Звездни компромати - юли

  • 267 145
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 31 197
Не мога да понасям Камила. За мен е супер грозна и отблъскваща. Чарлз също.
Даяна обаче ми е любимка. Heart Eyes

# 676
  • Мнения: 4 690
Ми ,то цял колумбийски сериал.Камила и Чарлз се влюбват,но по неизвестни причини от двора не я одобряват.Женят Чарлз за Даяна и разделят двамата влюбени.Чарлз се опитва да забрави К и да съгради дом с Д,ама още чувствата му горят ,удобно поддържани от К,която се навърта около Ч под формата на добра приятелка.К се жени,защото е време да свие гнездо,а и престарява,но тайно таи надежди поне за платоническа любов с Ч.
Ч и Д се отдалечават поради несходства в чувствата и характерите,Д изпада в депресия заради отхвърлянето от Ч,което допълнително допринася за охладняването на чувствата им.Ч я чувства вече като бреме и се появява с нея по протокол.
Добрата приятелка К винаги е насреща да изслуша и сподели тежките моменти с Ч.Д в прав текс на някакво парти пита К защо се меси в техните отношения,но явно К не взима под внимание протестите на Д,тъй като е убедена,че вече тя е дискредитирана.
Да не продължавам...ама мисля,че Камила си е хитруша от класа.
Ако има неточности или дупки,някой да ме поправи.
К се омъжва първа, почти 10 години брак има преди Ч да се събере с Д.
К и Ч имат отношения, но Ч не се е нахойкал, не му се установява трайно, обаче на К и писва да го чака и се събира с нейния. Ч вече е изтървал любимата, притискат го да се венчае и какви ги върши и той не знае.
Много пъти сме го обсъждали, за мен няма само виновни и само невинни. Нормални хора, със своите грешки, все пак двама от тях успяха да завършат приказката си щастливо, за жалост на третият участник това право бе отнето...живот - и хубав, и несправедлив.

# 677
  • Мнения: 35 112
Деси Цонева и младоженеца Wink
Скрит текст:

# 678
  • Мнения: X
Тоя отпадък само чакам да пусне видео като мис тигрова.

# 679
  • Мнения: 18 504

По яхти и почивки младоженецът май повече младееше.

# 680
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826

По яхти и почивки младоженецът май повече младееше.
То като си на яхта,от вятъра и бръчките някак не се забелязват толкова. Laughing Laughing

# 681
  • Мнения: 9 709
Хич не ми допада визуално, докарва го на доцентче от Икономическия във Варна, но сигурно има други качества.

# 682
  • До морето
  • Мнения: 7 071
Много ми е странна тая инфантилна сватба - той прилича на човек, току що взел първата си пенсия (и затова се е облякъл официално), тя стъкмена с бяла рокля и воал, нищо, че е овършала половин София.

# 683
  • Мнения: 35 112
Същинската сватба е на 3.6.2020та... ей тогава ще избухнат Wink

# 684
  • Мнения: 13 082
Еее Десата Цонева ми е от най-любимите булки “Женим се щот съм бременна, а и така трябва” 😆

Истината е, че колкото и да са недолюбвани Камила и Чарлз, любовта им е оцеляла във времето и са заедно след кой знае колко препятствия.

# 685
  • Мнения: X
Да сложат камера в спалнята на първата брачна нощ.
Да излъчват 24/7.

# 686
  • Мнения: 35 112
Еее Десата Цонева ми е от най-любимите булки “Женим се щот съм бременна, а и така трябва” 😆

Мама сметнала, че тази дата е много обещаваща Simple Smile

# 687
  • Мнения: 9 709
Същинската сватба е на 3.6.2020та... ей тогава ще избухнат Wink
2020... Дъл' Шъ устискат до тогава... има-няма почти година

# 688
  • Англия
  • Мнения: 1 006
Ми ,то цял колумбийски сериал.Камила и Чарлз се влюбват,но по неизвестни причини от двора не я одобряват.
Доколкото си спомням от документалните филми по Нетфликс, Даяна казва, че за съпруга на Чарлз е трябвало да се избере някоя, която поне привидно да изглежда девствена. Камила е била известна с многобройни връзки и не е имало как да бъде одобрена. Самата Даяна е подложена на гинекологичен преглед, за да се потвърди целомъдрието ѝ.

# 689
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
Никой май не е постнал още БестБатинкова с пеленката от лед 😁
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2391486144251892& … d=100001715906954

Общи условия

Активация на акаунт