Звездни компромати - юли

  • 267 126
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 3 105
  • Мнения: 9 706
Хич не е реалистична 😃
докарала си е ханша като на 10-годишна, ръцете не е успяла да уеднакви, за вимето да не говорим...
карикатура от всякъде..
Но пък пръстите на краката й показват ✌
И тях ги е научила да позират.

# 3 106
  • Мнения: 1 925
Мегз качила 5 кг.
Скрит текст:
С къса коса определено я харесвам повече, отива й. Не знам дали снимката е обработвана, но едната й ръка седи някак странно тънка, а палеца пък странно дълъг Grinning

# 3 107
  • Мнения: 14 788
Всичко е обработвано. Никой не си пуска нормални снимки без ефекти. Аз ако пусна мои тук,и мен ще харесате. Вече даже фотошоп не е нужно да ползваш,напускаха елементарни програмки,с които изглеждаш като холивудска звезда. Satisfied
За Слави и Евроком и аз го четох,но дали е истина,ще видим.

# 3 108
  • Мнения: 11 338
Мегз все едно е без долница на бански Simple Smile

# 3 109
  • Мнения: 16 871
Голямата стъпка Андреа Joy

Какви програми ползват? Мислех, че фотошопя върти яко.

# 3 110
  • Мнения: 35 110
Аз пък харесвам Слави, ще гласувам за неговата партия. Едва ли ще успее да се справи с тези дебелаци настанили се удобно в столовете си от години, но поне е свеж полъх.
Тука не е въпрос на харесване, а е въпрос на интелект! 

Нека хората са различни и да не се нападаме така..

# 3 111
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Починала е бабата на Глория,лека и пръст на жената.

# 3 112
  • Мнения: 1 200
не знам за него, но няма ли кой да евтаназира най-чумавото прасе на държавата?
вярно, мерки ще овдовее, но няма да я мислим с това наследство. тамън да облажи най-подир с некой тигър;)
Какви мили пожелания! Ще ти се обадя да харчим заедно. Hearts

Има всякакви програми, всеки може да са направи на каквото си поиска, из инстаграм особено. Много неприятно и подвеждащо е, когато това са някакви инфлуенсърки, уж водещи супер здравословен начин на живот, спортуващи и т.н. Събират последователи, правят парички от реклами, а задниците и паласките им обработени с програмка, вече имам радар за фейк задници и фейк сикс пак-ове.Особено на една бях попаднала, и тя някакви продукти продава, диета, упражнения, демонстрира завидна фигура, пуска снимки на задника си, но един път няма снимка, как точно работи в залата за този задник.
Във фитнес каналите в тубата е същата глупост, има и сериозни , слава Богу, но има и такива "рекордьорки", които вдигат балони вместо щанги и показват как можели да вдигнат 300кг., примерно. Което освен, че е лъжа, е и много опасно, ако някой на другия ден реши и той да пробва...

# 3 113
# 3 114
  • Мнения: 5 001
От къде изплува пък тази? Бях я забравила.

# 3 115
  • Мнения: 1 925
Има нещо странно в излъчването й. Устата й също е някак странна. Днес всичко ми е странно Grinning

# 3 116
  • София
  • Мнения: 12 409
Тази не я знам коя е, но грам не ми е красива.

# 3 117
  • Мнения: 9 484

И защото е много прекрасна и перфектна,  мазала и замазвала снимките! 😆

# 3 118
  • София
  • Мнения: 23 096
Направо плюя в пазва от красотата й!

# 3 119

Общи условия

Активация на акаунт