Спойлери от реалити предавания - тема 12

  • 178 911
  • 1 461
  •   1
Отговори
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Добре дошли в темата! Flowers Hibiscus
Тук е мястото, където може да обсъждаме всичко, което сме разбрали предварително за някое реалити предаване и то без да си крием текста.
Нека не се притесняваме да публикуваме и обсъждаме открито така наречените "спойлери".
Моля, ако имате някаква информация, да я публикувате тук в темата, а не на лични съобщения!

Стари теми:

Нека добрия тон цари в темата! Flowers Hibiscus

# 1
  • Мнения: 14 418
Благодаря за темата,чакам истински спойлери.

# 2
  • Мнения: 715
Благодаря за новата тема! И аз чакам спойлери, въпреки че хич ги няма напоследък. Как пък с нещо не се издадоха тези хора досега?

# 3
  • Мнения: 5 205
Благодаря за темата!
Някой не беше ли писал преди време, че Валерия изглеждала бременна? Може и да не е ставало въпрос за нея. Вече не си спомням.

# 4
  • Мнения: 346
Благодаря за новата тема! Да ни върви на пикантни спойлери и новини! Виктор каза в подкаста на Слави клашъра, че миналия сезон са били над 100 човека екип, отделно са работили и с турска фирма локално за организацията на цялото предаване...все някой се е издал някъде, невъзможно е просто да няма теч на инфо...вярното инфо е някъде сред нас ..
Някой гледа ли надкаста с Пам, нещо интересно?

# 5
  • Мнения: 818
На последните снимки не изглежда особено бременна, а и да е, няма да го разгласи в СМ. Снимките са от Виена, а знаем че скоро беше там.
Благодаря за темата!
Някой не беше ли писал преди време, че Валерия изглеждала бременна? Може и да не е ставало въпрос за нея. Вече не си спомням.

# 6
  • Мнения: 31 177
За Виктория някой беше казал, че я е видял бременна, но друга дама отрече.
Мисля, че от продукцията са предупредили Валерия, като победител, защото аз съм сигурна, че е такъв, да не поства нищо и да си мълчи, а Елена да го прави, за да заблуждава и насочва вниманието към нея.

# 7
  • Мнения: 350
Някой не беше ли писал преди време, че Валерия изглеждала бременна?
За Виктория го написаха.

Благодаря за темата!

# 8
  • Мнения: 473
Благодаря за темата!
Някой не беше ли писал преди време, че Валерия изглеждала бременна? Може и да не е ставало въпрос за нея. Вече не си спомням.

Аз писах, обаче за Виктория, че в темата за Ергенът ми направи впечатление този пост (последното изречение):

# 9
  • Мнения: 5 205
Благодаря за темата!
Някой не беше ли писал преди време, че Валерия изглеждала бременна? Може и да не е ставало въпрос за нея. Вече не си спомням.

Аз писах, обаче за Виктория, че в темата за Ергенът ми направи впечатление този пост (последното изречение):


Ахаа. Благодаря! Ами като нищо ще ни изненадат от предаването. 😂

# 10
  • София
  • Мнения: 541
Благодаря за новата тема. Нямам спойлер, но имам чувството, че Айлин не се връща, освен за разговор с Евгени и Валерия. Според мен промото е подвеждащо.

# 11
  • Мнения: 1 149
Бегло си спомням, но май  съфорумец написа, че дъщеря му е видяла Виктория наскоро и изобщо не изглеждала бременна.

# 12
  • Мнения: 5 205
Да не е родила междувременно?

# 13
  • Мнения: 402
Виктория води йога уроци и е доста активна в инстаграм , не изглежда бременна .

# 14
  • Мнения: 1
Здравейте мили момичета, за първи път пиша, но ви чета отдавна. Дали някоя от вас има запазени снимки от сторитата на Евгени около Великден? От снощи ме гложди, че беше седнал на един диван който много ми прилича на дивана на който се е снимала Микаела на последните си снимки в инстаграм.

Общи условия

Активация на акаунт