Спойлери от реалити предавания - тема 10

  • 144 347
  • 1 584
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Мнения: 2 870
Според мен, нищо че не ме питате, дори и да искаше да се похвали - няма как. Може по друга причина да се е преместила в Пловдив - откъдето всъщност е. Има някои нейни коментари, които насочват към това, че е разочарована. А сторитата със сцени на прегръдки и целувки ги репоства и Валерия.
Според мене стигне ли се дотам една жена да дърпа един мъж така за ръкава и да му. вика “моля ти се”, лоша работа.

Аз заради дърпането за ръкава снощи питах минала ли тази сцена вече или предстои. Но може да се окаже наистина обяснение, а не разрив. Засега го броя за половин спойлер.

# 1 561
  • Мнения: 2 272
може ли резюме на подкаста с Блага, че не знам на коя страница е било коментирано

# 1 562
  • Мнения: 695
nolii, радвам се, че се засякохме и искам нещо да те попитам. Според теб Елена би ли намеквала, че е победител в социалните мрежи, ако наистина е? Ще обясня защо питам. От една страна, може да не й пука, защото знаем - победителите не ги съдят. От друга, според мен е проява на лош вкус такова явно нетърпение да се похвали, а тя изглежда държи на добрия вкус. Как мислиш?

Качването на снимки не е намек. Тя поства неща, които всечки сме видели. Не са тайна. Но все си мисля, че ако Елена не е запазила добър добър спомен от това преживяване, нямаше за го манифестира (да използвам нейния речник). Тя не се хвали, тя споделя лични преживявания, усещания. Така както го прави всеки от нас на страниците си в социалните мрежи.
И да, както пишете, понякога статусите на Елена не са непременно израз на приповдигнато настроение, но това е нормално. Човек със своите съмнения, терзания, разочарования, ежедневните up и down.

# 1 563
  • Мнения: 2 272
И все пак Валерия също репоства такива неща, съответно това не е отличителен белег

# 1 564
  • Мнения: 532
Аз съм много объркана. Последните епизоди всичко сочеше към Валерия, но след вчера, всичко крещи Елена. А и вчера имаше огромно пренебрежение към Валерия, нито я покани, а на въпроса за писмото отговори точно с досада. Разочаровала го е със скандалите си и подкрепата на ало.бг. И все пак още не е минало въпросното трудно решение на Евгени и обратът след него. Предполагам следващата или по-следващата седмица ще бъде. Мисля си, че е нещо свързано с Айлин, защото според постовете им в инстаграм, тя си тръгва по-рано отколкото в момента показват образа й. Т.е  ще стане нещо извънредно. Елена е на финал 100%, постовете на майка й, тя е в розовата рокля. За Валерия знаем само за приятелката й. Снощи изгледах промото от 1 епизод доста пъти и все още не мога да разбера коя е дамата, с която скачат в басейна и после се целуват.

# 1 565
  • Мнения: 2 870
Имах предвид примерно чата с приятелката и емотикон диамант по темата, че ще се мести в Пловдив.
Иначе силните си моменти всички ще репостват, все пак са ги давали по телевизията.

# 1 566
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Аз съм много объркана. Последните епизоди всичко сочеше към Валерия, но след вчера, всичко крещи Елена. А и вчера имаше огромно пренебрежение към Валерия, нито я покани, а на въпроса за писмото отговори точно с досада. Разочаровала го е със скандалите си и подкрепата на ало.бг. И все пак още не е минало въпросното трудно решение на Евгени и обратът след него. Предполагам следващата или по-следващата седмица ще бъде. Мисля си, че е нещо свързано с Айлин, защото според постовете им в инстаграм, тя си тръгва по-рано отколкото в момента показват образа й. Т.е  ще стане нещо извънредно. Елена е на финал 100%, постовете на майка й, тя е в розовата рокля. За Валерия знаем само за приятелката й. Снощи изгледах промото от 1 епизод доста пъти и все още не мога да разбера коя е дамата, с която скачат в басейна и после се целуват.
Има още 14 епизода и са възможни всякакви обрати...
На финала са Валерия и Елена, търсим третата.
За дамата в басейна мнозина в социалните мрежи мислят, че е Ирина. Аз не се ангажирам с предположения, защото наистина не мога да преценя коя е.

