Спойлери от реалити предавания - тема 10

  • 144 265
  • 1 584
  •   1
Отговори
# 1 575
  • Мнения: 666
Е, Виктория ако е написала цял пост в инстаграм за това, че не може да е в мир със себе си, защото е правила необмислен секс с Генчо ще я призная. Такива неща се пазят лично за себе си. Но то се видя и че нещо, не е много на център..
Аз предполагам, че със сигурност е имало секс с Елена и то повече от веднъж. Те само на срещата си горяха от желание да го направят, какво остава за нощта, която Елена като финалистка ще прекара с него.
И през цялото време, докато го пишех това в главата ми звучеше песничката от HIMYM😄:

# 1 576
  • Луната
  • Мнения: 3 211
И как така просто снимачния екип си носеше дронче да може да снима тази "спонтаност" не по сценарий. Айде моля ви се...

# 1 577
  • Мнения: X
А може би грешката на Виктория е, че не си спази обещанието, да е по-активна към него, той се разочарова и я гони?

Иначе според мен може и да е имало кекс след срещата с Елена, ама да не са дали.

И после ако метне на скарата и Боряна, Елена да се обиди и да се откаже…

# 1 578
  • Мнения: 1 081
И как така просто снимачния екип си носеше дронче да може да снима тази "спонтаност" не по сценарий. Айде моля ви се...

Тази среща беше точно толкова по сценарии, както всичко друго вътре. На спонтанна среща тя си носи резервни гащи и нова рокля. На вечерята имаше и бижута, които не носеше преди това.

# 1 579
  • Мнения: 2 866
Моля ви, припомнете ми: спойлерът за трите секса с различни участнички беше от деца/по-големи ученици, обаче някое от тях имаше ли изобщо връзка с надежден източник? Да не излезе, че обсъждаме детско предположение и набеждаваме момите 🙂

# 1 580
  • Мнения: 4 570
Нали някой ще пусне нова тема, преди да са ни заключили? Аз не знам как и не ми се учи сега, иначе бих го направила Grinning

# 1 581
  • София
  • Мнения: 3 709
Всички срещи завършват с вечери на които участничките не си носят нито роклетата, нито бижутата преди това в сакче/кесийка Simple Smile О да, Елена имаше и по-различна прическа до лагерния огън, нали забелязахме всички? Че е имало сценарий, спор няма, ама беше по-малко хахаха. В голяма част от времето нямаха микрофони най-малко.

# 1 582
  • Мнения: 216

Скандалът е между Валерия и Айлин, това имам като спойлер, не е предположение.

Sonya.A дай подробности, ако знаеш. Не може да дойдеш със спойлер и да се изнижеш без да те разпитаме 😅

# 1 583
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Нали някой ще пусне нова тема, преди да са ни заключили? Аз не знам как и не ми се учи сега, иначе бих го направила Grinning
Ще пусна след малко

# 1 584
  • Мнения: 634
Заповядайте в новата тема.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1539043.new#new

Общи условия

Активация на акаунт