Звездни компромати - юли

  • 267 219
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 1 091
Райна очаквам да пусне стори, в което си сваля ретро очилата и казва "Това съм аз - Люклер!".

# 781
  • Мнения: 1 200
Да вземе да ги свали наистина и да се огледа наоколо, току виж забележи че вече сме в 2019година.
Въпреки, че има напредък, не мога да отрека, разгледах й инстаграма.

# 782
  • Мнения: 1 531
По повод Деси, не знаех за подвизите й, но винаги ми е била много вулгарна, а то не било случайно. Чудех му се и аз на акъла на нейния хубавец, майка й беше по подходяща примерно, за него, и тогава ми светна, сексът, това е то, тя пък обича парите и луксът, а по млад едва ли би й се вързал. После сексът и парите не били най важната движеща сила Simple Smile

Последна редакция: пн, 08 юли 2019, 21:03 от passionbiojuniper

# 783
  • Мнения: 6 004
Други компрометиращи снимки на Деса може и да е имало, но вече не излизат (само тази с надписа по корема).
Има и едни снимки разчекната и пияна, е, те ме убедиха още веднъж, че направих добър избор като реших да не пия.Joy

# 784
  • Русе
  • Мнения: 293
Абе тая Андреа поглежда ли се в огледалото на какво прилича ? Явно и на Кубрат не му дреме особено...
Има един рапър Г-н 100 кила (който всъщност не е дебел, а хилка), но Андреа ако продължава с тоя темп на освинване съвсем скоро ще стане Госпожа 100 кила ! Joy

# 785
  • Мнения: X
Аз пък търся видеото с участието на Кателина Гатева в Кралица на шопинга.Ама май е платила всичко да се изтрие.

# 786
  • Мнения: 4 120
Това едно предаване дето с определен бюджет трябваше да се облекат по зададена тема ли?

# 787
  • Мнения: X
Това едно предаване дето с определен бюджет трябваше да се облекат по зададена тема ли?
Да,по фалиралата тв7 и с онзи дизайнер гей.

# 788
  • Мнения: 4 120
Че то нямаше компромати, аз го гледах защото една мацка от форума участваше, не се сещам в един епизод ли бяха.

# 789
  • софия
  • Мнения: 25 482
По повод Деси, не знаех за подвизите й, но винаги ми е била много вулгарна, а то не било случайно.
Това е видимата част, отдолу са количествените натрупвания  Mr. Green

# 790
  • Мнения: 18 575
Днес май никой не е пускал Златка и Благо - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2230653140381071&set … ype=3&theater

И един виц в коментарите -

"Марадона: Златке ще излезнеш ли с мен на романтична вечеря?
Златка: Немога, имам сериозен приятел.
Марадона: Нищо, ще почакам месец два"


Запазен е оригиналният правопис.

# 791
  • Мнения: 9 736
На Бай Ганьо зъбаците са по-огледални от очилата на Златка.

# 792
  • Мнения: 11 550
Много ми е мазен Блажко. Сякаш всеки момент ще запее:" Ох, баня! Ох, кеф! Селската баня, гУлям кеф! "

# 793
  • Мнения: 3 390
Почина младата звезда на „Дисни” Камерън Бойс. Той е издъхнал в съня си, съобщават световните агенции.
Момче... само на 20. Sad

# 794
  • Мнения: 47 996
Не ми се пишеше вчера тази тъжна новина. Познатите ми деца, а и аз, доста се разстроихме
Познат е от Джеси и Наследниците
Да почива в мир Sad

Общи условия

Активация на акаунт