Спойлери от реалити предавания - тема 10

  • 144 398
  • 1 584
  •   1
Отговори
# 1 545
  • Мнения: 31 326
Кога имаше рд ден Елена?

# 1 546
  • София
  • Мнения: 557
28.10
Кога имаше рд ден Елена?

В промото Пам е с роза след срещата. Не си тръгва в сряда.

Последна редакция: пт, 31 мар 2023, 09:52 от V_e_S_i

# 1 547
  • Мнения: X
Ми значи си тръгва в четвъртък.

# 1 548
  • Мнения: 2 887
Да, звучи “правилно” Елисавета да е преди нея. Савана, много се надявам да си права и Пламена да се е върнала при феновете си  и Пам-живота си още на този етап. Понеже имаше слухове, че ще я държат чак до финала, с предпоследната партида моми без рози.

# 1 549
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Преди Елисавета е и някакви сметки си направих според някои неща. Освен това, сега идеята на сценаристити е да оставят Елена без основната ѝ защитничка, след което следват скандалите с нея.

Елена няма нужда от защитничка, защото всички са зад гърба й с изключение на Айлин и Елисавета. В момента Пам е като глашатай на качествата на Елена, защо е най-добрата, най-точната, най-умната, най-най-най. И да зослови за Валерия. Това й е ролята.

# 1 550
  • Мнения: 31 326
Пам остава почти докрая. Следващите са Поли и Елисавет може би.

# 1 551
  • Мнения: 1 198
Това е от първия пост на Елена в инстаграм след края на Ергена и коментарите на нейни приятелки, че сърцата им са разбити, защото тя ще се мести в Пловдив. Този емотикон на Елена диамант ли е? Ако е така, е доста подозрителен в контекста на разменените реплики.

Последна редакция: пт, 31 мар 2023, 10:43 от Lemon Verbena

# 1 552
  • Мнения: 128
Тук ли четох ,или във фейса,че в средата на предаването Евгени имал голям скандал със сценаристите и искал да прекрати всичко, но после се разбрали и продължили. Дали не е защото са искали да диктуват всяка негова стъпка и не са го оставяли да взима решение. Всички помним гафа от миналата година ,как диктуват в слушалката на Виктор " Гергана".

# 1 553
  • Мнения: 2 887
Във фейсбук сигурно!!! Тук за Айлин имах несигурен източник, че тя искала да си ходи, но я разубедили уж.
За съжаление, лично мое, точно тази история като сектантки да убеждават кое е единственото добро и правилно, само ми пречи да се радвам на играта на Елена. Харесва ми като играч, изнася доста сезона и има качествата както за положителен, така за отрицателен герой - накъдето духне вятърът, обаче с “добрите хора” и от тях “най-добрата Пам” са предобрили сериозно.

# 1 554
  • София
  • Мнения: 3 722
Снощи на мен ми направи впечатление, че Валерия като взе розата и пита Евгени “написа ли ми писмото”, той каза не съм. И изглеждаше като разочарован или все едно отговаря с досада. Нз не мога да му науча израженията на този човек много странно и неадекватно гледа понякога. Често по погледа мисля, че ще каже съвсем друго нещо, от това което казва 😂

# 1 555
  • Мнения: 696
Половината от предаването не е минала, та все още има време да се случат много неща. Но към настоящия момент изглежда, че Елена ще е победителка. От промото знаем, че майка му пита "Ти си влюбен?". За да се влюби човек, все пак трябва да опознае партньора си, а до сега Евгени не е разменил и две нормални реплики с Валерия. Елена ясно съобщава, че се мести в Пловдив, и че предстоят съдбовни промени в живота й. В сторито й от късно снощи има няколко снимки от срещата, най-често прегърнати с Евгени. Ако това не е някакво изискване на продукцията, за заблуда, всичко води към победа.

# 1 556
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Снимките на Ергена са започнали началото на Септември и са продължили почти до края на Октомври. Снимали са 30 работни дни общо. Така че това с "появяването" на участничките в социалните мрежи не може да е кой знае какъв ориентир, особено тези появили се след средата на Октомври.
По наши изчисления включва и първата седмица на ноември. Финалът сметнахме, че е бил на някъде на 4 или 5 ноември,

# 1 557
  • Мнения: 2 887
nolii, радвам се, че се засякохме и искам нещо да те попитам. Според теб Елена би ли намеквала, че е победител в социалните мрежи, ако наистина е? Ще обясня защо питам. От една страна, може да не й пука, защото знаем - победителите не ги съдят. От друга, според мен е проява на лош вкус такова явно нетърпение да се похвали, а тя изглежда държи на добрия вкус. Как мислиш?

# 1 558
  • Мнения: 2 275
Според мен, нищо че не ме питате, дори и да искаше да се похвали - няма как. Може по друга причина да се е преместила в Пловдив - откъдето всъщност е. Има някои нейни коментари, които насочват към това, че е разочарована. А сторитата със сцени на прегръдки и целувки ги репоства и Валерия.
Според мене стигне ли се дотам една жена да дърпа един мъж така за ръкава и да му. вика “моля ти се”, лоша работа.

# 1 559
  • Мнения: 2 388
Аз продължавам да настоявам, че Елена не е победител. Не е само до вътрешно усещане, повечето й постове и коментари след предаването и тези на майка й са в тази насока. По-скоро лъха някакво разочарование…а и онзи коментиран подкаст с Блага, в който е казала, че Евгени е по-готин от Виктор и че си е намерил гадже в предаването , са ми достатъчни.
Иначе много ми се ще да е Елена и да не съм права , харесвам ги като двойка, но ще видите накрая , че няма да стане така.

Общи условия

Активация на акаунт