Спойлери от реалити предавания - тема 10

  • 144 084
  • 1 584
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 531
Тук е мястото, където може да обсъждаме всичко, което сме разбрали предварително за някое реалити предаване и то без да си крием текста.
Нека не се притесняваме да публикуваме и обсъждаме открито така наречените "спойлери".
Моля, ако имате някаква информация, да я публикувате тук в темата, а не на лични съобщения Hands V

Стари теми:

# 1
  • Viena
  • Мнения: 3 559
Мерси да темата
Нали имаше една мацка,която казваше коя си тръгва.

# 2
  • Мнения: 30 964
Другата седмица Габи ли си тръгва?

# 3
  • Мнения: 199
На една от снимките мисля разпознавам Джия, а на друга Микаела. Може и да бъркам, естествено.

# 4
  • Мнения: 249
с целувките Джия и Микаела? а с жълтата рокля... Боряна?

# 5
  • Мнения: 725
Слухът за Елена мисля, че тръгна от снимката на жената в гръб. Но това си беше просто грешно тълкувание, защото жената на снимката не е от участничките.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 007
Този сезон пускат доста фалшиви новини, та сигурен спойлер няма.
Така се надяват да задържат интереса.

# 7
  • Мнения: 43
с целувките Джия и Микаела? а с жълтата рокля... Боряна?
[/quote
С жълтата рокля май е Ирина.

# 8
  • Мнения: 268
Слуха за Елена тръгна от една нова потребителка тук. Даде два верни спойлера за първите отпаднали и после изчезна.

# 9
  • Мнения: 5 300
На мен май ми е все тая коя ще спечели, нито една не ми харесва. На никоя не и се отдава и да изиграе ролята на Александра от предния сезон, че поне да я съжаляваме.

# 10
  • Мнения: 283
Защо сме сигурни, че жената в гръб не е някоя участничка?
Слухът за Елена мисля, че тръгна от снимката на жената в гръб. Но това си беше просто грешно тълкувание, защото жената на снимката не е от участничките.

# 11
  • Мнения: 817
Почвам да се съмнявам, че Елена е победителката.

# 12
  • Мнения: X
И аз мисля, че с жълтата рокля е Ирина. Впрочем, тя явно обича този цвят и в ИГ профила си има снимки с доста жълти дрехи. А на снимката, пусната от Теа Телешопова за гледането на пилотния епизод от Евгени с някаква жена, на облегалката на дивана зад тях има... жълта чанта. 😆 Естествено, това нищо не означава, само го отбелязвам като цветен факт.

# 13
  • Мнения: 249
много са и финни ръцете, за да е Ирина... не знам, но си мисля, че Ирина и Айлин ще си тръгнат по-рано от предаването Simple Smile

# 14
  • Мнения: 4 475
Ергенът според мен иска цялостно да пробва срамежливите девойки. Стигне ли се дотам, Ирина веднага печели Grinning

Общи условия

Активация на акаунт