"Пътят на честта" сезон 2, тема поредна - по-интересното място!

  • 31 391
  • 741
  •   1
Отговори

Анкета

Кой от персонажите в сезона Ви е най "на сърце"? Grinning

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
От сайта на Нова ТВ (не споделям написаното)
Цитат
Историята в хитовия сериал ще продължи да да се заплита още повече след като към звездния каст с ключови роли се присъединяват Деян Донков, Койна Русева и Орлин Павлов. Действията на техните персонажи ще окажат силно влияние върху останалите герои, променяйки безвъзвратно техните съдби.

Продължението на вълнуващата история в „Пътят на честта“ е дело на едни от най-талантливите и опитни професионалисти в кино индустрията. Трима от най-добре подготвените български режисьори Виктор Божинов, Виктор Чучков и Станислав Тодоров – Роги стоят зад втория сезон на сериала. Творческият тандем Елена Иванова и Милена Фучеджиева създава сценария на завладяващата история, а изпълнителен продуцент е Александър Христов („Албион Филмс“).

NOVA избра новата песен на Михаела Маринова – “Сериал“ за основна музикална тема към втория сезон на превърналата се в хит драматична поредица.





Предишната тема

Последна редакция: чт, 23 сеп 2021, 22:36 от DamaPika

# 1
  • Мнения: 8 790
Благодаря за новата тема.
И благодаря за инфото. Така си и помислих или е чужденец или е добър актьор, е не пречи да е и двете.

# 2
  • Мнения: 30 865
Може ли да пуснете анкета някаква? Примерно харесвате ли втори сезон засега или целия сериал? Или любим персонаж?
Жаки е супер смешна, обаче на на Орлин много му се радвам. Искам да се свалят с Жаки.

# 3
  • Мнения: 5 846
Много е готин Тарик, така ми беше жал като го риташе тоя кон.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
densi, по принцип не съм от най-горещите привърженици на анкетите. Особено пък за тоя сериал даже и не виждам кой знае какъв особен смисъл. Все пак мненията са основно негативни и настроенията в темата са ясни. Въпреки това удовлетворих желанието ти.

# 5
  • Мнения: 5 846
Гласувах за Страхил, Димитър и Петър (Свежко) 😁

# 6
  • Мнения: 30 865
densi, по принцип не съм от най-горещите привърженици на анкетите. Особено пък за тоя сериал даже и не виждам кой знае какъв особен смисъл. Все пак мненията са основно негативни и настроенията в темата са ясни. Въпреки това удовлетворих желанието ти.
Благодаря много!❤
Чудесна е анкетата. Гласувах за Калоян и Орлин (Стивън)

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Трябваше да направя анкетата с видими резултати даже и да не е гласувано. Дали ако сега я редактирам, гласуването ще се нулира?
Всъщност, аз като автор на темата, мога да ги виждам всякак, просто не ми се щеше да задължавам когото и да било да гласува.
Хмм.. интересно... сега погледнах - сложила съм отметка всеки да вижда резултатите. Може ли някой, който все още не е гласувал, да напише дали ги вижда?

Последна редакция: чт, 23 сеп 2021, 22:56 от DamaPika

# 8
  • Мнения: 9 477
Благодаря за новата тема!

Малко са ми на мен три опции за анти герой - то всичките са хвани единия, удари другия. 😂
Бонка и Димитър са ясни по дифол. Анелия също добавям, много е неприятна. Баш вещица.
Исках да включа и Жаки, но тя по-скоро е дразнещ персонаж, не толкова отрицателен. Мария също не ми харесва, а пък хлипането ѝ по Жаки наляво-надясно е трагикомично.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 307
Видими са резултатите. Има две опции - Гласувай и Резултати.

# 10
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 063
Благодаря за темата.
И аз се присъединявам към "феновете" на Жакито, то такова чудо дали има, то говор, заповеди. А пък братото и, великият бизнесмен такъв Пу.... Мариин, стои като препариран и всички жени го въртят на пръста си.

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Вαнuлuя, не точно анти съм имала предвид с това най "на сърце". Но пък всеки е свободен да си го тълкува, както си иска. Усетих се, че три опции може и да са малко, но ако редактирам анкетата, вероятно всички дадени гласове ще изчезнат, затова ще я оставя така.

Илит, благодаря!

# 12
  • София
  • Мнения: 542
Благодаря за новата тема! Аз за сега ще се въздържа от гласуване. То толкова интересни персонажи - как да избере човек един. Joy

# 13
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Бащата на Алекс(Боби Турбото) е пропуснат май. Страшен идиот е. Много ме кефи🙃

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Е, те не всички участващи в сериала са посочени. И не, не са пропуснати, просто не смятам, че е необходимо да ги има. Затова си има опция "Друг" и всеки може да си напише мнението.

Общи условия

Активация на акаунт