Спойлери от реалити предавания - тема 10

  • 144 268
  • 1 584
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
А това вече е твърде много, за да му се хвана и да повярвам! 😁

# 31
  • Мнения: 694
Не мога да направя скиийншот от стори-то в инста на Елена, но е пуснала много сладка снимка от снощи с Евгени и надпис "Този момент ми е много мил". Хайде сега отново да поразсъждаваме.

# 32
  • София
  • Мнения: 15 220
Ето го:

# 33
  • Мнения: 402
При срещата с Елена си личеше, че няма интерес от негова страна, въпреки нейните закачки, и че го предизвикваше да я целуне , но не и се получи играта 🙂

# 34
  • Мнения: 4 355
Елена, колкото и да се превъзнася, не е никак глупава, така че не очаквайте да се изпусне в стори дали печели в стил Сашка от предния сезон. За мен е безпредметно тълкуването на нейните коментари и публикации, защото често в нормалните изречения не се разбира какво иска да каже, камо ли в тези "загадъчните".

# 35
  • Мнения: 375
Записвам се, за да следя за спойлери от другите предавания, макар че няма, но ще се надявам.

Слух или спойлер не знам, но чух, че Радина и Петър стигат до финал, което не ме радва.

# 36
  • Мнения: X
Начи... аз ли съм някаква смотла, ама такова котешко отъркване и мъркане, мога да приложа само върху мъж, с който вече сме омачкали чаршафите. Иначе ми е много ... служебно поведение!

# 37
  • София
  • Мнения: 5 758
Благодаря за новата тема! Дано има повече разкрития! Някой дали следи за датите на публикациите и може ли да се разчита на тях?
За песента и аз писах, че може нея да е имала предвид Елена. Хубава, но и тъжна песен.

# 38
  • Мнения: 249
Девойката с жълтата рокля все по-натрапчиво ми се вписва като Меган, която получи първата роза и има своя шанс за среща и сърцето на Евгени, защо, не : ))  Той плува в същите тези води, в които тя е хванала своята… как се казваше, че ми изчезна думата сърф, нещо си…
Много горещи допирни точки… най-… как да я нарека -стабилна, овладяна, просперираща,  деликатна, уверена, интелигентна, обезпечена…. и най-непретенциозната, която всяка публика ще приеме, офф… главата ме заболя от най… но е и най- щадена от камерата Simple Smile факт, който е като сладолед на клечка в пустинята от пресъхващи образи, засега…. : )))

Последна редакция: пт, 10 мар 2023, 20:43 от anzhelina

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 4 020
Както вече писах изключително много НЕ ми харесва, не искам да споменавам на каква ми изглежда,защото поста ще бъде изтрит, но интуицията обикновено не ме лъже. Има мътни истории при нея..

# 40
  • Мнения: X
Елена на външен вид не ми харесва, но е страшно умна, интелигентна и образована, каквито повечето там не са. Искрено се надявам тя или Виктория да спечели.

Според мен сега яко лансират Айлин и Валерия, обаче няма да спечели нито една от тях.
Той снощи целуваше и Боряна, обаче тя е една глава над него. Не вярвам и тя да е избраната.

Някои са там само за парлама, шоу и дайвърсити.

# 41
  • Мнения: 964
Мерси за новата тема.
Не мога да обясня точно с какво, но Елена ми е антипатична или както се описва самата тя "офанзивна" и с тези нейни възвишени и загадъчни постове само се прави на интересна, нищо повече. От нейните напъни да блесне с интелект се получава точно обратния ефект.

# 42
  • Мнения: 736
Защо сме сигурни, че жената в гръб не е някоя участничка?
Слухът за Елена мисля, че тръгна от снимката на жената в гръб. Но това си беше просто грешно тълкувание, защото жената на снимката не е от участничките.
Защото аз съм сигурна. Потърсете в края на миналата тема, има точно посочване от друг потребител.

# 43
  • Мнения: 286
Да, знам, че друга потребителка твърдеше, че жената до Евгени е някаква редакторка, но на мен лично не ми звучи достоверно тази теория.
След уж щастлив хепи енд по-логично ми звучи Евгени и сегашната му половинка да гледат старта на предаването с друга двойка (Теам и Наум) отколкото Евгени, който уж вече си има половинка да иде на гости в Шопови с някаква редакторка на предаването.
Както поставяме под въпрос всяко едно мнение тук, така мисля, че можем да не взимаме за чиста монета и това твърдение.

# 44
  • Мнения: 2 866
Благодаря за темата, Лайка!
Блага от сезон 1 също е потвърдила, че жената от снимката е редакторката  на предаването. Първият източник няма да го цитирам кой е, в коментар на Комеди клуб подкаста го прочетох.
Слухът, че Елена е победителката, беше от потребителка. За снимката просто се спекулираше преди това и няколко имена се въртяха.
Дотук спойлери някакви имаме, че две от финалистките са Валерия и Елена, третата не знаем коя е.
Един спойлер от потребителка, че Валерия  не печели и веднага след това се почна с извадките от инстаграма на Елена с намеци, че и тя не печели. Само че и Валерия, и Елена нямат право по договор да издават неща от шоуто преди да е свършило, така че и на двете не може съвсем да се вярва по тази причина.

Последна редакция: сб, 11 мар 2023, 00:01 от Mama xxl

Общи условия

Активация на акаунт