age face wash-a им. Мие добре без да изсушава и е много икономичен.

# 566
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Благодаря Heart
Рейтинга им е сравнително висок , спряла съм се на тези два крема за контура

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 10:34 от sl

# 567
  • Мнения: X
Очния е и в моят уиш лист, пиши ако го пробваш моля

# 568
  • София
  • Мнения: 1 611
Аз купих околоочния, но още не съм го почнала 🙈

Попадна ми ревю на палитрата на Тати:
https://youtu.be/Gk2uE71gg0M

# 569
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Очния е и в моят уиш лист, пиши ако го пробваш моля
Ще мина днес през някоя по централна парфюмерия да ги пробвам.
Синия м7 напимня на външен вид на един продукт на Тиери Моглер Бюти, в който бях влюбена преси двсетина години.

Онзи ден си взех околочния на Тарт и съм супер доволна как озарява  зоната на контура и получих щедра отливка от ФДТ им, с която  още не мога да разбера  харесваме ли се  или не съвсвм

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 11:43 от sl

Общи условия

Активация на акаунт