Звездни компромати - юли

  • 267 394
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 1 800
  • София
  • Мнения: 12 516
Явор Бахаров се бил оженил (уж). Март месец имало скандал, бил я е тази девойка, а сега тя се омъжила за него.
Скрит текст:
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 12:56 от The only one

# 1 801
  • Мнения: 1 200
Какво сладко зайче е помъкнала щерката на Анджи Gift Heart
Вивиан ли се казваше детето?
Само да не им мине Гринго път!!

# 1 802
  • Русе
  • Мнения: 293
Някой може ли да ми каже Ицхак Финци на 80 години как направи дете ? Nerd

# 1 803
  • Мнения: 1 925
Толкова да ми е протиен този Бахаров Expressionless за разлика от другия Heart Eyes

# 1 804
  • Пловдив
  • Мнения: 23 784
Някой може ли да ми каже Ицхак Финци на 80 години как направи дете ? Nerd
Мъж си, защо нас питаш? Както е успял Чарли Чаплин например.

# 1 805
  • Мнения: 24 503
Явор Бахаров се бил оженил (уж). Март месец имало скандал, бил я е тази девойка, а сега тя се оженила за него.
Скрит текст:
Скрит текст:
Тя се е омъжила. А тя е актрисата Рая Пеева

# 1 806
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Не мога да я позная, а съм я гледала в Скъпи наследници

# 1 807
  • Мнения: 1 775
Е, за тая Кайли не излезе ли информация, че не си е правила устните? Нали скоро имаше някаква снимка без фотошоп и беше естествена. Уж с грим си уголемява устните.

# 1 808
  • Пловдив
  • Мнения: 23 784
Е, за тая Кайли не излезе ли информация, че не си е правила устните? Нали скоро имаше някаква снимка без фотошоп и беше естествена. Уж с грим си уголемява устните.
А-ха. А един мармот завива шоколад.

# 1 809
  • Мнения: 8 578
Е, за тая Кайли не излезе ли информация, че не си е правила устните? Нали скоро имаше някаква снимка без фотошоп и беше естествена. Уж с грим си уголемява устните.
Не вярвам на подобно нещо.😂😂😂
Ето я:
Скрит текст:

# 1 810
# 1 811
  • Мнения: 1 092
Кайли отдавна си призна за устните, даже Ким коментираше, че е имало моменти, в които сестрите й са й казвали, че прекалява.

# 1 812
  • Мнения: 9 691
Адам Родригес, Джонатан Того, Ева Лару и Канди Александър не са мръднали.
София Милош остарява хубаво и ...я, какъв голям нос има. Stuck Out Tongue Winking Eye
А Дейвид Карузо е заприличал на запуснат дядка... не, че преди е бил хубав.
(много любим сериал ми е "От местопрестъплението:Маями")

# 1 813
  • Мнения: 3 924
Гледах снимки на Преслава и си мисля, че е загубила чара си след операцията. Дано обаче самата тя се харесва, което е най-важното защото иначе ще се съсипе. Ако пък приятеля й има пръст в това тя да изглежд атака драмата ще е по-тежка. Сило впечатлени ми направи, че на всички стари снимки е с добре поддържана и широка усмивка - на "новите" снимки обаче устните винаги са затворени.... вероятно ще бъде ала В. Бекъм от тук нататък...

# 1 814
  • Мнения: 8 578
И на папарашките снимки се вижда, че устните и са уголемени, а с червило и молив стават още по - обемни.

Общи условия

Активация на акаунт