Спойлери от реалити предавания - тема 11

  • 197 352
  • 2 490
  •   1
Отговори
  • Мнения: 634
Тук свободно може да обсъждаме всякаква предварително разбрана информация за реалити предаванията.


Стари теми:

# 1
  • Мнения: X
Колкото екипа си носи спонтанно дрон за срещата с Елена, толкова и Валерия спонтанно влиза в дрешника, за да изненада Евгени на коктейла. Повечето неща не са спонтанни, но това няма значение.

За мен там момичетата са с цел, да популяризират нещо свое. Валерия ще популяризира приюта. Другите ще печелят от рекламки, каквото могат, Джия сигурно ще пусне песен.

Относно бижуто - имат си договор с Алтънбаш. И пръстенът беше от тях миналата година. Дали са едно колие за снимките и са решили да е за позитивната героиня.

Неслучайно Поли го маза с крем, нали е фармацевт. Тоест, избора на фармацевта е.. еди си там какъв крем.

# 2
  • Мнения: 1 671
Благодаря за новата Ни тема 🌷🌷🌷📮
Надявам се да излезе един горещ спойлер още днес
🌷🦦🏖☕

# 3
  • София
  • Мнения: 541
Благодаря за темата и аз. За другата седмица, ако не се лъжа на промото Джия е с въпросната червена рокля, с която се целуват, а пък Боряна и тя е май с роклята, с която се целуват. Ще има пак нацелувани на квадрат.

# 4
  • Мнения: 128
Благодаря за темата и аз. За другата седмица, ако не се лъжа на промото Джия е с въпросната червена рокля, с която се целуват, а пък Боряна и тя е май с роклята, с която се целуват. Ще има пак нацелувани на квадрат.

Да,със тази рокля с ръкави ще е ,ще пее на пианото ,ще се видят на по целувка и ще получи роза май. Мисля,че образът на Джия изплува,както снощи на Елена.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 709
Туй сега какво значи според ваЗе, както казват по моя роден край?

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Темата е за спойлери от телевизионните формати!
Моля, публикувайте размислите и предположенията си в основните теми на предаванията.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 038
Туй сега какво значи според ваЗе, както казват по моя роден край?


Това си ми прилича на чист спойлер, че нещата не са тръгнали както се е очаквало.

# 8
  • Мнения: 2 719
Против правилата ли е да се пусне една тема, в която ще се нищят възможни спойлери конкретно за "Ергенът" и ще си вървят разсъждения по възможните спойлери?
 Нека не дразним нито тези чакащи спойлери за други предавания, нито тези в основната тема, които не искат никакви спойлери, нито модераторите.
Някой беше пуснал дублираща се тема за спойлери. Не може ли да се преименува?

# 9
  • Мнения: 829
А може пък Елена да е спечелила, да се пробвали връзка, но да не се е получила за дълго извън предаването и да са се разделили, затова тя да е разочарована сега.

# 10
  • Монреал
  • Мнения: 244
Туй сега какво значи според ваЗе, както казват по моя роден край?



Този пост в Инстаграм е придружен със снимка на Елена с колието, което Евгени и подари. Останало е в нея след предаването. Хммм…

# 11
  • Мнения: 694
Туй сега какво значи според ваЗе, както казват по моя роден край?



Под самият пост има доста коментари, някои от които предполагат лош за Елена финал. По-важното е обаче според мен, че постът е със снимка на Елена  под дърво (евентуално нар?) и с колието от Евгени на врата. Едва ли би го носила, ако нещата са приключили драматично.

А, и още нещо. На въпрос на последовател на Елена "Означава ли това, че вече не са заедно" тя отговаря: "Това означава само, че вярвам колко зист (чист?) и уязвим трябва да е човек в любовта."

Хайде сега това пък какво е, пак според вазЕ?

# 12
  • Мнения: 215
Туй сега какво значи според ваЗе, както казват по моя роден край?



Под самият пост има доста коментари, някои от които предполагат лош за Елена финал. По-важното е обаче според мен, че постът е със снимка на Елена  под дърво (евентуално нар?) и с колието от Евгени на врата. Едва ли би го носила, ако нещата са приключили драматично.

А, и още нещо. На въпрос на последовател на Елена "Означава ли това, че вече не са заедно" тя отговаря: "Това означава само, че вярвам колко зист (чист?) и уязвим трябва да е човек в любовта."

Хайде сега това пък какво е, пак според вазЕ?

Е тя не може да си напише в коментар какво е станало. Дървото е магнолия, не е нар. Точно по това време цъфтят и са много красиви. Колието може да го е запазила като спомен от предаването. Като цяло не виждам негативни коментари, а и нейните отговори не са с негативна нотка. Но отново, няма да си каже всичко в инстаграм.

# 13
  • Мнения: 5 000
Оф,аз някакси не виждам и Валерия да е победител.. той изстина към нея, снощи я посече с писмото и накрая да каже,че е влюбен и ще се жени .... не ми се връзва. Но Евгени е малко първичен,вижда се,че която му разваля рахата му пада в очите ,тъй че трябва да се стъпва по тънък лед покрай него . И не се знае коя,как ще го нагази и коя ще издрапа на финала...

# 14
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Туй сега какво значи според ваЗе, както казват по моя роден край?


Според мен се връща назад на срещата, която е уж перфестна. А след това се чуди къде е сбъркала. Аз така го тълкувам.

Общи условия

Активация на акаунт