Спойлери от реалити предавания - тема 10

  • 144 268
  • 1 584
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 829
Тази жена от снимката на Теа май била някаква редакторка/сценаристка от предаването, а не победителката.

# 16
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Благодаря за темата!

Явно успяват да ни пързалят тази година. Жалко, че са изпуснали Инстаграм и публикуването там

# 17
  • Мнения: 2 366
А какво е това мнение или пост на Елена , от където предполагате, че не е тя?
Уж четох всичко, а не го открих-да си пробвам и аз аналитичните способности Simple Smile)

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Запис и от мен в новата тема.
Благодаря за труда,Лайка! Hug

Всеки път,като я отварям,истински се надявам да се е появил някой  баш със спойлер,ама не... 😁

От публикацията на Елена някакси все още не съм убедена,че не е победителката.
Тя обича да се заиграва,та ще видим.

п.п.Polikseni,в предната тема на 49стр.,в пост на anzhelina.

Последна редакция: пт, 10 мар 2023, 16:51 от avi10

# 19
  • Мнения: 269
Ако беше за заблуда, едва ли щеше да засегне точно ръста.

# 20
  • Мнения: 4 355
Мисля, че с жълтата рокля е Ивелина, тя има такава гъста коса. Предвид, че го изненадва в гръб, може да е спечелила игра, за да отиде на среща с него.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Ако беше за заблуда, едва ли щеше да засегне точно ръста.
Точно заради това си мисля,че може да е за заблуда. Thinking

# 22
  • Мнения: X
Ако беше за заблуда, едва ли щеше да засегне точно ръста.
О, всичко е възможно! Представи си как си седят заедно, той ѝ разтрива краката, а тя пише щуротии в инстаграм и двамата се хилят как ще ни метнат с тоя коментар точно за ръст. Не се хващам лесно аз. Но и както казах, абсолютно ми е безразлично коя и как ще "спечели" това творение на телевизионната култура и ще се окичи с титлата кандидат съпруга.

Последна редакция: пт, 10 мар 2023, 17:03 от Анонимен

# 23
  • Мнения: 2 366
А възможно ли е Евгени да й се струва висок на Елена, все пак си е относително, а тя ми се струва като цяло дребна на ръст Simple Smile
Иначе пък още януари месец пак е изрецитирала проникновениеята си за стъпалата и жените, та знае ли човек…

# 24
  • Мнения: 4 573
Елена единствена е подготвена духовно да живее в хармония с този просмикуитетен абсолют-космополит Grinning Затова и заради шоуто вече се надявам да не е тя избраната.

# 25
  • Мнения: 31 193
Харесвам много Елена и искам да спечели. Убедена съм дори, че печели, защото Евгени ми се струва умен мъж.

# 26
  • Мнения: 1 468
Много благодаря за новата тема! Записвам се да не изпусна нещо,докато сама си разтривам ходилата:)

# 27
  • Мнения: 26
Ето момичета започнахте да се съмнявате в победата на Елена и хоп вече в жълтините не стягат сватба в края на май, а я разкарва набързо и жестоко.

https://-spam093-/liubopitni/priznanieto-na-evgeni-shte-slomi-el … wotl_Ma229hgOWRJk

# 28
  • Мнения: 694
Харесвам много Елена и искам да спечели. Убедена съм дори, че печели, защото Евгени ми се струва умен мъж.

Споделям не само общата страст към парфюми , но и мнението за Елена. Няма как да ни покажат от пети-шести епизод развитието на интригата; ще ни въртят с лъжливи сюжетни линии до края, но е важно да отбелязваме правилно всяка възможна индикация.

# 29
  • Мнения: 249
Възможно е да е заблуда, разбира се и винаги си имам едно наум, но не е само до ръста, засегнат е гласът на Chandelier ите (които мъжът май не чува / не разбира )) тежките, обсипани с бохемски кристал полилеи и множество лампи по тях наподобяващи молитвени свещи под купола на вековни катедрали или дворцови зали, все е с размах, типичен за нея Simple Smile
а гугъл пък ми предлага това, още по-тъжно
https://youtu.be/8DS-h67qEiY

Общи условия

Активация на акаунт