МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 386
  • 769
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Има само по една палитра от време на време.

# 691
  • Мнения: 7 568
Само коледната палитра е в момента. Но би било чудесно, ако започнат да внасят марката в България.

# 692
  • Мнения: 31 181
Догодина надявам се аз.

# 693
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
От продуктите на Тарт, които съм пробвала  за сега се харесахме само с околоочната грижа с маракуя и коректора за сенки пос очите.Той и коректора в кутийка на It са ми фаворити за момента.

# 694
  • София
  • Мнения: 8 932
И аз чакам моята. Изпратена е, чакам я на митница тези дни- да видим. Ще пиша за нея като дойде и ще кача снимки с нея в темата за гримиране. Напоследък движа с едно и също мини, което мъжът ми донесе от Гърция- на пръв поглед не е нищо особено, но доста ми допада как стои.
Скрит текст:
Тази палитра много ми харесва, точно моите цветове. Дали се намира някъде в Бг?

# 695
  • София
  • Мнения: 1 611
NARS не се предлага в България.

# 696
  • Мнения: 98
А, кога ще има "черен петък" в Сефора?

# 697
  • Мнения: 7 568
Последния петък и уикенд на месеца.

# 698
  • Мнения: 1 325
А, случайно някой да има възможност да постне някоя снимка на коледните 'продукти' от Сефора?Уж ФБ имат, нищо не постват там важно😔.

# 699
  • Мнения: 31 181
В блога ми има ревю с много снимки.

# 700
  • Мнения: 8 759
Търся намаление натози мъжки парфюм Бос дали Дъглас ще пуснат черен петък този месец? Не ми се дават 205 лв сега, ако знам че ще го намалят.  https://douglas.bg/boss-the-scent-absolute-conf-51097

# 701
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Kakви са тези цени,
Поръчай на някой от Испания да ти го донесе, тук е от 45(онлайн) до 60 евро (испанския Дъглас) стотицата в зависимост от магазина(без El corte ingles)

# 702
  • Мнения: 8 759
За съжаление нямам на кого , единствено разчитам на намаленията тук да падне на някаква нормална цена за 100 мл другия вариант е да се надявам в travel free duty на румънската граница да го има след две седмици .
Tук на Морска Гара (Варна)) в безмитния магазин не съм го срещала.

# 703
  • Мнения: 31 181
На Черен Петък повече от 20-25 % не очаквам. Иначе ще има в Дъглас предполагам.

# 704
  • Мнения: X
Търся намаление натози мъжки парфюм Бос дали Дъглас ще пуснат черен петък този месец? Не ми се дават 205 лв сега, ако знам че ще го намалят.  https://douglas.bg/boss-the-scent-absolute-conf-51097

В момента в немския Дъглас е много намален. Не знам дали може да се поръча до България чрез посредник или ако имаш приятели в Германия на техен адрес.

Общи условия

Активация на акаунт