# 1 567
  • София
  • Мнения: 3 716
Според мен дори да се е разочаровал от Валерия, ако наистина има тръпка към нея ще му мине. Мъжете са малко по повърхностни от жените от тази гледна точка специално с добродетелите и според мен ако наистина има влечение към нея, както изглеждаше до сега няма шанс да я изгони. Тепърва ще видим развитие и в тази насока. С Елена не ми е истинско, колкото и да ни го навират, нз някак си не ме убеждават. В същото време пък като е с нея не прави такива абсурдни физиономиии и сякаш е себе си без прикритие и преправеност. Ако е умен и може да претегли тези неща в главата си може и да избере Елена, точно за това стм 50/50, че може и Валерия да е. Айлин със сигурност е само една лигла и освен, че малко му гали егото друго не виждам там.

# 1 568
  • Мнения: 975
Ох и според мен няма да е Елена, която аз също страшно много харесвам!

# 1 569
  • Мнения: X
Според мен Пам няма да си тръгне скоро. Следва среща с нея, няма да я гони веднага. Пам е политкоректен обраЗ, който ще експлоатират до преди финала. За мен си отиват Чичо и Поли.

# 1 570
  • Мнения: 128
Аз мисля ,че дамата в басейна е Боряна и след това може би ще се случи въпросния секс. Ако съдим по поста на Виктория, втората със секса е тя,а третата е между Ирина и Елена. Ирина в постовете и коментарите си,е много над нещата сякаш. Което или се дължи на факта ,че се е случило нещо и още вътре е разбрала ,че не са един за друг,или са заедно . Елена с постовете си я усещам като човек,който вътре е бил адски хлътнал,влюбен или каквото и да е ,но се разочарова и пада от високо . Така усещам поста й в стил" отново се налага да изляза от пепелта".А на Валерия постовете ги усещам като " Не спечелих,но си имам животинките. Все ми е тая за вас ". Имам усещане също и че печели Джия,с която нямат връзка. Все повече вярвам,че не е с победителката,а въпросната жена на 3то място.

# 1 571
  • Мнения: 636
Преди Елисавета е и някакви сметки си направих според някои неща. Освен това, сега идеята на сценаристити е да оставят Елена без основната ѝ защитничка, след което следват скандалите с нея.
Малко издиша тази теория, защото Елена се има и с Ирина - врагът на моя враг е мой приятел, Микаела, Боряна, Мегън и там разни други статистки, около които съм я мяркала. Малко ще е трудно да завъртят сторилайн Александра тоя път като злобилите са по-малко. По-вероятно е да стане с Валериана.

# 1 572
  • Мнения: 181
Все си мисля да не би скандала да е между Елена и Валерия.
Елена да го гони из храстите да му се обеснява и казва че го харесва🤨

Скандалът е между Валерия и Айлин, това имам като спойлер, не е предположение.

# 1 573
  • Мнения: 43
В басейна ми се струва, че е Айлин ( на последната среща тя го заведе до басейна и се натискаха там, даже си помислих, че това ще е сцената, та затова ми се струва, че може да отидат отново там). Вчерашната среща с Елена мина добре, но аз истински интерес към нея от страна на Евгени не видях, дори целувките им бяха едни никакви ( той делфина целуна с повече страст и желание). Какво мислите за изподраните крака на Елена? На мен ми направи впечатление, че Евгени я пита дали другите са забелязали и питали ли са къде се е надрала... После каза нещо от сорта " каквото и да сме правили си е наша работа и ще си остане там". Обрата ми се вижда точно това, че ще се увлече по някоя, но после ще си избере първата, защото си личи, че без причина отбягва Валерия и явно така са му наредили.

# 1 574
  • София
  • Мнения: 3 711
Е какво да мислим- нали ходиха по скалите...Шипки ли да са брали?

Общи условия

Активация на акаунт